Plaża zrobiła ze mnie maratończyka
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To się nie może nie udać
Żartownisie
Niezniszczalne
Zapraszamy
Należy się za piękne oczy
Trzeba sprawdzać jak niedzielę handlową
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież21 grudnia 2014, 15:43
Wiedziałem, że The Forest nie jest tylko grą...:D
Odpisz
23 grudnia 2014, 03:37
@POLSKAisTHEbest: niestety te stwory istnieją i musimy z nimi walczyć
Odpisz
12 kwietnia 2015, 15:00
@Wampir115: Te "stwory" to kanibale
Odpisz
23 grudnia 2014, 03:36
Run.Don't stop Run.
albo
Bye,Bye motherfucker.
Odpisz
21 grudnia 2014, 13:21
To Chaszczak Pospolity. Zwykle żywi się ludźmi i zwierzętami które zagubiły się w lesie na polanie lub innym odludnym miejscu. Nie wiadomo ile żyje i jak się rozmnaża, podobno ma zniekształconą twarz człowieka i ma bladą, szarą skórę. Jest brudny, ma mnóstwo włosów i cienkie kończyny, zwykle poluje po zmierzchu ale zdarzają się przypadki i w dzień. Chaszczak charakteryzuje się tym że gdy idziemy sobie pustym parkiem w nocy i coś zaszeleści w krzakach to jest to Chaszczak. A tak naprawdę Chaszczak to odzwierciedlenie urojeń ludzi że coś jest w krzakach i chce nas dopaść. Dziękuję, co ja właściwie napisałem...
Odpisz
21 grudnia 2014, 21:23
@Dexterek: Troche jak gollum =)
Odpisz
22 grudnia 2014, 11:43
@Dexterek: WOW
Odpisz
21 grudnia 2014, 10:30
Gotta go fast!
Odpisz
22 grudnia 2014, 10:25
Sanic!
Odpisz
22 grudnia 2014, 10:24
A może to strzygwa?
Odpisz
21 grudnia 2014, 10:54
a jednak zaczyna się *bierze łuk*
Odpisz
21 grudnia 2014, 11:21
polecam trochę mniej skyrima.
Odpisz
21 grudnia 2014, 11:31
@Sahuaa: yes a lol, fucking cool, oh my god, me gusta, he's not gay, he's our loooooooooooord! dovakin! ^^
Odpisz
21 grudnia 2014, 17:17
@Sahuaa: chodzi o ZA więc wiesz jaja se robi
Odpisz
21 grudnia 2014, 18:58
@Sahuaa: Czyli gdy posiadasz łuk to oznacza że grasz w Skyrima?
Odpisz
21 grudnia 2014, 22:50
Nie ale skąd weźmiesz łuk na plaży?
Odpisz
21 grudnia 2014, 12:58
O kur''! Coś mnie obserwuje! Zrobię zdjęcie!
Odpisz
21 grudnia 2014, 11:11
#Zarazumrealenajpierwzrobiezdjecie.
Odpisz
21 grudnia 2014, 11:27
@DeadExtreme: Hashtagom mówimy nie!
Odpisz
21 grudnia 2014, 11:32
@dustin2001: #Hasztagommówimynie!
#Hejtujmyhasztagi,bosąhasztagami.
Coś jeszcze?
Odpisz
21 grudnia 2014, 11:34
@DeadExtreme: Tak.
Hashtagi są zabronione na jeja.
Odpisz
21 grudnia 2014, 11:36
@dustin2001: Od kiedy?! Zaraz ban poleci... I widzisz... Jaki ze mnie idiota?
Odpisz
21 grudnia 2014, 11:45
@DeadExtreme: Od kiedy ludzie stali się na jeja mądrzejsi.
Odpisz
21 grudnia 2014, 12:02
@dustin2001: A przynajmniej niektórzy.
Odpisz
21 grudnia 2014, 11:48
od kąd zobaczyłem dużego psa bez smyczy,sprawdzam czy go nie ma.
Odpisz
21 grudnia 2014, 11:27
omg
Odpisz
21 grudnia 2014, 11:15
z seri: Ciekawe przygody Admina
Odpisz
21 grudnia 2014, 11:06
A może to coś po prostu sra?
Odpisz
21 grudnia 2014, 10:39
OCH NIE! Obserwuje mnie potwór! Muszę uciekać! Ale najpierw zdjęcie na fejsa <3
Odpisz
21 grudnia 2014, 10:32
laleczka czaki
Odpisz
21 grudnia 2014, 10:30
Biegne i dodaje obrazek na jeja.
Odpisz