Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar MrStick

24 grudnia 2014, 12:13

Chyba założę sobie konto by sprawdzić czy serio tam tyle debili.

Avatar
Konto usunięte

24 grudnia 2014, 12:15

@MrStick: Lepiej nie... U mnie latają komentarze typu: śliczna, kochana, lofciki i inne pierdoły... ._.

Avatar
Konto usunięte

24 grudnia 2014, 13:52

I właśnie dlatego nie chce i nie będę mieć fejsa ;___;

Avatar
Konto usunięte

24 grudnia 2014, 14:54

@MrStick: Zebranie towarzystwa bez fejsa, muszę się dołączyć ^ ^ czy was drodzy państwo też denerwują hasztagi tak jak mnie? -,-'

Avatar makajet

24 grudnia 2014, 14:55

#mnie #nie #denerwują

Avatar
Konto usunięte

24 grudnia 2014, 15:01

To zależy jakich sobie dobierasz znajomych. Ja mam normalną oś czasu. Nawet jak mam jakiegoś głupiego znajomego, z którym niestety muszę mieć kontakt to go po prostu blokuję. Jak ktoś nie potrafi korzystać z Facebooka to mu się nie dziwię, że spam.

Avatar
Konto usunięte

24 grudnia 2014, 15:04

Problem w tkwi w tym że 99,9% moich znajomych jest NIENORMALNA.

Avatar
Konto usunięte

29 grudnia 2014, 16:31

Co to hasztag?

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 29 grudnia 2014, 16:37

to jest to: #

Avatar
Konto usunięte

29 grudnia 2014, 16:40

Ahaaa,dzięki ci ;)A wbijesz mi na profil i go skomentujesz?

Avatar gelo1238

24 grudnia 2014, 16:27

Czy tylko mi nie wyświetla się obrazek?

Avatar
Michaelpl03

24 grudnia 2014, 16:37

@gelo1238: Tak.

Avatar Neronixu

24 grudnia 2014, 17:22

@gelo1238: Ja też tak mam, ale wtedy wystarczy wyłączyć adblocka.

Avatar Neronixu

24 grudnia 2014, 17:22

Patrz wyżej ^^

Avatar gelo1238

24 grudnia 2014, 18:10

@Neronixu: Ok, dzięki. :)

Avatar CEzikMaj

24 grudnia 2014, 12:29

I te łańcuszki i wymuszanie lajków to już... Nawet nie wiadomo jak to nazwać. Wyraża więcej niż 1000 słów.

Avatar monho25

Edytowano - 24 grudnia 2014, 13:28

@CEzikMaj: Masz rację, wymuszanie like'ów jest debilizmem. Kto się zgadza strzałka w górę!!

Avatar DeadExtreme

24 grudnia 2014, 13:42

@CEzikMaj: Tak jak ta strona "Stop wymuszania lajków", która wymusza lajki.

Avatar CEzikMaj

24 grudnia 2014, 14:07

@DeadExtreme: Nie wspominaj nawet o tym po tym straciłem wiarę w ludzkość ;-;

Avatar
Konto usunięte

24 grudnia 2014, 14:15

@monho25: Przeczytaj swój komentarz z uwagą.

Avatar monho25

24 grudnia 2014, 14:39

Ale ja tak specjalnie napisałem...

Avatar Twarzoplask

24 grudnia 2014, 14:42

hahahahaha xD za 1 razem tego nie zauważyłem :D

Avatar Szymon2301

24 grudnia 2014, 13:35

Dla mnie fb zawsze był i będzie galerią idiotów.

Avatar chupacabra001

24 grudnia 2014, 12:07

Facebook zawsze był wylęgarnią debilizmu.

Avatar Maks2603

24 grudnia 2014, 12:35

@chupacabra001: Nie był, Oni zawsze nimi byli, dzięki Facebookowi się ujawnili.

Avatar slenderr

24 grudnia 2014, 12:25

selekcja naturalna... przetrwają najsilniejsi i najmądrzejsi.

Avatar gavardo

24 grudnia 2014, 12:08

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Trzeba sprawdzać jak niedzielę handlową

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

Kiedyś to był bardzo dobry serial

Totalnie

Najwspanialszy spośród przedmiotów

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka