Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Za co ta premia
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Ostry ten sędzia
Szybki jak błyskawica
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież26 marca 2022, 15:52
Dalej lepsze staty niż izak w cs
Odpisz
2 stycznia 2022, 21:09
No, pies
Odpisz
12 października 2009, 16:48
ja widziałam też :
"Uwaga!Groźny pies i teściowa"
a obok mojej szkoły wisi:
"pies pedał i pragnie seksu"
jak ktoś nie wierzy to se niech przyjedzie do stargardu przy szkole SP5 i zobaczy
Odpisz
21 lipca 2016, 11:08
@aneczka27: u mojej babci na furtce jest ,,dobiegam do bramy w 3 sekundy,a ty?''
Odpisz
2 grudnia 2023, 06:44
@aneczka27: Nieźle
Odpisz
4 lipca 2016, 11:12
to ten pies ma chorobe psyhiczną i jest psychopatą bo tyle razy rozszarpał biedne kotki to ten pies to jest jakimś ch**owym mordercą trzymać się lepiej od nie go zdaleka i go uśpić i go zamknąć bo on ma wściekliznę
Odpisz
21 lipca 2016, 11:05
ty bierzesz to tak na serio ??! :/
Odpisz
27 lipca 2016, 17:40
@candythecat: tak
Odpisz
15 listopada 2016, 18:17
to chyba czegoś nie zrozumiałeś, to jest tylko żart
Odpisz
28 marca 2017, 15:27
czego nie mozna usuwac komentarzy lub edytowac ich ;_;
Odpisz
26 września 2018, 17:20
kup słownik i kilka(dziesiąt) pkt IQ
Odpisz
16 stycznia 2019, 17:41
proszę ignorować ten komentarz bardzo żałuje pisania tego komentarza byłem normikiem plz nie szkalujcie mnie
Odpisz
3 maja 2012, 16:32
u mojego sąsiada jest takie
Odpisz
26 sierpnia 2011, 09:06
Mój sąsiad ma taką plakietkę od 8 lat
Odpisz
23 kwietnia 2012, 07:22
@Karolina2307: heh moj takze buahaha
Odpisz
15 stycznia 2011, 20:42
aneczka27 widziałem niezłe u nas mają uwaga wojskowy pijany wściekły pies.Śmierć na miejscu!!!
Odpisz
27 grudnia 2010, 06:57
ponadto sąsiad mojej cioci z nowej rudy też ma taką jak na zdjęciu
Odpisz
27 grudnia 2010, 06:54
@kr225: mój wujek z kurowa małopolskiego ma dokładnie taką samą tabliczke jak twój sąsiad
Odpisz
13 maja 2010, 17:37
hehe ja mam taki samą tabliczkę a mój sąsiad ma : uwaga zły pies
a gospodarz jeszcze gorszy
Odpisz
12 października 2009, 16:44
mój wójek takie ma 3/5
Odpisz
15 sierpnia 2009, 10:08
wymiata ;D 5/5
Odpisz
11 kwietnia 2009, 09:27
mam taka tabliczke od 4 lat...
Odpisz
10 lutego 2009, 11:54
Widziałem to w swoim mieście.
Odpisz
10 stycznia 2009, 17:05
http://tnij.se/jzrgibj
Taka sama na Allegro :)
Odpisz