To jeszcze Facebook, czy już galeria idiotów?
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Trzeba sprawdzać jak niedzielę handlową
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Kiedyś to był bardzo dobry serial
Totalnie
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież24 grudnia 2014, 12:13
Chyba założę sobie konto by sprawdzić czy serio tam tyle debili.
Odpisz
24 grudnia 2014, 12:15
@MrStick: Lepiej nie... U mnie latają komentarze typu: śliczna, kochana, lofciki i inne pierdoły... ._.
Odpisz
24 grudnia 2014, 13:52
I właśnie dlatego nie chce i nie będę mieć fejsa ;___;
Odpisz
24 grudnia 2014, 14:54
@MrStick: Zebranie towarzystwa bez fejsa, muszę się dołączyć ^ ^ czy was drodzy państwo też denerwują hasztagi tak jak mnie? -,-'
Odpisz
24 grudnia 2014, 14:55
#mnie #nie #denerwują
Odpisz
24 grudnia 2014, 15:01
To zależy jakich sobie dobierasz znajomych. Ja mam normalną oś czasu. Nawet jak mam jakiegoś głupiego znajomego, z którym niestety muszę mieć kontakt to go po prostu blokuję. Jak ktoś nie potrafi korzystać z Facebooka to mu się nie dziwię, że spam.
Odpisz
24 grudnia 2014, 15:04
Problem w tkwi w tym że 99,9% moich znajomych jest NIENORMALNA.
Odpisz
29 grudnia 2014, 16:31
Co to hasztag?
Odpisz
Edytowano - 29 grudnia 2014, 16:37
to jest to: #
Odpisz
29 grudnia 2014, 16:40
Ahaaa,dzięki ci ;)A wbijesz mi na profil i go skomentujesz?
Odpisz
24 grudnia 2014, 16:27
Czy tylko mi nie wyświetla się obrazek?
Odpisz
24 grudnia 2014, 16:37
@gelo1238: Tak.
Odpisz
24 grudnia 2014, 17:22
@gelo1238: Ja też tak mam, ale wtedy wystarczy wyłączyć adblocka.
Odpisz
24 grudnia 2014, 17:22
Patrz wyżej ^^
Odpisz
24 grudnia 2014, 18:10
@Neronixu: Ok, dzięki. :)
Odpisz
24 grudnia 2014, 12:29
I te łańcuszki i wymuszanie lajków to już... Nawet nie wiadomo jak to nazwać. Wyraża więcej niż 1000 słów.
Odpisz
Edytowano - 24 grudnia 2014, 13:28
@CEzikMaj: Masz rację, wymuszanie like'ów jest debilizmem. Kto się zgadza strzałka w górę!!
Odpisz
24 grudnia 2014, 13:42
@CEzikMaj: Tak jak ta strona "Stop wymuszania lajków", która wymusza lajki.
Odpisz
24 grudnia 2014, 14:07
@DeadExtreme: Nie wspominaj nawet o tym po tym straciłem wiarę w ludzkość ;-;
Odpisz
24 grudnia 2014, 14:15
@monho25: Przeczytaj swój komentarz z uwagą.
Odpisz
24 grudnia 2014, 14:39
Ale ja tak specjalnie napisałem...
Odpisz
24 grudnia 2014, 14:42
hahahahaha xD za 1 razem tego nie zauważyłem :D
Odpisz
24 grudnia 2014, 13:35
Dla mnie fb zawsze był i będzie galerią idiotów.
Odpisz
24 grudnia 2014, 12:07
Facebook zawsze był wylęgarnią debilizmu.
Odpisz
24 grudnia 2014, 12:35
@chupacabra001: Nie był, Oni zawsze nimi byli, dzięki Facebookowi się ujawnili.
Odpisz
24 grudnia 2014, 12:25
selekcja naturalna... przetrwają najsilniejsi i najmądrzejsi.
Odpisz
24 grudnia 2014, 12:08
Odpisz