Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Maszterek583

3 grudnia 2016, 13:00

Avatar DragonJuzik125

23 sierpnia 2016, 02:31

księżniczki disneya w sukniach nowej ery

Avatar katinoir17

31 stycznia 2016, 16:30

zdecydowanie lepsze te nowe oprócz u 7 odgóry

Avatar
Konto usunięte

16 marca 2015, 19:47

ze ubgrate- koles który ubkretuje przedmioty lepej niz sklep mann.co

Avatar
Konto usunięte

28 stycznia 2015, 22:03

Wole orginalne bo te ulepszone to jedno wielkie gówno

Avatar popek9001

22 grudnia 2014, 23:10

po tytule myślałem,że będą inaczej "ulepszone" :C

Avatar fufon

23 grudnia 2014, 01:43

@popek9001: ja spodziewałem się zbroi typu titanfalla albo jakiś egzo-sutów :c

Avatar fufon

24 grudnia 2014, 03:15

@fufon: Za co strzałki w dół?

Avatar mikigra8888

23 grudnia 2014, 13:27

jeja.pl zchodzi na psy

Avatar Frutti56

23 grudnia 2014, 13:14

Uhhh... Za dużo brokatu

Avatar elvis9989

23 grudnia 2014, 10:42

ymm... oryginalne jednak lepsze.

Avatar bylejakbylegdzie

20 grudnia 2014, 11:25

w sumie jedno ulepszenie nawet wyszło

Avatar DawidThePlayer

22 grudnia 2014, 20:40

@bylejakbylegdzie: Ja też tylko jedno popieram.

Avatar PanKieubaska

22 grudnia 2014, 20:45

@bylejakbylegdzie: No, to piąte od góry.

Avatar
Konto usunięte

22 grudnia 2014, 21:46

@PanKieubaska: Nope. Pocahontas.

Avatar PanKieubaska

22 grudnia 2014, 22:05

Właśnie wydaje mi się, że Pocahontas wyszedł najgorzej.

Avatar
Konto usunięte

23 grudnia 2014, 07:52

@PanKieubaska: W Pocahontas zrobiono więcej detali. Bardziej się chyba postarali.

Avatar slenderr

22 grudnia 2014, 23:21

jeszcze bardziej błyszczące i coraz chudsze... bravo!!!

Avatar muffin33

22 grudnia 2014, 22:21

Jak dla mnie Mulan najfajniej wygląda w ulepszonej wersji.

Avatar
Konto usunięte

22 grudnia 2014, 20:07

wolę klasyczne stroje (wiem , że zaraz pojawi się z 30 łapek w dół)

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 22 grudnia 2014, 20:25

Niby dlaczego. Przecież większość ludzi woli klasyczne stroje.

Avatar PanKieubaska

22 grudnia 2014, 20:46

Ja też, jedyne dobre to piąte od góry.

Avatar
Konto usunięte

19 grudnia 2014, 18:47

Spróbujcie to zaśpiewać :D

Avatar Fennekin

22 grudnia 2014, 20:39

Zaśpiewałam w rytmie ,,Mam tę moc''. DUM DUM DUUUUUM

Avatar DrDarwin145

22 grudnia 2014, 20:18

Wniosek: Jak zrobić nowy strój?
Je**ij brokat na stary

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Kiedyś to był bardzo dobry serial

Totalnie

Najwspanialszy spośród przedmiotów

Dobry sposób na spędzanie wolnego czasu

Dwa oblicza

Hobby dla faceta

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka