Może jednak dbajmy o środowisko?
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Brawo za czujność!
Papierowa szkoła posting
Kiedyś to był bardzo dobry serial
Niezniszczalne
Jakby trochę nie fair
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież19 grudnia 2014, 21:02
1. Nie mam dzieci
2. Właściwie to aktualnie świat przeżywa chłodniejszą fazę cyklu. W średniowieczu klimat był cieplejszy.
Odpisz
19 grudnia 2014, 21:12
@Myszkapl: Tak ciepły, że w Polsce winogrona naturalnie były uprawiane.
Odpisz
19 grudnia 2014, 21:16
@Myszkapl: Nie zmienia to faktu, że wydzielanie przez człowieka zanieczyszczeń w ostatnich latach wpływa na klimat.
Odpisz
20 grudnia 2014, 00:03
Człowiek wpływa tylko w ok. 3% na zanieczyszczenie środowiska.Jest bardzo duże prawdopodobieństwo,że to za mało żeby mógł znisczyć środowisko ;) .Poczytaj sobie o tym :)
Odpisz
20 grudnia 2014, 10:52
OK poczytałem i wyszło na to, że człowiek odpowiada za 10% emisji gazów cieplarnianych. Gdyby nie ten wkład ludzkości, w przeciągu ostatnich 100 lat klimat by się ochłodził, a tak się ociepla.
Odpisz
20 grudnia 2014, 10:58
po za tym ocieplenie a potem ozięmbienie to naturalna kolej rzeczy na świecie było już kilka epok lodowcowych gdy nie było nawet człowieka nie mówiąc o fabrykach i samochodach
Odpisz
20 grudnia 2014, 11:17
@bylejakbylegdzie: Ależ ja wiem... Ale obecne ocieplenie klimatu nie wynika z naturalnej kolei rzeczy, ale jak już napisałem z zanieczyszczeń wytworzonych przez człowieka.
Odpisz
20 grudnia 2014, 11:27
tylko lekko przyśpieszone ale już powoli wszystko wraca tylko dziury ozonowe przez nas zrobione są problemem teraz
Odpisz
20 grudnia 2014, 00:20
(pomyśl o swoich dzieciach zanim on to zrobi)
Odpisz
19 grudnia 2014, 23:06
czy on ma pampersy a na nich stringi>?
Odpisz
19 grudnia 2014, 22:43
Admin wiedziałem -_-
Odpisz
19 grudnia 2014, 22:40
Sexy.
Odpisz
19 grudnia 2014, 22:39
Co macie do Australijczyków?
Odpisz
19 grudnia 2014, 22:29
nie mam dzieci
Odpisz
19 grudnia 2014, 22:25
Te białe obok czerwonych slipków to puch czy ... ;-; ?
Odpisz
19 grudnia 2014, 23:12
@frazeologizm: sperma
Odpisz
20 grudnia 2014, 11:52
@frazeologizm: Sper**
Odpisz
19 grudnia 2014, 21:05
nie chce miec dzieci
Odpisz
19 grudnia 2014, 22:03
@sectus: To masz problem :)
Odpisz
20 grudnia 2014, 09:50
@sectus: a i tak będziesz miał.. każdy tak mówi w wieku 8lat :-)
Odpisz
20 grudnia 2014, 10:04
@VaultHunter: mam 14 lat... i nie zmienie zdania... 12 i 14 lat mlodsze siostry sprawily ze mam uraz psychiczny do dzieci... jak je widze mam ochote im przyje**c...
Odpisz
20 grudnia 2014, 23:01
@sectus: i co z tego że masz 14 lat ? Ja mam 17 i już z dziewczyną myślimy jak to fajnie było by mieć dzieciaka ( chłopaka oczywiście :-) ) i nie możemy się doczekaç sensownego wieku do zrobienia dziecka
Odpisz
21 grudnia 2014, 00:38
@VaultHunter: powtarzam jeszcze raz - mam uraz psychiczny do dzieci. chce im wpie**olic jak tylko jakiegos widze. wiec nie praw mi tu moralow jak to fajnie miec dziecko
Odpisz
27 lipca 2015, 18:34
Czemu ?
Odpisz
27 lipca 2015, 18:35
@sectus: Ja też
Odpisz
19 grudnia 2014, 21:05
szczere
Odpisz