memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
24 grudnia 2014, 01:13
nie wkurzyłem się przy tym nawet raz i trochę nie na czasie ten obrazek
Odpisz
10 kwietnia 2019, 08:52
@JioFreed: teraz jest nie na czasie
12 lutego 2015, 11:37
to mój telefon :D
12 marca 2015, 15:39
@TheMiecina: Tablet
12 marca 2015, 16:42
@Arrow1223: To jest telefon. Dokładniej iPhone..
12 marca 2015, 18:27
@TheMiecina: A no racja przepraszam :/ każdy może się pomylić.
22 stycznia 2015, 07:09
ta gra ryje mi mozg
24 grudnia 2014, 09:37
i to jeszcze iphone :(
24 grudnia 2014, 00:35
Nie rzuce Iphone'm 5 mimo iz mam 670 ^.^
23 grudnia 2014, 23:19
true story :/
23 grudnia 2014, 21:52
Mam 1 telefon rozpie**olony
23 grudnia 2014, 21:51
Moj rekord 250 cos
23 grudnia 2014, 21:24
Jaki słaby rekord
23 grudnia 2014, 18:09
Poprawka: Komórka przeciętnego debila nieumiejącego zapanować nad agresją grającego we Flappy Bird ;)
23 grudnia 2014, 19:50
@kulujulu: + nie ma na co wydawać kasy
20 grudnia 2014, 22:49
niektuży pokonali 999
23 grudnia 2014, 18:25
@rok20050: a 'niektórzy' mają słownik... (No sorry że się przyczepiam, ale że ja już tak mam że jestem wyczulony na takie rzeczy)
23 grudnia 2014, 18:37
ja też ale czasasami rzeczywiście ortografi nie znam (4 z ortografi
23 grudnia 2014, 18:48
@rok20050: Ortografii* widać :)
23 grudnia 2014, 20:25
@rok20050: A rok urodzenia podasz? :P
23 grudnia 2014, 20:27
Wiesz... Ja nie mam słownika, a moja ortografia jest prawie perfekcyjna. Każdy popełnia błędy. Nie trzeba mieć słownika, żeby pisać poprawnie. Więc nie rozumiem tej całej spiny, gdy ktoś popełni błąd. Że kup słownik itp. Wyjaśnisz?
23 grudnia 2014, 21:03
Ortografi = Ortografii / To już jest gramatyka tak na marginesie.
23 grudnia 2014, 18:04
wbiłem 50, jestę miszczę spokoju
23 grudnia 2014, 19:10
Ja mam 68 czy coś koło tego napewno 60+
23 grudnia 2014, 19:26
A ja mam sto
@BBMuffin: Ja 99999 9999999!
22 grudnia 2014, 11:45
Em rekord 93 i bez ryski? Jestem mistrzem spokoju?
22 grudnia 2014, 15:07
@SNIKERSS: 190, nawet ryseczki nie ma ;)
23 grudnia 2014, 18:47
@SNIKERSS: eh zazdro, ja mam ryski bo mi parę rezy z szafki spadł telefon :(
Mam 180 i mój fon nie jest rzucany o ściany, bo nie jestem pojebem.
20 grudnia 2014, 20:36
Autor korzysta z explorera?
20 grudnia 2014, 21:45
@Niewierny69: Zależy o kogo pytasz.
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież24 grudnia 2014, 01:13
nie wkurzyłem się przy tym nawet raz i trochę nie na czasie ten obrazek
Odpisz
10 kwietnia 2019, 08:52
@JioFreed: teraz jest nie na czasie
Odpisz
12 lutego 2015, 11:37
to mój telefon :D
Odpisz
12 marca 2015, 15:39
@TheMiecina: Tablet
Odpisz
12 marca 2015, 16:42
@Arrow1223: To jest telefon. Dokładniej iPhone..
Odpisz
12 marca 2015, 18:27
@TheMiecina: A no racja przepraszam :/ każdy może się pomylić.
Odpisz
22 stycznia 2015, 07:09
ta gra ryje mi mozg
Odpisz
24 grudnia 2014, 09:37
i to jeszcze iphone :(
Odpisz
24 grudnia 2014, 00:35
Nie rzuce Iphone'm 5 mimo iz mam 670 ^.^
Odpisz
23 grudnia 2014, 23:19
true story :/
Odpisz
23 grudnia 2014, 21:52
Mam 1 telefon rozpie**olony
Odpisz
23 grudnia 2014, 21:51
Moj rekord 250 cos
Odpisz
23 grudnia 2014, 21:24
Jaki słaby rekord
Odpisz
23 grudnia 2014, 18:09
Poprawka: Komórka przeciętnego debila nieumiejącego zapanować nad agresją grającego we Flappy Bird ;)
Odpisz
23 grudnia 2014, 19:50
@kulujulu: + nie ma na co wydawać kasy
Odpisz
20 grudnia 2014, 22:49
niektuży pokonali 999
Odpisz
23 grudnia 2014, 18:25
@rok20050: a 'niektórzy' mają słownik... (No sorry że się przyczepiam, ale że ja już tak mam że jestem wyczulony na takie rzeczy)
Odpisz
23 grudnia 2014, 18:37
ja też ale czasasami rzeczywiście ortografi nie znam (4 z ortografi
Odpisz
23 grudnia 2014, 18:48
@rok20050: Ortografii*
widać :)
Odpisz
23 grudnia 2014, 20:25
@rok20050: A rok urodzenia podasz? :P
Odpisz
23 grudnia 2014, 20:27
Wiesz... Ja nie mam słownika, a moja ortografia jest prawie perfekcyjna. Każdy popełnia błędy.
Nie trzeba mieć słownika, żeby pisać poprawnie. Więc nie rozumiem tej całej spiny, gdy ktoś popełni błąd. Że kup słownik itp. Wyjaśnisz?
Odpisz
23 grudnia 2014, 21:03
Ortografi = Ortografii / To już jest gramatyka tak na marginesie.
Odpisz
23 grudnia 2014, 18:04
wbiłem 50, jestę miszczę spokoju
Odpisz
23 grudnia 2014, 19:10
Ja mam 68 czy coś koło tego napewno 60+
Odpisz
23 grudnia 2014, 19:26
A ja mam sto
Odpisz
23 grudnia 2014, 19:50
@BBMuffin: Ja 99999 9999999!
Odpisz
22 grudnia 2014, 11:45
Em rekord 93 i bez ryski? Jestem mistrzem spokoju?
Odpisz
22 grudnia 2014, 15:07
@SNIKERSS: 190, nawet ryseczki nie ma ;)
Odpisz
23 grudnia 2014, 18:47
@SNIKERSS: eh zazdro, ja mam ryski bo mi parę rezy z szafki spadł telefon :(
Odpisz
22 grudnia 2014, 11:45
Mam 180 i mój fon nie jest rzucany o ściany, bo nie jestem pojebem.
Odpisz
20 grudnia 2014, 20:36
Autor korzysta z explorera?
Odpisz
20 grudnia 2014, 21:45
@Niewierny69: Zależy o kogo pytasz.
Odpisz