Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To musiało być męczące
Zdeklasowani znowu
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Można, tylko trzeba wstawać rano
Lekko nie będzie
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież13 września 2015, 16:27
życiowe
Odpisz
23 grudnia 2014, 09:49
zamierzam raz wbić na posiedzenie jakichś feministek zabrać głos, i im wszystko wygarnąć...
nawet mam przygotowaną przemowę lol :D
Odpisz
1 stycznia 2015, 21:40
@Chrzaszcz_Trzcinowy: drogie pa..aaa..aanie wiwiwiwitam aaaale przepraszam muszę wyjść xd
Odpisz
3 stycznia 2015, 10:57
Nie zdążyłbym już bym był ponabijany tipsami i kolczykami.
Zgon (#)
Odpisz
23 grudnia 2014, 07:30
dokladnie tak!!!! feminizm to choroba...
Odpisz
23 grudnia 2014, 09:40
@domer5: Prędzej feminazim.
Odpisz
23 grudnia 2014, 17:57
@matimi3: Feminazizm.*
Odpisz
23 grudnia 2014, 18:49
@dustin2001: O! Nie weszła mi literka.
Odpisz
25 grudnia 2014, 00:47
@matimi3: literka weszla tylko feministki chcialy zmienic twoj post :P
Odpisz
23 grudnia 2014, 07:37
Co do górników, to ta praca wymaga jednak siły, a mężczyźni są naturalnie silniejsi od kobiet, więc wiadomo, że w pracy fizycznej będzie duża przewaga mężczyzn.
Odpisz
23 grudnia 2014, 07:49
Te informacje nie dotyczą dzisiejszych chłopaków ;) gdzie nie spojrzysz tam słaby i głupi pedał.
Odpisz
Edytowano - 23 grudnia 2014, 08:40
@jacek1s: Sięgam pamięcią czy znam jakieś głupie i słabe fajtłapy, ale oprócz dwóch chłopaków to reszta raczej poradziłaby sobie w pracy fizycznej. Może to ty mieszkasz w jakiejś okolicy słabiaków? Poza tym przecież ty też jesteś dzisiejszym chłopakiem ;)
Odpisz
23 grudnia 2014, 08:53
Do mojej szkoły chodzi pełno "słabiaków". Może nie ubierają się do końca jak pedały... Ale grzywka i szpanerskie buty (przeważnie buty halowe).
Prawie zawsze jak gramy z takimi na w-f'ie większość nie ćwiczy, a reszte jak dotkniesz to zwijają się z bólu.
Może u Ciebie wielu, albo w ogóle nie ma. Ale u mnie jest ich całkiem sporo.
Odpisz
23 grudnia 2014, 09:17
@DeadExtreme: A nie, poczekaj, nie wziąłem pod uwagi klasy biol-chem. Tam niektórzy chłopacy są bardziej kobiecy od dziewczyn z naszej klasy :D
Odpisz
23 grudnia 2014, 09:17
Jestem dzisiejszym chłopakiem, ale ja nie zaliczam się do tego grona. Głównie klasy C takie są, mam w szkolę taką 2C, gdzie nie spojrzeć tam słaby i głupi pedał, w rurkach i grzyweczce.
Odpisz
23 grudnia 2014, 09:54
@jacek1s: U mnie rureczki i grzyweczki to A i B, a C to tacy sportowcy i inteligenci :D
Odpisz
23 grudnia 2014, 10:19
@DeadExtreme: najlepsze jest jak jesteś grubym a kondycją fizyczną i siłą bijesz wielu tych chudych
Odpisz
23 grudnia 2014, 11:14
@bylejakbylegdzie: Właściwie...U mnie nie ma grubych... Jest jeden grubszy, ale rzadko gra.
Tylko jeden jest w ch*j wysoki...
Ale grubych nie ma.
Odpisz
23 grudnia 2014, 12:38
@jacek1s: Ehm.... Twój awatar ....ehm
Odpisz
23 grudnia 2014, 13:35
@jacek1s: czyli tacy jak ty :)
Odpisz
23 grudnia 2014, 13:51
@DeadExtreme: U mnie 70% klasy to grube Turki, i jak nauczyciel nie patrzy to se ku*wa siadają na ławce. Ja i 2 moich kumpli jako jedyni ćwiczymy bez oszukiwania.
Odpisz
23 grudnia 2014, 16:20
czyli twoja klasa sklada sie z 10 osob ?
Odpisz
23 grudnia 2014, 16:31
@xmaciuk: Dokładniej to 25 ._. 50% Turków 49% Serbów/Bośniaków i 1% Reszty. Wcześniej trochę wyolbrzymiałem, ale i tak większość osób z mojej klasy jest w ch*j leniwa.
Odpisz
23 grudnia 2014, 10:14
W Niemczech , kobiety mogą pozostać śmieciarzem :D
I to nie w przypadku gdy im nie wyjdzie..
Jest to bardzo dobra oferta pracy i polega na obsługiwaniu komputera :D i jeżdżenia wielką śmieciarą...
Odpisz
23 grudnia 2014, 07:36
Panie Adamie nie rób takich obrazków bo feministki Ciebie zabiją.
Odpisz