Tak to się niestety kończy
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To musiało być męczące
Nigdy na to nie wpadną
Deal życia
Nie są aż takie pyszne
Papierowa szkoła posting
Fajnie że odpowiedzieli
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież19 grudnia 2014, 21:42
Taki obrazek na stronie, gdzie praktycznie nikt nie skończył osiemnastu lat :/ (Nie bzykał się, jak kto woli...)
Odpisz
19 grudnia 2014, 22:14
Właśnie. Zresztą w szkole nas uczą na religii jak nie używać antykoncepcji i nie zajść w ciążę.
Odpisz
20 grudnia 2014, 08:46
@Myszkapl: Słuchaj się dalej rad księży, a daleko w życiu zajdziesz.
Odpisz
20 grudnia 2014, 08:46
To ma śmieszyć, a nie przekazywać jakąś naukę. Poza tym, zdziwiłbyś się, jak wiele jest takich osób ;)
Odpisz
20 grudnia 2014, 09:48
Nie mam religii z księdzem, a z katechetką (która czasami wg mnie mówi farmazony, ale to samo mówiła później nauczycielka od biologii, więc tym razem na pewno mówiła z sensem)
Odpisz
20 grudnia 2014, 09:58
@Myszkapl: Tak. Dojdź do wieku licealnego, a katachetki będą Ci wciskać, że okres, to krwawa biegunka.
Odpisz
24 grudnia 2014, 18:03
Już nie przesadzaj. Akurat z tym, że raz na jakiś czas kobieta jest niepłodna, mają rację.
Odpisz
24 grudnia 2014, 18:05
A może mają doświadczenie? If you know what I mean.
Odpisz
24 grudnia 2014, 18:33
@chupacabra001: Mam w szkole taką katachetkę.
Mam w dupie całą wspólnotę kościoła. To instytucja, a nie "Dom Boży"
Odpisz
24 grudnia 2014, 19:22
Za ten tekst dałbym Ci całą masę strzałek w górę.
Jak chcesz się dowiedzieć więcej o "miłościwych" poczynaniach kościoła, to zobacz sobie playlistę Pawła Szydłowskiego na yt.
Odpisz
24 grudnia 2014, 19:24
@Ant_1984: Słyszałem o większości.
Odpisz
24 grudnia 2014, 19:35
@Myszkapl: A u nas na religii ostatnio oglądaliśmy kontynuację 300. Więc nie mam na co narzekać C:
Odpisz
24 grudnia 2014, 19:44
Istnieje też taka patologia iż dzieci zaczynają sie w to bawić w wieku 13 lat. Tego nie da sie ograniczyć, ale środki antykoncepcyjne powinny być łatwo dostępne. Czy tak jest? nie wiem...
Odpisz
24 grudnia 2014, 19:49
@chupacabra001: Dobra, ale kalendarzyk to nadal cholernie mało pewna metoda antykoncepcji. Trzeba by sobie to wszystko sprawdzać przez kilka lat żeby mieć do tego zaufanie.
Odpisz
24 grudnia 2014, 21:16
@Pstrong_Maciej: Są dni niepłodności zależnej, ale też niezależnej.
Odpisz
24 grudnia 2014, 23:26
Nieprawda. Gdybyś miał w dupie, byś się tu w ogóle nie udzielał na ten temat.
Odpisz
24 grudnia 2014, 23:27
@Pstrong_Maciej: Moim zdaniem - warto.
Odpisz
25 grudnia 2014, 10:46
@chupacabra001: Moim zdaniem - i tak lepiej na wszelki wypadek się jeszcze zabezpieczyć.
Odpisz
25 grudnia 2014, 12:21
@chupacabra001: Gdybym tego nie miał w dupie, to bym się nie udzielał, by nie wywoływać niepotrzebnej dyskusji. Od wiary odstąpiłem w wieku 13-14 lat, gdy zrozumiałem, że nie ma ona sensu. Mam w szkole księdza, który oprócz tego że "opiekuje" się wiernymi, zbiera jeszcze tysiące z wojskowej emerytury, a przed caritasem
"Ale ja też nie mam pieniędzy", a wozi się sobie Porsche Cayman'em...
Nie zarzucaj mi kłamstwa, jeżeli wiesz o mnie znikome rzeczy, opierające się pewnie w większości na pogłoskach.
Odpisz
26 grudnia 2014, 13:08
@Myszkapl: I bardzo mądrze.
Odpisz
26 grudnia 2014, 13:13
@Pstrong_Maciej: Nieprawda. Prawidłowo stosowany kalendarzyk ma 99,6% skuteczności. Poza tym to nie jest jedyna metoda naturalnego planowania rodziny.
Odpisz
18 czerwca 2017, 19:20
*kop *kop* człowieku to jest polska tutaj 14 lat i już się bzykali XD
Odpisz
19 sierpnia 2015, 17:48
Idzie pan po dżungli z parasolką.Nagle biegnie tygrys.Mężczyzna otwiera parasol,tygrys umiera.
-To niemożliwe!Ktoś inny zabił tygrysa!
-No właśnie!
Kto zrozumiał?
Odpisz
24 grudnia 2014, 19:46
oh foczku foczku....
Odpisz
24 grudnia 2014, 18:53
hue hue będe ojcem
Odpisz