Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Areku_San

16 grudnia 2020, 11:53

Wtf

Avatar Pikachu_fan_Subaru

2 listopada 2018, 13:55

Tzo za zuo

Avatar Equilibrium

22 grudnia 2014, 20:09

Przepraszam że w pierwszym kadrze nie ma wypowiedzi. ona powinna brzmieć "W porządku, już jestem gdzie jesteśmy?" ;-;

Avatar Bilolus1

22 grudnia 2014, 23:19

@Equilibrium: COOO ?! JAK ŚMIESZ DAWAĆ MI NIEDOKOŃCZONY OBRAZEK ! NIE , NIE KOŃCZE Z TYM , WYCHODZE .

Avatar Equilibrium

22 grudnia 2014, 23:40

@Bilolus1: to wina painta :>

Avatar Bilolus1

23 grudnia 2014, 13:28

@Equilibrium: Tak , wszystko na paint ;-; , nerwy mi przeszły ale nadal jestem załamany przez ten obrazek ;-; .

Avatar
Konto usunięte

23 grudnia 2014, 16:02

@Bilolus1: Ile razy mam powtarzać, że nie ma spacji przed przecinkiem?

Avatar Kubox123456

23 grudnia 2014, 16:02

@Equilibrium: admin dodał

Avatar Rander

23 grudnia 2014, 16:03

TYLE , ŻE ZROZUMIEM.

Avatar
Konto usunięte

23 grudnia 2014, 16:04

@Rander: NIE MA SPACJI PRZED PRZECINKIEM! GŁUPIA KSIĄŻKA! GŁUPIA!

Avatar Rander

23 grudnia 2014, 16:05

Przepraszam ;-; Ale to jest forma wypowiedzi "zapisana" tak jak w SMS'ach ... tu nie ma zasad ;-;

Avatar Equilibrium

23 grudnia 2014, 16:06

@Kubox123456: to dobrze ;-; czasami mi się tekst po wpisaniu znika :L dlatego było tam pusto

Avatar
Konto usunięte

23 grudnia 2014, 16:07

@Rander: W zeszycie też zostawiasz odstęp przed znakiem interpunkcyjnym?

Avatar Rander

23 grudnia 2014, 16:08

Ale wtedy to nie jest forma wypowiedzi zwana "zapisaną".

Avatar
Konto usunięte

23 grudnia 2014, 16:08

@Rander: A co, mówisz w zeszycie, czy piszesz?

Avatar Kubox123456

23 grudnia 2014, 16:11

A ty srasz w toalecie czy pierdzisz ?

Avatar
Konto usunięte

23 grudnia 2014, 16:12

@Kubox123456: Zależy od sytuacji.

Avatar Rander

23 grudnia 2014, 20:28

Widzę , że nie wiesz co mówię.... jest taka specjalna forma nazywająca się "zapisana" (Nie chodzi o pisanie) przeznaczona jest do sms-ów czy portali. Nie obowiązują tam zasady pisowni. Oczywiście można ich używać , ale nie trzeba.

Avatar Rander

24 grudnia 2014, 12:43

@Rander: Nie rozumiem czemu wszyscy pod tym obrazkiem , hejtują za mówienie prawdy i nie rozpoznają sarkazmu (zminusowanie bilolusa)

Avatar mcs1555

21 maja 2016, 10:30

@Rander: skończyliście?

Avatar Rander

21 maja 2016, 13:13

@mcs1555: Szto?

Avatar mcs1555

21 maja 2016, 19:06

@Rander: szto :{{}?

Avatar Rander

21 maja 2016, 19:11

@mcs1555: Tak.

Avatar mcs1555

21 maja 2016, 19:24

@Rander: szosoz:{}

Avatar Bella113

24 grudnia 2014, 16:01

Nie rozumiem ._.

Avatar ola11

23 grudnia 2014, 21:41

Przepraszam, nie rozumiem. ;_;

Avatar Flawless

23 grudnia 2014, 16:20

Znany żart iii taki śmiechowy :P

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Za co ta premia

To będzie bolało

Ostry ten sędzia

Znak czasów

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Najwspanialszy spośród przedmiotów

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka