Takie małe przekroczenie prędkości...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To będzie bolało
Pilne
Zdeklasowani znowu
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Nie są aż takie pyszne
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież18 grudnia 2014, 20:25
jak można zapi***alać octavią 367 na godzinę?!
Odpisz
18 grudnia 2014, 20:26
@konbed: Witamy w Polsce, nasz system prawny dokonuje rzeczy niemożliwych.
Odpisz
18 grudnia 2014, 20:27
@konbed: Zjeżdżając z Mt. Everest.
Odpisz
18 grudnia 2014, 20:51
Jeszcze musi być dobry wiatr i żagiel.
Odpisz
19 grudnia 2014, 19:06
i silnik z yamahy r1
Odpisz
19 grudnia 2014, 19:22
@konbed: pssst... ma silnik od motorynki!
Odpisz
19 grudnia 2014, 20:52
@kaka77: Raczej od Miga.
Odpisz
28 sierpnia 2024, 01:27
@korobov: Co wy jakie banialuki wymyślicie, oczywiste, że rutinoscorbin, żelki marsjanki i apap noc w dzień i po prostu pchał ten samochód by pod wpływem nie jeździć.
Odpisz
21 grudnia 2014, 21:12
Było w raporcie turbo. Otóż facet przekroczył prędkość nie o 277, a o 27 km/h. Tacy już są polscy urzędnicy.
Odpisz
19 grudnia 2014, 22:00
jakim samochodem on jechał ? :O
Odpisz
19 grudnia 2014, 22:43
@Fenix12: Skoda Octavia, pan czytać nie umie? :V
Odpisz
19 grudnia 2014, 19:23
a mówią że w Polsce nie ma dobrych dróg...
Odpisz
19 grudnia 2014, 16:10
Odpisz
19 grudnia 2014, 19:11
@Czacyl: Heh, nie lubię wstawiania memów do komentarzy, ale to było spoko : )
Odpisz
18 grudnia 2014, 21:15
Po co mi Ferrari kupie Skode Octavie
Odpisz
19 grudnia 2014, 10:23
po co ci nawet bugatti
Odpisz
18 grudnia 2014, 23:04
takie tam z sądu
Odpisz