Pff, po co mi podkładka pod myszkę?
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Lekko nie będzie
Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob
Drewniany kominek
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Nie znoszę kleszczy
Mało znany szczegół
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież21 lipca 2021, 16:21
Ciekawa rozmowa 6lat temu
Odpisz
21 grudnia 2014, 20:16
No bo przecież dupa to najlepsza podkładka pod myszkę !
Odpisz
21 grudnia 2014, 20:19
@Martka123: Mhh... Próbowałaś?
Odpisz
Edytowano - 21 grudnia 2014, 20:42
@DeadExtreme: trolololo :P
Odpisz
21 grudnia 2014, 21:05
@DeadExtreme: Nie :3 Ale jak nie będę miała podkładki , to może...;P
Odpisz
21 grudnia 2014, 21:16
@Martka123: Chciałbym to zobaczyć... Jak się wygniesz, żeby móc zrobić z dupy podkładke i grać... XD
Odpisz
21 grudnia 2014, 21:21
@DeadExtreme: Tylko teraz ostatnie pytanie. . JAKĄ DUPĘ ? Brata , mamy , taty , koleżanki , sąsiada... ? XDD
Odpisz
21 grudnia 2014, 21:27
@Martka123: To chyba zależy z kim sypiasz ;)
Odpisz
21 grudnia 2014, 21:28
@Martka123: Mhh... Tego nie wziąłem pod uwagę... Nie wiem. Może przyszłego chłopaka... No chyba z nim będziesz spała w jednym łóżku.
Odpisz
21 grudnia 2014, 21:30
@wilku00034: Aktualnie z nikim ;) No chyba , że liczy się misiu :D
Odpisz
21 grudnia 2014, 21:32
@DeadExtreme: Pff , z moją ,,urodą'' to ja sobie nikogo nie znajdę...
Odpisz
21 grudnia 2014, 21:33
@Martka123: Obawiam się że Misiu ma zbyt włochaty i mało jędrny tyłek do takich operacji, ale spróbować można ;)
Odpisz
Edytowano - 21 grudnia 2014, 21:34
@wilku00034: Ale przynajmniej wygodny jest :>
Odpisz
21 grudnia 2014, 21:47
@Martka123: Uwaga! Porada życiowa od osoby, która nic nie wie o życiu!
Masz dziesięć lat.. Nie wiesz jak będziesz wyglądać w przyszłości.
A nawet jeśli bedziesz brzydka to lepiej. Może ciężej będzie ci znaleść chłopaka. Lecz nie będzie patrzeć on na wygląd, ale na to co masz w środku (nie chodzi o wnętrzności).
Odpisz
21 grudnia 2014, 21:53
@DeadExtreme: Nie zawsze tak jest. Dużo osób patrzy na wygląd i często mają ,,gdzieś'' jaka ta osoba ma charakter...Jednak nie uważam , że wszyscy tak się zachowują.PS:Może nie jestem jakaś wspaniała z wiedzy o życiu , ale trochę wiem , więc poczułam się troszeczkę urażona określeniem ,,osoba która nic nie wie o życiu''.
Odpisz
21 grudnia 2014, 21:59
@Martka123: Napisałem "...OD osoby, która nic nie wie o życiu". Nie było to skierowane do Ciebie, a do Mnie.
Mam dopiero 14 lat, co ja moge wiedzieć o życiu? Znaczy, coś wiem, ale nie wiele.
Odpisz
21 grudnia 2014, 22:01
@DeadExtreme: Przepraszam , mój błąd ! PS: Masz 14 lat , na pewno wiele więcej wiesz ode mnie o życiu.
Odpisz
21 grudnia 2014, 22:06
@Martka123: Ja mam 13 lat i wiem o życiu to:
- gdyby upodobnić życie i śmierć do ludzi, to śmierć byłaby lepsza,
- życie jest wredne, oj uwierz,
- ktoś Tobie coś wrednego robi? Wcześniej czy później pójdzie Tobie lepiej w jakiejś konkretnej rzeczy lub tamta osoba dostanie za swoje.
Wypisałbym więcej, ale wrodzone lenistwo mam.
Odpisz
21 grudnia 2014, 22:20
@Martka123:
Ckliwe rozmowy o urodzie 10latki...
Odpisz
21 grudnia 2014, 22:34
No co zrobisz ? Nic nie zrobisz...
Odpisz
21 grudnia 2014, 23:20
@dustin2001: mam 12 lat, i życie to głupia ku*wa :|
Odpisz
22 grudnia 2014, 01:50
@Martka123: 20 komentarzy i zero łapek w dół ^^ Proszę jak internet się zmianie, gdy mamy na pokładzie inteligentną dziewczynę ^^ Wszyscy jakby milsi dla siebie ;D
Pozdrawiam i życzę Wesołych Świąt, Shirakawa-kun ^^
Odpisz
22 grudnia 2014, 07:09
Serio musisz wszędzie dodawać dopisek kun? A wracając do tematu zależy kto co przeżył
Odpisz
22 grudnia 2014, 08:30
@Martka123: 6 lat młodsza osubka.
Która pobija mnie o głowe w ortografi i interpunkcji ;-;
Odpisz
Edytowano - 22 grudnia 2014, 08:33
@kaka77: Jak ja kocham kiedy osoby które w życiu nie doświadczyły prawdziwych problemów i nie musiały sie z nimi mierzyć sam na sam wymieniają jego wady :D
Odpisz
22 grudnia 2014, 08:47
@mozaj: Oj tam ^^
Odpisz
22 grudnia 2014, 08:49
Troszkę się rozpisaliśmy :P Wesołych świąt !
Odpisz
22 grudnia 2014, 09:57
@Martka123: rada życiowa od...deadextreme do mnie pasuje bo "każdy pasztet może być piękny,ale dziś to wśrodku nie ale na zewnątrz"
Odpisz
22 grudnia 2014, 10:41
@kaka77: Masz lat 12, ale przeklinasz jak dorosły.Patrząc na te dzieciaki zdałem sobie sprawę, że przeklinają więcej ode mnie, a ledwo co skończyły pierwszą klasę :/
Odpisz
22 grudnia 2014, 11:53
@KlamliwyLukas14: Z tymi przekleństwami to taki dodatek-ot tak żeby lepiej wyglądało :) Ale też jak widze te przedszkolaki co klną jak z automatu-to aż sie rzygać chce :/
Odpisz
22 grudnia 2014, 11:58
@mozaj: w takim charakterze zrobiłem ten komentarz :) w końcu 12letnie dziecko przeżyło tyle i wie tak dużo o życiu...
Odpisz
22 grudnia 2014, 12:39
@kaka77: A skąd wiesz że to jest prawdziwe życie a nie pogląd internetu ?
Jak dla mmie życie jest piękne ;)
Odpisz
22 grudnia 2014, 17:14
@Martka123: no tego nie można mu odmówić z pewnością ;)
Odpisz
22 grudnia 2014, 20:57
@mozaj: Zależy co kto w życiu przeszedł, no ale w sumie też zależy od osoby, bo ja nie mam ojca od 11 roku życia i się w ogóle tym nie przejąłem :). wniosek: życie jest piękne tylko wtedy kiedy masz mocno wyje**ne
Odpisz
22 grudnia 2014, 22:10
@KlamliwyLukas14: :C... Mam tak bardzo wyje**ne...
Nie
To życie xD
Odpisz
23 grudnia 2014, 21:38
@Martka123: Porada życiowa:pie**ol wszystko zostań ninja
Odpisz
23 grudnia 2014, 21:40
@POOTIS: Tak ! To będzie mój cel życia !
Odpisz
21 grudnia 2014, 20:04
Dat Ass!
Odpisz
22 grudnia 2014, 16:56
dat mouse pad
Odpisz
22 grudnia 2014, 12:13
Widzę łączenie przyjemnego z pożytecznym.
Odpisz
21 grudnia 2014, 23:24
Teraz będę się pytał dziewczyn "Czy chcesz zostać moją podkładką pod myszkę ?"
Odpisz
21 grudnia 2014, 22:37
zybys mial jak grac i gdzie myszke(komputerową :D) postawic
Odpisz
21 grudnia 2014, 20:42
*gra w cs' a* O KU*WA JAKI DUPSZOT!!!
Odpisz
21 grudnia 2014, 20:09
Zazdro tak bardzo :3
Odpisz
21 grudnia 2014, 20:03
Ale dupa!!!!
Odpisz