Zabrałem ją na randkę i przyznała, że jest feministką
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Pozdrawiam świetliki
Pilne
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Co to takiego?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież16 grudnia 2014, 16:52
I nagle 56236665656 komentarzy "I dobrze jej tak!" ;-; No, wlasnie nie. Skoro ona jest feministka to powinna wioslowac jednym wioslem, on drugim. :') Rownouprawnienie, a nie byc bardziej meska niz faceci.
Odpisz
16 grudnia 2014, 17:45
@Shoot_: A jeżeli będzie wiosłować połowo wyprawy? Wtedy to też równouprawnienie.
Odpisz
17 grudnia 2014, 17:39
@matimi3: Mozna tez tak. Ale skoro to randka to wygodniej by bylo jakby obydwoje naraz wioslowali :)
Odpisz
17 grudnia 2014, 20:45
@Shoot_: ciezko i nie wygodnie wioslowalo by sie jednym wioslem.
Odpisz
11 maja 2022, 17:48
@Shoot_: przedtwm on wiosłował teraz jej kolej w czym problem? Dzielą się 50/50
Po za tym od koedy wiosłowanie jest męskie? Potrzebujesz kuthasa zeby wiosłować?
Odpisz
16 grudnia 2014, 17:31
A co jeśli jest feministką ale nie FEMINAZISTKĄ ?
Odpisz
Edytowano - 16 grudnia 2014, 17:44
@Rander: Feministka , czyli warczy o równouprawnienie. Więc może chwile powiosłować.
Odpisz
16 grudnia 2014, 18:16
@matimi3: Warczy? Dobra może literówka , ale żeby od razu po usłyszeniu tego słowa robić awanture...
Odpisz
16 grudnia 2014, 20:08
@Rander: A możesz mi wskazać gdzie robię awanturę? Chce cię tylko uświadomić jeżeli tego nie wiesz. Uświadamianie kogoś chyba nie jest czymś złym. Mylę się?
Odpisz
Edytowano - 16 grudnia 2014, 20:17
@matimi3: Może użyłem złego słowa... wszczynać dyskusje a nie czekaj to nie ja wszczełem?... dobra pogubiłem się ;-;
Odpisz
16 grudnia 2014, 20:36
@Rander: Po prostu koniec z tym ;P
Odpisz
15 lipca 2017, 18:20
@Rander: Co ty pie**olisz?
Odpisz
16 grudnia 2014, 15:35
Oby tak dalej chłopcy :3
Odpisz
16 grudnia 2014, 12:32
Szach mat feministki!
.
.
.
.
.
Chwila, ja jestem kobietą....
.
.
.
.
.
już idę do tej kuchni kochanie! >:(
Odpisz
16 grudnia 2014, 13:18
@Juli826: O kurde nie feminazistka? W internecie? To jeszcze takie kobiety w internecie żyją? O.o
Odpisz
16 grudnia 2014, 13:30
@DanateDMC: :>
Odpisz
16 grudnia 2014, 13:59
@Juli826: tylko pozazdrościć komuś takiej dziewczyny :)
Odpisz
16 grudnia 2014, 14:46
Dzięki xD
Odpisz
16 grudnia 2014, 13:09
Jak on mógł ją tak perfidnie wykorzystać?! To powinno być karane!!111eleven
*wszyscy wyczuwają ten sarkazm*
Odpisz
16 grudnia 2014, 12:49
No i bardzo dobrze, to się nazywa równouprawnienie.
Odpisz
16 grudnia 2014, 07:11
No i kur*wa prawidłowo !
Odpisz
16 grudnia 2014, 09:49
@TheSticks: Kobiety dają http://www.obrazki.jeja.pl/118142,gdy-widze-klotnie-na-jeja.html
Odpisz
16 grudnia 2014, 07:37
A kto robił kanapki?
Odpisz