Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Czacyl

19 grudnia 2014, 16:41

"Pocałuj mnie w dupę" - Bezimienny

Avatar jacek1s

25 grudnia 2014, 14:18

@Czacyl: Pokaż mi swoje towary.

Avatar kaka77

25 grudnia 2014, 14:33

@Czacyl: To z przodu twojej głowy to twarz czy dupa? (Jakoś tak to szło)~bezimienny

Avatar
Konto usunięte

25 grudnia 2014, 15:15

@kaka77: "Powiedz no, czy to coś z przodu twojej głowy to twarz czy dupa?" Bezimienny wypowiada tę kwestię do Sentenzy, gdy chce odzyskać złoto, które zapłacił jako myto, aby wejść na farmę : ) *fabularnie*
Oczywiście Gothic II: Noc Kruka

Avatar kaka77

25 grudnia 2014, 15:32

w zwykłym gothicu też to jest :) przeszedłem 2 w 100% a noc kruka niezdążyłem :/

Avatar
Konto usunięte

25 grudnia 2014, 15:37

@kaka77: No tak, mogłem napisać po prostu Gothic II ^^ Ale przyzwyczaiłem się do pełnej nazwy dodatku :p
Ja nie zdałem nigdy do końca zwykłej dwójki :c Za to Noc Kruka zdałem co najmniej 4. Łowca Smoków x2, Paladyn x2 i chyba jeszcze raz... ale nie mogę se przypomnieć jak : ) Na pewno nie zdałem nigdy Magiem Ognia - zawsze mi się odechciewało ^^
Eh... Jak miło jest wracać do tej, moim zdaniem, najlepszej gry na świecie ^^ Nic piękniejszego <3

Avatar kaka77

25 grudnia 2014, 15:46

też chorobliwie gram w gothica :) ale nie mam kompa więc ostatnio nie gram. Zacząłem w wieku...4 lat (z kodami). Dopiero na początku tego roku odkryłem gre bez kodów (nooo, na początku +30 siły i + 30 do broni jednoręcznej) ale w nk bez kodów gra sie hardkorowo :D

Avatar
Konto usunięte

25 grudnia 2014, 16:38

@kaka77: 4 lata? :O O ja nie mogę... ja zacząłem chyba koło 10 roku życia : ) Najpierw grałem w jedynkę bez kodów i skończyłem na kodach :c Póżniej mój brat zdał całą dwójkę Noc Kruka na kodach i miałem od niego full spoilerów! A ja zdawałem już bez kodów Noc Kruka : ) Używałem jednak bugów *dzięki, którym miałem ponad 500 siły i zręki oraz masę hp... ale dopiero w V rozdziale ; )* A potem 3 razy zdałem bez kodów i było super ^^

Avatar Arrow1223

3 stycznia 2015, 12:43

@Czacyl: ''Powiedzmy sobie szczerzę przyszedłeś tu tylko po to aby pocałować Gomeza w dupę.''~Bezimenny

Avatar PanKot

27 grudnia 2014, 19:45

Och to mój kuzyn witaj Grumpy

Avatar
Konto usunięte

18 grudnia 2014, 17:24

Tytuł:
To nie kotek, tylko KUHFA GRUMPY CTA!

Avatar J2319

18 grudnia 2014, 20:15

CTA San Andreas

Avatar
Konto usunięte

19 grudnia 2014, 00:11

@J2319: CTA Sandomierz

Avatar
Konto usunięte

25 grudnia 2014, 14:01

CTA Sosnowiec ;-;

Avatar
Konto usunięte

25 grudnia 2014, 14:04

CTA Termometr

Avatar
Konto usunięte

25 grudnia 2014, 14:05

CTA San Andrzejas

Avatar PanKieubaska

25 grudnia 2014, 14:08

Avatar Flawless

25 grudnia 2014, 14:10

CTA V

Avatar Flawless

25 grudnia 2014, 14:09

Mógłby na święta się rozweselić :D

Avatar Lady1000000

18 grudnia 2014, 16:12

Widziałam w sklepie bluzę z takim napisem!

Avatar rad521

Edytowano - 18 grudnia 2014, 14:58

Wesołego całowania mojej dupy.
hahahahah

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

To by wystarczyło

Cóż za brak szacunku

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

Dwa oblicza

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

To się nie może nie udać

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka