Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Angielskie śmieszki
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Nie zadzieraj z bobrami
Nigdy na to nie wpadną
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież22 grudnia 2014, 01:53
Nie jestem pewien, ale prawdopodobnie to Castlevania .
Odpisz
24 grudnia 2014, 12:53
@kacper9912: isaac
Odpisz
12 października 2018, 20:18
@legend77: W Isaacu było odwołanie do Castlevanii
Odpisz
26 grudnia 2014, 14:34
Odpisz
29 kwietnia 2015, 21:09
@tomala34: i tak jutro będzie gorzej
Odpisz
23 grudnia 2014, 22:10
nie znam tego
czekam na hejty...
Odpisz
23 grudnia 2014, 22:12
@spartaPL: W Castelvanie ani Isaaca nie grałeś? Wstydź sie!!!!
Odpisz
23 grudnia 2014, 22:14
@jasnib: już się zaczęło
Odpisz
23 grudnia 2014, 22:25
@jasnib: tez nie grałem
Odpisz
23 grudnia 2014, 22:26
@spartaPL: ja tez nie znam
Odpisz
23 grudnia 2014, 22:46
@jasnib: Ja też nie znam. :P
Odpisz
24 grudnia 2014, 08:07
@jasnib: nie znam i co mi zrobisz?
Odpisz
24 grudnia 2014, 09:21
@jasnib: Grałam tylko w pucykową wersję i co?
Odpisz
24 grudnia 2014, 14:13
@jasnib: nikt nie gra w te gówna pogódź się z tym...
Odpisz
25 grudnia 2014, 16:42
@spartaPL: Jest to Castlevania 2 simon's quest z 1987r. Bardzo fajna i wciągająca gra, w której główny bohater Simon musi uniemożliwić odrodzenia się Drakuli poprzez znalezienie i zniszczenie jego sczątek ukrytch w zamku Hrabi.
Odpisz
24 grudnia 2014, 14:16
To Castlevania 2 bo poznaję lokację.
Odpisz
23 grudnia 2014, 21:26
what a horrible night to have curse (gracze w isaac'a zrozumieją)
Odpisz
23 grudnia 2014, 21:30
@legend77: CASTLEVANIA KU*WA!!!!!1!1!1111ONEO1!ONE11!ONE!11
Odpisz
23 grudnia 2014, 22:06
@legend77: Eve jest i tak najlepsza :D
Odpisz
23 grudnia 2014, 22:06
@legend77: A ten tekst chyba był inny, w rebirth'cie go zmienili
Odpisz
Edytowano - 23 grudnia 2014, 22:06
@legend77: .
Odpisz
23 grudnia 2014, 22:08
@legend77: Eve to zwykła ku*wa babilonu. ( :D )
Odpisz
23 grudnia 2014, 22:08
@skullly: Nie wiele osób ją docenia niestety :/
Odpisz
23 grudnia 2014, 22:26
@M1KO8: kolego za dużo rule 34 !!!
Odpisz
24 grudnia 2014, 09:58
@M1KO8: ja nią matke pojechałem :D
Odpisz
24 grudnia 2014, 10:19
@legend77: ja blue baby
Odpisz
24 grudnia 2014, 10:59
@jasnib: Matka jest prosta, jeszcze jako eve.Ale najlepiej jest masz gnawed leaf'a i jej dead birda :D
Odpisz
24 grudnia 2014, 11:41
@skullly: We wrathof the lamb najlepsi są: Cain i Judas
Odpisz
24 grudnia 2014, 12:52
@oliskar: masz tu dowód że z isaac'a
Odpisz
24 grudnia 2014, 13:24
@legend77: A oto kontrargument : screenshot z Castlevania 2 Simon's Quest .
Odpisz
24 grudnia 2014, 00:16
O co chodzi?
Odpisz