Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Najbardziej realistyczny spośród modów
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Ładne rzeczy
Totalnie
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież17 marca 2018, 09:05
mam
Odpisz
19 stycznia 2017, 09:53
ja mam
Odpisz
2 stycznia 2015, 21:31
noo ja mam!
Odpisz
27 grudnia 2014, 11:50
Czy tylko ja mam śnieg już od dłużej niż miesiąca?
Odpisz
27 grudnia 2014, 12:04
@TheUltimateBrony: haha, góral
Odpisz
2 stycznia 2015, 14:48
@gORb123: Białostoczanin.. :D
Odpisz
27 grudnia 2014, 10:06
tak, tylko ty, u mnie śnieg jest od wczoraj
Odpisz
27 grudnia 2014, 10:15
piątka
Odpisz
27 grudnia 2014, 10:22
*przybija*
Odpisz
27 grudnia 2014, 10:27
Ode mnie też piątka
Odpisz
27 grudnia 2014, 10:32
@Erni1: *przybija*
Odpisz
27 grudnia 2014, 10:36
@Erni1: coraz więcej nas
Odpisz
27 grudnia 2014, 10:37
@Noodie: *przybija*
Odpisz
27 grudnia 2014, 10:41
@rok20050: *przybija*
Odpisz
27 grudnia 2014, 10:47
Piątka
Odpisz
27 grudnia 2014, 10:48
Pjona
Odpisz
27 grudnia 2014, 10:51
Pjona
Odpisz
27 grudnia 2014, 10:51
piona
Odpisz
27 grudnia 2014, 10:57
no to piona wszystkim!
Odpisz
27 grudnia 2014, 11:25
Pjona *przybija*
Odpisz
27 grudnia 2014, 11:57
@Elsa123: haj fajf
Odpisz
27 grudnia 2014, 12:09
Piątka wszystkim! *wali wszystkich z liścia po twarzy*
Odpisz
27 grudnia 2014, 12:12
U mnie też ^^
Odpisz
27 grudnia 2014, 12:26
@Wikta5: *wali "piątkę" każdemu po kolei w twarz*
Odpisz
27 grudnia 2014, 12:26
*oddaje*
Odpisz
27 grudnia 2014, 12:30
@olka12544: *unik*
Odpisz
27 grudnia 2014, 12:32
*klnie i próbuje jeszcze raz*
Odpisz
27 grudnia 2014, 12:40
eee ja nie jestem wegetarianinem więc sio mi z tym liścoem
Odpisz
27 grudnia 2014, 12:40
@Wikta5: no to przybij pjone ze wszystkimi ^^
Odpisz
Edytowano - 27 grudnia 2014, 12:58
@olka12544: *unik i jednocześnie kopnięcie w czułe miejsce*
Odpisz
27 grudnia 2014, 13:00
*jedzie do szpitala*
Odpisz
27 grudnia 2014, 15:06
@olka12544: *bierze bazooke i niszczy szpital*
Odpisz
27 grudnia 2014, 16:26
* Rozpieprza cały świat i wylatuje na Wenus, aby hodować nowe gatunki zwierząt, poprzez nasranie na środku planety*
Odpisz
27 grudnia 2014, 20:03
@sakura121: *wychodowywujesz sweetaśnego kota, czyli mnie. *
Odpisz
27 grudnia 2014, 20:19
Lubelskie?
Odpisz
27 grudnia 2014, 22:23
@Trilogyyy: tak.
Odpisz
28 grudnia 2014, 19:02
wiedziałem :D
Odpisz
28 grudnia 2014, 20:45
@Trilogyyy: a co, mieszkasz gdzieś w okolicy?
Odpisz
28 grudnia 2014, 20:57
Lubartów
Odpisz
28 grudnia 2014, 21:02
@Trilogyyy: fajnie :D
Odpisz
27 grudnia 2014, 23:19
Ja mam od wczoraj! !!
Odpisz
27 grudnia 2014, 20:48
tak tylko ty niemasz...
Odpisz
27 grudnia 2014, 19:41
Wczoraj trochę popadało, a rano mnie słońce (tak! Chędożone słońce) mi w ryj świeciło!
Odpisz
27 grudnia 2014, 19:07
łe KarolPro894 nawzajem a w ogóle z przemyśla jesteś
Odpisz
27 grudnia 2014, 18:03
niedawno cała polska nie miała śniegu
Odpisz
27 grudnia 2014, 16:30
Oddam z wielką chęcią cały mój śnieg :P
Odpisz
27 grudnia 2014, 16:24
Wczoraj u mnie spadł pierwszy śnieg, popadało kilka minut, i już znika xP
Odpisz
27 grudnia 2014, 10:52
Pozdrawiam z Anglii ;_; tu nigdy nie ma sniegu..
Odpisz
27 grudnia 2014, 11:26
@VanillaPokeball: Tylko deszcz! :D
Odpisz
27 grudnia 2014, 15:56
@Hoguzzos: Czasem popada ale nie caly czas , gdy rozmawialam na skype z kolezanka z Polski ze u niej pada snieg , bylo u mnie slonce ;)
Odpisz
27 grudnia 2014, 15:24
ja mam pseudo Śnieg :/
Odpisz
27 grudnia 2014, 15:20
kujawsko pomorskie też ma
Odpisz