Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar kozakfull

23 grudnia 2014, 20:08

Trzeba być gejem żeby mieć problem z wagą jakiegoś urządzenia.

Avatar bylejakbylegdzie

23 grudnia 2014, 20:43

@kozakfull: serio? ostatnio miałem problem z wyborem telefonu bo wszystkie są lekkie a wole ciężkie

Avatar kozakfull

24 grudnia 2014, 21:55

@bylejakbylegdzie: Ja tam nie zwracam uwagi ale rzeczywiście ja też wolę cięższe.

Avatar Kubox123456

28 grudnia 2014, 20:03

@kozakfull: Czemu od razu trzeba być gejem?

Avatar Flawless

28 grudnia 2014, 20:19

@kozakfull: A już tam gejem.To jest tylko homoseksualizm co prawda ludzie są wrażliwi ale czy to ma coś z tym związanego?No nie wiem.

Avatar chupacabra001

Edytowano - 28 grudnia 2014, 20:19

@Kubox123456: Bo facet nie powinien mieć problemów ze "zbyt ciężkim", ważącym mniej niż 0,5 kg telefonem..?

Avatar Kubox123456

28 grudnia 2014, 20:27

@chupacabra001: No ale to chyba to nic nie wnosi do czyjejś orientacji seksualnej?

Avatar chupacabra001

28 grudnia 2014, 20:29

@Kubox123456: Nie "orientacji", lecz dewiacji.

Avatar VanQuisch

Edytowano - 29 grudnia 2014, 10:45

@bylejakbylegdzie: Ja tam dociążam spodnie czarnym nożem motylkowym, łańcuchem, scyzorykiem, kilkoma śrubami lub gwoździami oraz drobniakami :)

Avatar Penseta

27 lutego 2015, 14:25

@kozakfull: mówi nie tolerancyjny śmieć

Avatar
Konto usunięte

27 lutego 2015, 14:56

@kozakfull: masz coś do geji szmato?

Avatar kozakfull

27 lutego 2015, 20:23

@Penseta: Masz racje jestem nietolerancyjny a sądząc po twoim avatarze jesteś anarchistą, jesteśmy równi.

Avatar kozakfull

27 lutego 2015, 20:24

Czy mam coś do gejów, tak mam nie toleruje ich bo tak nakazuje mi religia ale nie zaczynajmy teraz rozmowy o religii.

Avatar Penseta

Edytowano - 27 lutego 2015, 23:46

@kozakfull: sądziłem że mnie obrazisz ale ty tylko powiedziałeś swoje zdanie szacunek i nie napisałem że jesteś gorszy ode mnie no chyba że jesteś nazistą

Avatar kozakfull

28 lutego 2015, 11:56

@Penseta: nie jestem nazistą, jestem po prostu nietolerancyjny.

Avatar Penseta

28 lutego 2015, 15:30

Avatar Sir_Snoge

28 grudnia 2014, 21:33

Żeby tylko tysiak...

Avatar kuba140

28 grudnia 2014, 21:01

Hmmm facet ma problem z ważącym telefon z pół kg. ?? dziwne

zapraszam do grupy ''O wszystkim.''

Avatar
Konto usunięte

28 grudnia 2014, 23:28

@kuba140: Grupy? To jest to nowe odkrycie archeologów?

Avatar
Konto usunięte

29 grudnia 2014, 00:23

To są tu grupy? Pewnie rzeczywiście skamielina...

Avatar
Konto usunięte

29 grudnia 2014, 09:24

Nie słyszałem o tym od czasów nowego wyglądu jeja w 2007...

Avatar Fretkowa

28 grudnia 2014, 20:56

problemy pierwszego świata

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Nie są aż takie pyszne

Niezniszczalne

Jakby trochę nie fair

Angielskie śmieszki

Zdeklasowani znowu

Przerwa na herbatkę

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka