Kup autobus, zastąp siedzenia łóżkami
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Najbardziej realistyczny spośród modów
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Lekko nie będzie
Hobby dla faceta
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Dobrze czasem się oderwać
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież20 grudnia 2014, 16:42
No tak, przecież autobusy można kupić w każdym sklepie z autobusami...
Odpisz
19 grudnia 2014, 16:05
Potrzebny jeszcze tylko hajs i prawko na autobus xD
Odpisz
19 grudnia 2014, 16:53
@dolares97: I robić takie rzeczy z dala od UE, bo jest na to paragraf. ; ]
Odpisz
19 grudnia 2014, 17:27
@chupacabra001: LOL, jaki ?
Odpisz
19 grudnia 2014, 17:29
@dolares97: Ano taki, że bez pasów sobie nie pojedziesz. : )
Odpisz
19 grudnia 2014, 20:58
@chupacabra001: No tak, ale to jak w kamperach. Jak się zatrzymasz to możesz się położyć, tylko jak jedziesz musisz siedzieć gdzieś gdzie są pasy
A jak nie to wymalujesz se zebrę na podłodze i jak wejdzie policja to powiesz panie władzo przecież mam pasy xD
Odpisz
19 grudnia 2014, 16:08
na długie wyprawy...IDEALNE :Dczmu tak w szkolnym nie ma po całym dniu lekcji można by było se legnąć :D
Odpisz
19 grudnia 2014, 18:05
@Flawless: W moim autobusie czesto trzeba stac, poniewaz jedzie tak wiele osob. Jakby byly takie lozka to nawet nie byloby gdzie stanac. XD
Odpisz
19 grudnia 2014, 20:46
@Shoot_: u mnie też sporo osób jest...Co najgorsze,że mieszkam najbliżej szkoły jakie 5km a jeżdżę na około i co dziennie robię 30 km i wysiadam prze ostatni a miejscowość która ma 2 km do szkoły wysiada ostatnia xD FUCK LOGIC :D
Odpisz
19 grudnia 2014, 17:18
I smażyć się w lecie jak w piekle :)
Odpisz
19 grudnia 2014, 16:49
Takie rzeczy tylko w stanach, w UE zgodnie z przepisami w autobusie poza miejskim należy zapinać pasy, idiotyzm ale cóż, brak wolności robi swoje.
Odpisz
19 grudnia 2014, 16:53
@ozzie89: u mnie w autobusie szkolnym nie ma pasów :|
Odpisz
Edytowano - 19 grudnia 2014, 16:59
@ozzie89: Nie musisz tego pojazdu rejestrować jako autobus... Poza tym, gdyby nie było przepisu o pasach, w wielu pojazdach mogłoby nie być pasów przez wzgląd na oszczędności. Dla mnie przymus zapinania pasów, jest sensowniejszy niż niemożność jazdy w pasach, zwłaszcza, że to może ratować życie...
Odpisz
19 grudnia 2014, 16:23
Marzenie hipisów, w tym też moje :)
Odpisz
19 grudnia 2014, 16:14
Mom, please!
Odpisz
Edytowano - 19 grudnia 2014, 16:07
Ciekawe czy dozwolone jest w takim wypadku zaśnięcie przed kierownicą.
Odpisz