Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Myszkapl

19 grudnia 2014, 21:02

1. Nie mam dzieci
2. Właściwie to aktualnie świat przeżywa chłodniejszą fazę cyklu. W średniowieczu klimat był cieplejszy.

Avatar dustin2001

19 grudnia 2014, 21:12

@Myszkapl: Tak ciepły, że w Polsce winogrona naturalnie były uprawiane.

Avatar
Konto usunięte

19 grudnia 2014, 21:16

@Myszkapl: Nie zmienia to faktu, że wydzielanie przez człowieka zanieczyszczeń w ostatnich latach wpływa na klimat.

Avatar
Konto usunięte

20 grudnia 2014, 00:03

Człowiek wpływa tylko w ok. 3% na zanieczyszczenie środowiska.Jest bardzo duże prawdopodobieństwo,że to za mało żeby mógł znisczyć środowisko ;) .Poczytaj sobie o tym :)

Avatar
Konto usunięte

20 grudnia 2014, 10:52

OK poczytałem i wyszło na to, że człowiek odpowiada za 10% emisji gazów cieplarnianych. Gdyby nie ten wkład ludzkości, w przeciągu ostatnich 100 lat klimat by się ochłodził, a tak się ociepla.

Avatar bylejakbylegdzie

20 grudnia 2014, 10:58

po za tym ocieplenie a potem ozięmbienie to naturalna kolej rzeczy na świecie było już kilka epok lodowcowych gdy nie było nawet człowieka nie mówiąc o fabrykach i samochodach

Avatar
Konto usunięte

20 grudnia 2014, 11:17

@bylejakbylegdzie: Ależ ja wiem... Ale obecne ocieplenie klimatu nie wynika z naturalnej kolei rzeczy, ale jak już napisałem z zanieczyszczeń wytworzonych przez człowieka.

Avatar bylejakbylegdzie

20 grudnia 2014, 11:27

tylko lekko przyśpieszone ale już powoli wszystko wraca tylko dziury ozonowe przez nas zrobione są problemem teraz

Avatar
Konto usunięte

20 grudnia 2014, 00:20

(pomyśl o swoich dzieciach zanim on to zrobi)

Avatar szczytnik

19 grudnia 2014, 23:06

czy on ma pampersy a na nich stringi>?

Avatar asdf118

19 grudnia 2014, 22:43

Admin wiedziałem -_-

Avatar matimi3

19 grudnia 2014, 22:40

Sexy.

Avatar KingsMax

19 grudnia 2014, 22:39

Co macie do Australijczyków?

Avatar Henzej

19 grudnia 2014, 22:29

nie mam dzieci

Avatar frazeologizm

19 grudnia 2014, 22:25

Te białe obok czerwonych slipków to puch czy ... ;-; ?

Avatar Kubox123456

19 grudnia 2014, 23:12

@frazeologizm: sperma

Avatar Michalwi

20 grudnia 2014, 11:52

@frazeologizm: Sper**

Avatar sectus

19 grudnia 2014, 21:05

nie chce miec dzieci

Avatar
Konto usunięte

19 grudnia 2014, 22:03

@sectus: To masz problem :)

Avatar VaultHunter

20 grudnia 2014, 09:50

@sectus: a i tak będziesz miał.. każdy tak mówi w wieku 8lat :-)

Avatar sectus

20 grudnia 2014, 10:04

@VaultHunter: mam 14 lat... i nie zmienie zdania... 12 i 14 lat mlodsze siostry sprawily ze mam uraz psychiczny do dzieci... jak je widze mam ochote im przyje**c...

Avatar VaultHunter

20 grudnia 2014, 23:01

@sectus: i co z tego że masz 14 lat ? Ja mam 17 i już z dziewczyną myślimy jak to fajnie było by mieć dzieciaka ( chłopaka oczywiście :-) ) i nie możemy się doczekaç sensownego wieku do zrobienia dziecka

Avatar sectus

21 grudnia 2014, 00:38

@VaultHunter: powtarzam jeszcze raz - mam uraz psychiczny do dzieci. chce im wpie**olic jak tylko jakiegos widze. wiec nie praw mi tu moralow jak to fajnie miec dziecko

Avatar
Konto usunięte

27 lipca 2015, 18:34

Czemu ?

Avatar
Konto usunięte

27 lipca 2015, 18:35

@sectus: Ja też

Avatar happymemery

19 grudnia 2014, 21:05

szczere

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Brawo za czujność!

Papierowa szkoła posting

Kiedyś to był bardzo dobry serial

Niezniszczalne

Jakby trochę nie fair

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka