Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar PotasBizmut

15 października 2017, 15:26

same here </3

Avatar Koniczek02323

30 lipca 2015, 16:14

biedaczek...nie wie co wybrać.:'(

Avatar
Konto usunięte

1 stycznia 2015, 22:44

True story...

Avatar
Konto usunięte

28 grudnia 2014, 12:26

ja kotów nie z nosze mimo iż alergi niemam

Avatar matimi3

28 grudnia 2014, 13:17

E tam. Smaczne są.

Avatar
Konto usunięte

28 grudnia 2014, 20:50

@matimi3: na surowo nie, najlepiej obrać ze skóry żywcem, przysmarzyć miotaczem ognia i jak będzie jeszcze biegał to żuć mu w twarz ostre przyprawy. to możesz jeść z zimniokomi, smacznego

Avatar matimi3

28 grudnia 2014, 20:52

Wole na wolnym ogniu.

Avatar
Konto usunięte

28 grudnia 2014, 21:03

@matimi3: to jest taki tryb w miotaczu

Avatar matimi3

28 grudnia 2014, 21:31

Wole tradycyjnie nad ogniskiem.

Avatar
Konto usunięte

28 grudnia 2014, 20:09

przecież jak ktoś ma alergie na sierść a lubi koty to niech se kupi sfinksa (rasa)

Avatar muffin33

28 grudnia 2014, 19:51

Znam ten ból, moja babcia ma psa, którego nie mogę za specjalnie dotykać, bo zaczynam kichać i łzawią mi oczy.

Avatar popek9001

Edytowano - 28 grudnia 2014, 15:15

można się wyleczyć z alergii za kilkaset złotych , tylko nie wiem czy z każdej

Avatar muffin33

28 grudnia 2014, 19:48

@popek9001: Niestety nie z każdej można się leczyć i nigdy z żadnej nie wyleczysz się w 100%, po prostu nie będziesz odczuwać skutków spowodowanych przez alergeny.

Avatar emilian02

28 grudnia 2014, 12:13

ja mam kota a zarazem alergie na sierść

Avatar DeadExtreme

28 grudnia 2014, 12:29

@emilian02: To go ogól.

Avatar emilian02

28 grudnia 2014, 12:55

@DeadExtreme: popie**oliło ci się

Avatar matimi3

28 grudnia 2014, 13:17

@emilian02: No co? Będziesz miał sfinksa.

Avatar emilian02

28 grudnia 2014, 13:46

@matimi3: ja kocham mojego kota pedały

Avatar
Konto usunięte

28 grudnia 2014, 13:52

@emilian02: jak jesteś uczulony na kota to nie na sierść tylko na ślinę którą roznosi po mieszkaniu

Avatar matimi3

28 grudnia 2014, 13:57

@emilian02: A dlaczego kochany nas od razu obrażasz? Rodzice nie nauczyli że powinieneś się wyrażać z szacunkiem?

Avatar darcus

28 grudnia 2014, 13:31

Koty są za**biste, a najlepsze w sosie słodko-kwaśnym <3

Avatar sectus

28 grudnia 2014, 13:20

Mam tak samo :(

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

Totalnie

A, okej

Młodzi gniewni

Phi!

Trochę to nie fair wobec pozostałych

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka