A nas jest ponad 7 miliardów...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Deal życia
Ładne rzeczy
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Nigdy na to nie wpadną
Były nóżki, nie ma nóżek
Fajnie że odpowiedzieli
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież22 grudnia 2014, 20:37
Śmiechu hehu, śmieszne obrazki...
Odpisz
8 maja 2018, 20:41
@DawidThePlayer: Yhkm jest zakładka "obrazki", nie "śmieszne obrazki".
Odpisz
10 grudnia 2015, 15:04
No i na ch*j mi to wiedzieć? co ja z tym zrobię
Odpisz
22 grudnia 2014, 13:38
To był nosorożec z albinizmem a nie inny gatunek...
Odpisz
22 grudnia 2014, 14:31
@kamillok111: Istnieje taki gatunek. Wpisz proszę w wikipedii Nosorożec Biały i dostaniesz wynik : )
Mam nadzieję, że pomogłem ; )
Odpisz
22 grudnia 2014, 12:37
Uczcijmy go minutą ciszy…
Odpisz
22 grudnia 2014, 11:33
Biały nosorożec to nie inny gatunet, tylko przedstawiciele tego samego gatunku nosorożców o kolorze skóry szarym/czarnym (czy coś), ale z tym, że w ich skórze nie ma ciemnego barwnika...
Odpisz
22 grudnia 2014, 12:47
@XpiterekX: Biały nosorożec to jednorogi nosorożec żyjący w indiach i ma pofałdowaną skórę
Odpisz
22 grudnia 2014, 13:33
Ten na zdjęciu ma dwa rogi...
Odpisz
22 grudnia 2014, 11:02
Admin ma specyficzny humor. Dla mnie to nie jest w żadnym stopniu śmieszne.
Odpisz
22 grudnia 2014, 10:54
Wisi mi to i powiewa, że tak powiem. Co chwila wymiera jakiś gatunek i tworzy się jakiś nowy...
Odpisz
22 grudnia 2014, 19:43
@kulujulu: Jak możesz tak mówić. Przecież on był w ch*j przydatny dla eko-systemu. Zwłaszxza opi***alając się w zoo...
Odpisz
22 grudnia 2014, 20:24
@AdiXiks: Ohoho, dostałem minusy od osób które sądzą, że ten gatunek jest coś wart i jest przydatny. TO JEST SELEKCJA NATURALNA IDIOCI.
Odpisz
22 grudnia 2014, 20:38
@kulujulu: Ja ci akurat dałem strzałkę w górę ._.
Odpisz
22 grudnia 2014, 22:34
@AdiXiks: Ale ja się wkurzam na tych co dali mi w dół, od Ciebie widać, że dałeś mi w górę :I
Odpisz
22 grudnia 2014, 08:06
i wszystkie (chyba ) są samicami
Odpisz
22 grudnia 2014, 08:50
Są 4 samice i jeden samiec ;)
Odpisz
22 grudnia 2014, 09:33
@PowerfulCat: No to będzie miał fun z czterema jak będzie musiał przedłużać gatunek;d
Odpisz
22 grudnia 2014, 09:35
Oby nie był pedałem
Odpisz
22 grudnia 2014, 09:57
@damianno2000: Albo inne lesbijkami :x
Odpisz
22 grudnia 2014, 08:58
No i?
Odpisz
22 grudnia 2014, 07:23
Jeśli mówimy o podgatunku północnym to owszem, ale ogólnie białych nosorożców jest 17,460.
Odpisz
22 grudnia 2014, 08:39
@Axl_MMX: Już 17,459.
Odpisz
22 grudnia 2014, 08:58
@Axl_MMX: Wszechwiedzące oko Bill wie wszystko 0.0
Odpisz
22 grudnia 2014, 08:56
Przecież to normalna kolej rzeczy. Jedne gatunki giną, żeby inne przetrwały. Inną kwestią jest to, że człowiek jest jednym z niewielu zwierząt, które zabijają nie tylko aby przetrwać.
Odpisz
22 grudnia 2014, 09:25
@NiebieskaKrolowa: Nikt go nie zabił... Umarł ze starości...
Odpisz
22 grudnia 2014, 10:39
@NiebieskaKrolowa: Wyjdź...
Odpisz
22 grudnia 2014, 12:49
@NiebieskaKrolowa: No pewnie, przecież nosorożce, dodo czy wilki workowate same wystrzelały się z łuku i karabina a potem oskórowały i doprowadziły do wymarcia gatunku ! Człowiek nie ma z tym nic wspólnego !
Odpisz
22 grudnia 2014, 22:55
Czytałeś drugą część mojego komentarza?
Odpisz
22 grudnia 2014, 22:56
@NiebieskaKrolowa: Wow , mój rekord łapek w dół, tylko dlaczego?
Odpisz
22 grudnia 2014, 08:26
szczerze MAM TO GDZIEŚ IDE BIEGAC PO MIESCIE WOLOOOL
Odpisz
Edytowano - 22 grudnia 2014, 07:39
Nieprawda jest ich więcej
Odpisz
22 grudnia 2014, 06:48
Kłamca, jest ich więcej.
Odpisz
22 grudnia 2014, 06:46
[*]
Odpisz