Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

27 sierpnia 2017, 14:55

*kilka sekund temu*
no, świetny samochód tylko trzeba ukryć przed innymi
WHEELSONLYPLEASE
*czit aktiwejted*

Avatar Lolum

25 maja 2017, 13:51

noku*wa widze babcię a jaki znowu samochód!

Avatar Jakub123456789091

27 lutego 2017, 17:59

gdzie

Avatar
Konto usunięte

27 lutego 2016, 16:52

To jest żart. Tam nie ma samochodu.

Avatar biedronka5

23 stycznia 2015, 15:46

S,3lOHSSV`!H czytajcie do góry nogami,wpiszcie w tłumacz,wracając do obrazka,to nie auto,to jakaś dziwna pralka przed drzwiami ,widzicie? wzkaźniki pralki

Avatar
Konto usunięte

21 grudnia 2014, 15:06

patrze na to półtorej godziny wydaje mi się że jest tam w trawie

Avatar Ergon12

17 grudnia 2014, 15:15

5 minut szukałem i dopiero się skapłem że jest na środku zdjęcia, ninja je**ny :T

Avatar Szamal23

19 grudnia 2014, 22:12

@Ergon12: Jaki ninja? Gdzie?

Avatar Ergon12

20 grudnia 2014, 12:30

@Szamal23: to auto ;-;

Avatar borixon

17 grudnia 2014, 19:55

Porsze Putina :-)

Avatar
Konto usunięte

20 grudnia 2014, 10:38

@borixon: 1. porsche nie porsze
2. to nissan -.-

Avatar
Konto usunięte

17 grudnia 2014, 17:40

widze ze to porszak

Avatar Miciaa

16 grudnia 2014, 21:47

Ludzie -,- autor was wkręca -,- przecież , tam nie ma żadnego samochodu..

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (6)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (6)
Avatar szafirowy01

16 grudnia 2014, 23:12

@XpiterekX: Ironiczny. Średnio potrafię wytłumaczyć różnicę, ale tak jest - sarkazm i ironia są podobne, ale to trochę co innego. Ale często są mylone.

Avatar XpiterekX

17 grudnia 2014, 16:35

@szafirowy01: A co tam, ale ja to przynajmniej rozpoznałem...

Avatar
Konto usunięte

17 grudnia 2014, 15:18

Czy tylko mnie wkurzają takie obrazki?

Avatar KUBOSZ

17 grudnia 2014, 03:57

To jest Nissan 350z

Avatar biedronka5

17 grudnia 2014, 14:42

@KUBOSZ: raczej nissat GTR do jasnej ******

Avatar DrDarwin145

16 grudnia 2014, 22:26

Avatar VanQuisch

16 grudnia 2014, 23:32

@DrDarwin145: Też chciałem to dodać :-P

Avatar kaka77

16 grudnia 2014, 23:14

O ku*wa...

Avatar PanSowa12

16 grudnia 2014, 22:43

Wow kamuflaż taki dobry

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Fajnie że odpowiedzieli

Nie znoszę kleszczy

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Równi i równiejsi

Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka