Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To by wystarczyło
Cóż za brak szacunku
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Dwa oblicza
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
To się nie może nie udać
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież19 grudnia 2014, 16:41
"Pocałuj mnie w dupę" - Bezimienny
Odpisz
25 grudnia 2014, 14:18
@Czacyl: Pokaż mi swoje towary.
Odpisz
25 grudnia 2014, 14:33
@Czacyl: To z przodu twojej głowy to twarz czy dupa? (Jakoś tak to szło)~bezimienny
Odpisz
25 grudnia 2014, 15:15
@kaka77: "Powiedz no, czy to coś z przodu twojej głowy to twarz czy dupa?" Bezimienny wypowiada tę kwestię do Sentenzy, gdy chce odzyskać złoto, które zapłacił jako myto, aby wejść na farmę : ) *fabularnie*
Oczywiście Gothic II: Noc Kruka
Odpisz
25 grudnia 2014, 15:32
w zwykłym gothicu też to jest :) przeszedłem 2 w 100% a noc kruka niezdążyłem :/
Odpisz
25 grudnia 2014, 15:37
@kaka77: No tak, mogłem napisać po prostu Gothic II ^^ Ale przyzwyczaiłem się do pełnej nazwy dodatku :p
Ja nie zdałem nigdy do końca zwykłej dwójki :c Za to Noc Kruka zdałem co najmniej 4. Łowca Smoków x2, Paladyn x2 i chyba jeszcze raz... ale nie mogę se przypomnieć jak : ) Na pewno nie zdałem nigdy Magiem Ognia - zawsze mi się odechciewało ^^
Eh... Jak miło jest wracać do tej, moim zdaniem, najlepszej gry na świecie ^^ Nic piękniejszego <3
Odpisz
25 grudnia 2014, 15:46
też chorobliwie gram w gothica :) ale nie mam kompa więc ostatnio nie gram. Zacząłem w wieku...4 lat (z kodami). Dopiero na początku tego roku odkryłem gre bez kodów (nooo, na początku +30 siły i + 30 do broni jednoręcznej) ale w nk bez kodów gra sie hardkorowo :D
Odpisz
25 grudnia 2014, 16:38
@kaka77: 4 lata? :O O ja nie mogę... ja zacząłem chyba koło 10 roku życia : ) Najpierw grałem w jedynkę bez kodów i skończyłem na kodach :c Póżniej mój brat zdał całą dwójkę Noc Kruka na kodach i miałem od niego full spoilerów! A ja zdawałem już bez kodów Noc Kruka : ) Używałem jednak bugów *dzięki, którym miałem ponad 500 siły i zręki oraz masę hp... ale dopiero w V rozdziale ; )* A potem 3 razy zdałem bez kodów i było super ^^
Odpisz
3 stycznia 2015, 12:43
@Czacyl: ''Powiedzmy sobie szczerzę przyszedłeś tu tylko po to aby pocałować Gomeza w dupę.''~Bezimenny
Odpisz
27 grudnia 2014, 19:45
Och to mój kuzyn witaj Grumpy
Odpisz
18 grudnia 2014, 17:24
Tytuł:
To nie kotek, tylko KUHFA GRUMPY CTA!
Odpisz
18 grudnia 2014, 20:15
CTA San Andreas
Odpisz
19 grudnia 2014, 00:11
@J2319: CTA Sandomierz
Odpisz
25 grudnia 2014, 14:01
CTA Sosnowiec ;-;
Odpisz
25 grudnia 2014, 14:04
CTA Termometr
Odpisz
25 grudnia 2014, 14:05
CTA San Andrzejas
Odpisz
25 grudnia 2014, 14:08
Odpisz
25 grudnia 2014, 14:10
CTA V
Odpisz
25 grudnia 2014, 14:09
Mógłby na święta się rozweselić :D
Odpisz
18 grudnia 2014, 16:12
Widziałam w sklepie bluzę z takim napisem!
Odpisz
Edytowano - 18 grudnia 2014, 14:58
Wesołego całowania mojej dupy.
hahahahah
Odpisz