Gdy "nic mi nie jest" wydaje się lepsze
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Z klasą się trzeba urodzić
Drewniany kominek
Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob
Były nóżki, nie ma nóżek
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Fajnie że odpowiedzieli
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież23 grudnia 2014, 14:35
dorosly od urodzenia bo boje sie lekarzy
Odpisz
22 grudnia 2014, 22:27
Biorąc pod uwagę fakt, że wszędzie zaczyna panoszyć się ebola stwierdzenie, że nie umrzesz od nie pójścia do lekarza nie jest już takie pewne.
Odpisz
22 grudnia 2014, 22:35
@muffin33: i tak i tak zginiesz a jak jesteś chory to chociaż możesz pociągnąć za sobą swoich wrogów
Odpisz
22 grudnia 2014, 22:38
@bylejakbylegdzie: Dobry pomysł, wtedy można śmiało by mnie nazwać seryjnym mordercą.
Odpisz
22 grudnia 2014, 22:41
@muffin33: w sumie nikt nie będzie wiedział że to twoja wina będziesz niewinny jak nieobsrana łąka
Odpisz
22 grudnia 2014, 19:09
"wmawiasz sobie,że przecież nie umrzesz"-cos jak optymista :D
Odpisz
22 grudnia 2014, 19:14
@Flawless: Nie. Tak mówi realista. Wie, że nie umrze, więc nie robi problemu i nie pójdzie do lekarza.
Odpisz