Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

16 grudnia 2014, 20:24

Nie nasza wina, że od Wschodu bliżej nam do Ruskich xD

Avatar mozaj

16 grudnia 2014, 22:22

Szczeże im dalej od wielkiej brytani tym późniejsza rewolucja przemysłowa...

Avatar PanKieubaska

17 grudnia 2014, 07:16

@mozaj: To nie jest jednak logiczne, taka Japonia od około 10000 kilometrów oddalona od Wielkiej Brytanii. A gospodarkę mają nie co lepszą, lub dużo lepszą niż my. Innymi przykładami są Rosja i Chiny.

Avatar mozaj

17 grudnia 2014, 07:50

@PanKieubaska: Ale mi chodzi o masową produkcje z użyciem maszyn

Hiny bazują na pracy "niewolniczej".

Rosja na pół prodktach.

Japonia na wyrobie tradycyjnym.

Avatar PanKieubaska

17 grudnia 2014, 14:33

@mozaj: Wyraźnie napisałeś że chodziło ci o ODLEGŁOŚĆ wybranych krajów od Wielkiej Brytanii.

Avatar mozaj

17 grudnia 2014, 16:47

@PanKieubaska: Tak bo odległość w tamtych czasach miała największe znaczenie !?

Kto tu pokazuje brak logiki ?

Avatar PanKieubaska

17 grudnia 2014, 16:51

@mozaj: Obawiam się że ty, najpierw napisałeś że chodzi ci o odległość, później że o produkcję ż użyciem maszyn i później znów o odległość.

Avatar mozaj

17 grudnia 2014, 22:32

@PanKieubaska: No widze że nie znasz tematu skoro nie widzisz żadnego nawiązania...

Polecam przestudjować rewolucje przemysłową i realia XVIII wieku a potem wyrażać swoje zdanie...

Avatar PanKieubaska

18 grudnia 2014, 19:04

@mozaj: No więc pisz, o co ci tak naprawdę chodzi, tylko jasno i wyraźnie.

Avatar lukasz5511

18 grudnia 2014, 19:37

@mozaj: chiny nie hiny

Avatar Ares011

18 grudnia 2014, 20:24

@mozaj: Chiny*

Avatar mozaj

22 grudnia 2014, 08:08

@PanKieubaska: ... Powarznie myślisz że chce mi sie pisać dzieje XVIII. Rewolucja przemysłowa. Historia : Wilkiej Brytani, Japoni i Chin ?
Jak chcesz to obgadać to zapraszam do dyskusji (czy też mojego monologu). Mezejk na Skypie ;)

Avatar PanKieubaska

22 grudnia 2014, 19:40

@mozaj: Mnie się też jakoś nie chcę, ale jak chodzi o historię, to wiem do kogo walić. Pozdrawiam.

Avatar Komandor_Brytania

3 lipca 2016, 11:45

@PanKieubaska: Em...kolonie brytyjskie, halo...taki Hong-Kong jest blisko Japonii...chociaż bliżej Chin...cóż, rewolucja przemysłowa, tego nie ogarniesz

Avatar mozaj

3 lipca 2016, 12:29

@Komandor_Brytania: Miałem na to dwa lata jak widzisz, i powiem ci, że w sumie masz racje, w koloniach przemysł był niezwykle rozwinienty i te kraje niezwykle prosperowały. Ale po odjęciu ręki tatusia Brytani z tamtych terenów zazwyczaj wszystko sypało się w zarządach.

Avatar
Konto usunięte

18 grudnia 2014, 20:32

Mam pytanie po cholerę PolandBall ma nadal odwrócone kolory skoro już nie ma Naziball'a? Bo powinien raczej po tym jak NaziBall przestaje istnieć mieć znowu normalne kolory, a po za tym i tak prawie wszyscy odróżniają go w komiksie od MonacoBall'a.
Tak tylko pytam.

Avatar NikiforAdamczyk

18 grudnia 2014, 21:28

naziball może wrócić

Avatar
Konto usunięte

18 grudnia 2014, 21:33

@NikiforAdamczyk: Wątpię... No chyba że taką wersję zrobi ale w realu to już by zaczęli natychmiast ''czyszczenie'' nazistowskiej idei.

Avatar Arald98

8 kwietnia 2015, 16:06

Ty mówisz, że jetseśmy bezpieczni... Ale na wszelki wypadek, chcemy uciec przed Rasiją...

Avatar MrStick

27 maja 2015, 13:57

(Sorry za spóźnienie)
Polandball jest taki bo pewien Niemiec odwrócił kolory Polski na złość ?Polakowi, który kaleczył jego język i tak się już przyjęło.
MonacoBall podobno ma wulkan na głowie.

Avatar KingsMax

19 grudnia 2014, 15:10

Znowu kpienie z Polaków, Jednocześnie obrona narodu twórcy. Ehhhh.

Ps. Jak chciałby zrobić komiksy o pokroju historycznym, powinien dać: Syndrom ZSRR. Bo Polski nie ma uzasadnienia, a tylko obraża (jak większość komiksów z tej serii) Polskę.
PPS. Jak zwykle odwrócony kolor bo Polska to kraj na odwrót, czy naprawdę cieszycie się że z nas kpią? Jak tak, to nie dziwię się czemu.

Avatar KatanW10

18 grudnia 2014, 20:41

To taka blokada antyrosyjska na wypadek ataku, wbijają ruski na nasze tereny i liczą na jakieś bogatości, dobre schronienia na noc a tu... bida

Avatar Ares011

18 grudnia 2014, 20:26

Mieszkam na wschodzie... gdzie te dotacje na " Polskę B" ?

Avatar dustin2001

18 grudnia 2014, 19:15

Wypraszam sobie. To nie nasza wina, że nie ma na jakich polityków głosować.

Avatar
Konto usunięte

18 grudnia 2014, 19:24

@dustin2001: I tak nie możesz głosować... Jedyne co możesz to pożalić się na politykę w internecie. W nas nie wpompowywano tyle kasy ile w NRD.

Avatar randalf28

18 grudnia 2014, 19:24

@dustin2001: Politycy się zmieniają a od 1918 ciągle kryzys xD

Avatar
Konto usunięte

17 grudnia 2014, 20:31

dobre Monako jest z Polską !!

Avatar
Michaelpl03

19 grudnia 2014, 18:28

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką

Trzeba brać osobną torbę

Nie są aż takie pyszne

Nieuczciwa ocena

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka