Księżniczki Disneya w "ulepszonych" sukienkach
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Kiedyś to był bardzo dobry serial
Totalnie
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Dobry sposób na spędzanie wolnego czasu
Dwa oblicza
Hobby dla faceta
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież3 grudnia 2016, 13:00
Odpisz
23 sierpnia 2016, 02:31
księżniczki disneya w sukniach nowej ery
Odpisz
31 stycznia 2016, 16:30
zdecydowanie lepsze te nowe oprócz u 7 odgóry
Odpisz
16 marca 2015, 19:47
ze ubgrate- koles który ubkretuje przedmioty lepej niz sklep mann.co
Odpisz
28 stycznia 2015, 22:03
Wole orginalne bo te ulepszone to jedno wielkie gówno
Odpisz
22 grudnia 2014, 23:10
po tytule myślałem,że będą inaczej "ulepszone" :C
Odpisz
23 grudnia 2014, 01:43
@popek9001: ja spodziewałem się zbroi typu titanfalla albo jakiś egzo-sutów :c
Odpisz
24 grudnia 2014, 03:15
@fufon: Za co strzałki w dół?
Odpisz
23 grudnia 2014, 13:27
jeja.pl zchodzi na psy
Odpisz
23 grudnia 2014, 13:14
Uhhh... Za dużo brokatu
Odpisz
23 grudnia 2014, 10:42
ymm... oryginalne jednak lepsze.
Odpisz
20 grudnia 2014, 11:25
w sumie jedno ulepszenie nawet wyszło
Odpisz
22 grudnia 2014, 20:40
@bylejakbylegdzie: Ja też tylko jedno popieram.
Odpisz
22 grudnia 2014, 20:45
@bylejakbylegdzie: No, to piąte od góry.
Odpisz
22 grudnia 2014, 21:46
@PanKieubaska: Nope. Pocahontas.
Odpisz
22 grudnia 2014, 22:05
Właśnie wydaje mi się, że Pocahontas wyszedł najgorzej.
Odpisz
23 grudnia 2014, 07:52
@PanKieubaska: W Pocahontas zrobiono więcej detali. Bardziej się chyba postarali.
Odpisz
22 grudnia 2014, 23:21
jeszcze bardziej błyszczące i coraz chudsze... bravo!!!
Odpisz
22 grudnia 2014, 22:21
Jak dla mnie Mulan najfajniej wygląda w ulepszonej wersji.
Odpisz
22 grudnia 2014, 20:07
wolę klasyczne stroje (wiem , że zaraz pojawi się z 30 łapek w dół)
Odpisz
Edytowano - 22 grudnia 2014, 20:25
Niby dlaczego. Przecież większość ludzi woli klasyczne stroje.
Odpisz
22 grudnia 2014, 20:46
Ja też, jedyne dobre to piąte od góry.
Odpisz
19 grudnia 2014, 18:47
Spróbujcie to zaśpiewać :D
Odpisz
22 grudnia 2014, 20:39
Zaśpiewałam w rytmie ,,Mam tę moc''. DUM DUM DUUUUUM
Odpisz
22 grudnia 2014, 20:18
Wniosek: Jak zrobić nowy strój?
Je**ij brokat na stary
Odpisz