memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
27 grudnia 2008, 09:28
To nie jest naprawde widac ze Nieprawdziwe. Mozna to dokleic albo fotomontaz. 1/5
Odpisz
23 czerwca 2023, 16:52
@quba133: prawdziwe
2 stycznia 2022, 21:16
27 grudnia 2008, 08:31
Co w tym śmiesznego? 1/5
30 marca 2019, 09:41
@VraXion: chodzi o ku*asa
25 listopada 2021, 10:09
śmieszne 👍👍👍
27 grudnia 2008, 12:00
doklejone
7 grudnia 2020, 15:36
@Karpiu10: jak?
11 maja 2021, 16:58
@ramka: chyba nie doczekasz się odpowiedzi
11 maja 2021, 17:02
@milkyway_: będę mieć nadzieję do samego końca
@ramka: miłego czekania, mam nadzieję że kiedyś odpisze
11 maja 2021, 17:03
@milkyway_: mam czas
6 stycznia 2009, 22:57
ale ja sie nie znam xD
Edytowano - 11 maja 2021, 17:00
@Klaudixx: ciekawie jest widzieć komentarze napisane tak dawno, czasami nawet jest szansa że osoba która go napisała odpisze, ale kto wie kiedy tak jest
7 listopada 2020, 15:16
Do jakiej ery ja trafiłem?
22 maja 2017, 13:00
OTO JA PRZYBYSZ Z PRZYSZŁOŚCI
1 sierpnia 2017, 22:11
@Domyciahejpasterze: Witam
13 stycznia 2018, 10:04
@Paczacz_od_paczenia: witam serdecznie panów z przeszłości
12 lutego 2011, 21:20
5/5
24 stycznia 2009, 15:35
5 he he ;D
10 stycznia 2009, 16:51
Ludzie! Bierzecie kolegi numer i zapisujecie go jako Idea24 potem on pisze do Ciebie jakieś głupoty i macie sms od operatora. 1/5
6 stycznia 2009, 22:56
mi sie wydaje że to nokia ;]
18 kwietnia 2015, 08:53
@Klaudixx: To jest sony ericosn lub Sam ericson
2 stycznia 2009, 20:30
a może nie mam racji??
2 stycznia 2009, 20:29
eee... kiepskie a ten telefon to musi być Sony Ericsson no nie???
29 grudnia 2008, 14:02
a d*pa! DAje 5 xD
29 grudnia 2008, 13:36
Gdyby to brzmiało 3,8,21,10* to by było lepsze 1/5 *miejsce w alfabecie z wyłączeniem ą,ę,ó, itp.
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież27 grudnia 2008, 09:28
To nie jest naprawde widac ze Nieprawdziwe. Mozna to dokleic albo fotomontaz. 1/5
Odpisz
23 czerwca 2023, 16:52
@quba133: prawdziwe
Odpisz
2 stycznia 2022, 21:16
Odpisz
27 grudnia 2008, 08:31
Co w tym śmiesznego? 1/5
Odpisz
30 marca 2019, 09:41
@VraXion: chodzi o ku*asa
Odpisz
25 listopada 2021, 10:09
śmieszne 👍👍👍
Odpisz
27 grudnia 2008, 12:00
doklejone
Odpisz
7 grudnia 2020, 15:36
@Karpiu10: jak?
Odpisz
11 maja 2021, 16:58
@ramka: chyba nie doczekasz się odpowiedzi
Odpisz
11 maja 2021, 17:02
@milkyway_: będę mieć nadzieję do samego końca
Odpisz
11 maja 2021, 17:02
@ramka: miłego czekania, mam nadzieję że kiedyś odpisze
Odpisz
11 maja 2021, 17:03
@milkyway_: mam czas
Odpisz
6 stycznia 2009, 22:57
ale ja sie nie znam xD
Odpisz
Edytowano - 11 maja 2021, 17:00
@Klaudixx: ciekawie jest widzieć komentarze napisane tak dawno, czasami nawet jest szansa że osoba która go napisała odpisze, ale kto wie kiedy tak jest
Odpisz
7 listopada 2020, 15:16
Do jakiej ery ja trafiłem?
Odpisz
22 maja 2017, 13:00
OTO JA PRZYBYSZ Z PRZYSZŁOŚCI
Odpisz
1 sierpnia 2017, 22:11
@Domyciahejpasterze: Witam
Odpisz
13 stycznia 2018, 10:04
@Paczacz_od_paczenia: witam serdecznie panów z przeszłości
Odpisz
12 lutego 2011, 21:20
5/5
Odpisz
24 stycznia 2009, 15:35
5 he he ;D
Odpisz
10 stycznia 2009, 16:51
Ludzie! Bierzecie kolegi numer i zapisujecie go jako Idea24 potem on pisze do Ciebie jakieś głupoty i macie sms od operatora.
1/5
Odpisz
6 stycznia 2009, 22:56
mi sie wydaje że to nokia ;]
Odpisz
18 kwietnia 2015, 08:53
@Klaudixx: To jest sony ericosn lub Sam ericson
Odpisz
2 stycznia 2009, 20:30
a może nie mam racji??
Odpisz
2 stycznia 2009, 20:29
eee... kiepskie
a ten telefon to musi być Sony Ericsson no nie???
Odpisz
29 grudnia 2008, 14:02
a d*pa! DAje 5 xD
Odpisz
29 grudnia 2008, 13:36
Gdyby to brzmiało 3,8,21,10* to by było lepsze
1/5
*miejsce w alfabecie z wyłączeniem ą,ę,ó, itp.
Odpisz