Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Płać pan
Trzeba brać osobną torbę
Najbardziej realistyczny spośród modów
Niegrzeczny Oskarek
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież11 lutego 2015, 19:12
majnkroft jeeeeej!
Odpisz
27 grudnia 2015, 09:49
@mikigra8888: kolejne dziecko minecraft'a grupy c
Odpisz
27 grudnia 2015, 15:43
@KacperUE: Nie, gram w mc, bo lubię. To był TROLL
Odpisz
27 grudnia 2015, 15:43
@KacperUE: P.S. Złoty Internet Explorer za najszybszą reakcję w kraju :)
Odpisz
17 maja 2017, 19:33
@mikigra8888: Nie wiesz co to szybka reakcja
Odpisz
17 maja 2017, 20:05
@Nyanfetamina: xD
Odpisz
26 stycznia 2020, 15:00
@mikigra8888: oj tak nie wiesz co to szybka reakcja
Odpisz
26 stycznia 2020, 15:07
@oceanaus: ;-; głupio mi teraz
Dzieki wam koledzy
Odpisz
14 lipca 2020, 15:51
@mikigra8888: spoczko nie ma za co
Odpisz
17 października 2025, 16:29
@mikigra8888: Hehe a dla mnie jaki explorer? platynowy?
Odpisz
3 lipca 2015, 15:55
Wezmę broń na wypadek przeciwników. *Bierze M4A1* *Rozwala cegły i wchodzi* O, skrzynia! *Podchodzi do skrzyni* *Naglę ktoś strzela z łuku a ja się nie za orientowałem* *Zginąłem* *Ryczę na cały dom "KU*WA!"*
Odpisz
22 grudnia 2014, 09:29
Secreeeeet!
Odpisz
21 grudnia 2014, 22:39
je**ć to biorę c-14 i wjebuję do środka
Odpisz
21 grudnia 2014, 22:28
Może szkrzynia z diaxami?
Odpisz
23 grudnia 2014, 18:43
@NightShadePL: za duzo mc
Odpisz
21 grudnia 2014, 22:13
Płytek im zabrakło. ;v
Odpisz
21 grudnia 2014, 20:23
Jakiś powerup z Mario?
Odpisz
21 grudnia 2014, 20:02
Jestem perfectionistką i to ból dla moich oczu...
Odpisz
21 grudnia 2014, 20:59
@Szaka: Dla mych tez :(
Odpisz
23 grudnia 2014, 21:09
@Szaka: Dlaczego są hejty-.-'?
Odpisz
5 stycznia 2015, 21:59
@Szaka: Dla mnie ból moich oczu sprawiają te komentarze.
Odpisz
21 grudnia 2014, 19:08
Sprawdź. Nigdy nie wiadomo. Może będzie apteczka albo amunicja, albo jeszcze lepiej przejście do ukrytego poziomu.
Odpisz
21 grudnia 2014, 17:00
a co jeśli tam ukryli coś!!!!??!?!?!?!?!!?
Odpisz
21 grudnia 2014, 18:37
Bierę młot
Odpisz
21 grudnia 2014, 18:16
a może tam jest coś ukryte?
Odpisz
21 grudnia 2014, 17:57
I w tym momencie wszyscy perfekcjoniści zaczęli płakać…
Odpisz
21 grudnia 2014, 17:47
Trzeba sprawdzic.
Odpisz
21 grudnia 2014, 17:35
Naucz się najpierw składać zdania...
Odpisz
21 grudnia 2014, 17:08
Przyznać się! Kto bawił się chizlem!
Odpisz