Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Trzeba brać osobną torbę
Nie są aż takie pyszne
Nieuczciwa ocena
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież16 grudnia 2014, 20:24
Nie nasza wina, że od Wschodu bliżej nam do Ruskich xD
Odpisz
16 grudnia 2014, 22:22
Szczeże im dalej od wielkiej brytani tym późniejsza rewolucja przemysłowa...
Odpisz
17 grudnia 2014, 07:16
@mozaj: To nie jest jednak logiczne, taka Japonia od około 10000 kilometrów oddalona od Wielkiej Brytanii. A gospodarkę mają nie co lepszą, lub dużo lepszą niż my. Innymi przykładami są Rosja i Chiny.
Odpisz
17 grudnia 2014, 07:50
@PanKieubaska: Ale mi chodzi o masową produkcje z użyciem maszyn
Hiny bazują na pracy "niewolniczej".
Rosja na pół prodktach.
Japonia na wyrobie tradycyjnym.
Odpisz
17 grudnia 2014, 14:33
@mozaj: Wyraźnie napisałeś że chodziło ci o ODLEGŁOŚĆ wybranych krajów od Wielkiej Brytanii.
Odpisz
17 grudnia 2014, 16:47
@PanKieubaska: Tak bo odległość w tamtych czasach miała największe znaczenie !?
Kto tu pokazuje brak logiki ?
Odpisz
17 grudnia 2014, 16:51
@mozaj: Obawiam się że ty, najpierw napisałeś że chodzi ci o odległość, później że o produkcję ż użyciem maszyn i później znów o odległość.
Odpisz
17 grudnia 2014, 22:32
@PanKieubaska: No widze że nie znasz tematu skoro nie widzisz żadnego nawiązania...
Polecam przestudjować rewolucje przemysłową i realia XVIII wieku a potem wyrażać swoje zdanie...
Odpisz
18 grudnia 2014, 19:04
@mozaj: No więc pisz, o co ci tak naprawdę chodzi, tylko jasno i wyraźnie.
Odpisz
18 grudnia 2014, 19:37
@mozaj: chiny nie hiny
Odpisz
18 grudnia 2014, 20:24
@mozaj: Chiny*
Odpisz
22 grudnia 2014, 08:08
@PanKieubaska: ... Powarznie myślisz że chce mi sie pisać dzieje XVIII. Rewolucja przemysłowa. Historia : Wilkiej Brytani, Japoni i Chin ?
Jak chcesz to obgadać to zapraszam do dyskusji (czy też mojego monologu). Mezejk na Skypie ;)
Odpisz
22 grudnia 2014, 19:40
@mozaj: Mnie się też jakoś nie chcę, ale jak chodzi o historię, to wiem do kogo walić. Pozdrawiam.
Odpisz
3 lipca 2016, 11:45
@PanKieubaska: Em...kolonie brytyjskie, halo...taki Hong-Kong jest blisko Japonii...chociaż bliżej Chin...cóż, rewolucja przemysłowa, tego nie ogarniesz
Odpisz
3 lipca 2016, 12:29
@Komandor_Brytania: Miałem na to dwa lata jak widzisz, i powiem ci, że w sumie masz racje, w koloniach przemysł był niezwykle rozwinienty i te kraje niezwykle prosperowały. Ale po odjęciu ręki tatusia Brytani z tamtych terenów zazwyczaj wszystko sypało się w zarządach.
Odpisz
18 grudnia 2014, 20:32
Mam pytanie po cholerę PolandBall ma nadal odwrócone kolory skoro już nie ma Naziball'a? Bo powinien raczej po tym jak NaziBall przestaje istnieć mieć znowu normalne kolory, a po za tym i tak prawie wszyscy odróżniają go w komiksie od MonacoBall'a.
Tak tylko pytam.
Odpisz
18 grudnia 2014, 21:28
naziball może wrócić
Odpisz
18 grudnia 2014, 21:33
@NikiforAdamczyk: Wątpię... No chyba że taką wersję zrobi ale w realu to już by zaczęli natychmiast ''czyszczenie'' nazistowskiej idei.
Odpisz
8 kwietnia 2015, 16:06
Ty mówisz, że jetseśmy bezpieczni... Ale na wszelki wypadek, chcemy uciec przed Rasiją...
Odpisz
27 maja 2015, 13:57
(Sorry za spóźnienie)
Polandball jest taki bo pewien Niemiec odwrócił kolory Polski na złość ?Polakowi, który kaleczył jego język i tak się już przyjęło.
MonacoBall podobno ma wulkan na głowie.
Odpisz
19 grudnia 2014, 15:10
Znowu kpienie z Polaków, Jednocześnie obrona narodu twórcy. Ehhhh.
Ps. Jak chciałby zrobić komiksy o pokroju historycznym, powinien dać: Syndrom ZSRR. Bo Polski nie ma uzasadnienia, a tylko obraża (jak większość komiksów z tej serii) Polskę.
PPS. Jak zwykle odwrócony kolor bo Polska to kraj na odwrót, czy naprawdę cieszycie się że z nas kpią? Jak tak, to nie dziwię się czemu.
Odpisz
18 grudnia 2014, 20:41
To taka blokada antyrosyjska na wypadek ataku, wbijają ruski na nasze tereny i liczą na jakieś bogatości, dobre schronienia na noc a tu... bida
Odpisz
18 grudnia 2014, 20:26
Mieszkam na wschodzie... gdzie te dotacje na " Polskę B" ?
Odpisz
18 grudnia 2014, 19:15
Wypraszam sobie. To nie nasza wina, że nie ma na jakich polityków głosować.
Odpisz
18 grudnia 2014, 19:24
@dustin2001: I tak nie możesz głosować... Jedyne co możesz to pożalić się na politykę w internecie. W nas nie wpompowywano tyle kasy ile w NRD.
Odpisz
18 grudnia 2014, 19:24
@dustin2001: Politycy się zmieniają a od 1918 ciągle kryzys xD
Odpisz
17 grudnia 2014, 20:31
dobre Monako jest z Polską !!
Odpisz
19 grudnia 2014, 18:28
Odpisz