Sezon na: "Nie jedz tego, to jest na święta"
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Zdeklasowani znowu
Totalnie
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Angielskie śmieszki
Ładne rzeczy
Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież24 grudnia 2014, 07:38
tru
Odpisz
18 grudnia 2014, 17:18
I tak nigdy nie miałem okazji.
Odpisz
18 grudnia 2014, 18:05
niewieżąca rodzina?
Odpisz
18 grudnia 2014, 18:11
@JuliaMH: Nie nie ... Moi bracia zjadali
Odpisz
18 grudnia 2014, 19:32
@JuliaMH: GrammarNazi hat gesprochen: "Niewieżąca rodzina to taka, która w szachach nie używa wież tak? ^^ Całkiem dobry pomysł ;p"
Odpisz
19 grudnia 2014, 15:59
aha :)
Odpisz
19 grudnia 2014, 13:05
"Bartek, masz 16 lat, dlaczego ciągle podjadasz cukierki z choinki!?"
Odpisz
18 grudnia 2014, 21:47
Ja i tak zawsze jem. :D
Odpisz
18 grudnia 2014, 20:27
,,Mamoooooooooooo mogę spróbować tego ciasta by sprawdzić czy nie jest trujące???" xd
Odpisz
18 grudnia 2014, 18:04
tak...
Odpisz
18 grudnia 2014, 17:45
Gdy to zdiecie zostalo dodane , wrocilam z kuchni krzyczac , "Mamo , moge zjesc te rodzynki ?! "
"nie , one sa do Swiatecznego gotowania ," :(
Odpisz
18 grudnia 2014, 17:38
"gdzie z tą mordą ! zostaw to na święta jest !"- mama
Odpisz
17 grudnia 2014, 17:16
no to rozpoczęto nowy sezon
Odpisz
18 grudnia 2014, 17:06
@abbey949: niee nienawidzę tego czasu
Odpisz
17 grudnia 2014, 17:51
"Nie otwieraj tej paczki!" :D
Odpisz