Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar PanSellerek

24 maja 2022, 17:52

Ale H2O to chemiczny wzór wody

Avatar
Konto usunięte

27 grudnia 2020, 23:47

Ok boomer

Avatar iewek

16 maja 2021, 16:22

a co teraz ?

Avatar
Konto usunięte

16 maja 2021, 16:26

@iewek: co?

Avatar iewek

16 maja 2021, 16:30

co teraz myślisz o tym memie

Avatar
Konto usunięte

16 maja 2021, 17:19

@iewek: Boomerski dalej i to taki czysty przykład boomerskosci.

Avatar
Konto usunięte

16 października 2020, 12:43

Głupie

Avatar kubakoszuta1

2 września 2020, 16:22

A H2O to nie woda ?

Avatar Agent00Kurczak

24 grudnia 2014, 21:36

Nie wiem jak Wy, ale boję się tego. To może nadejść szybciej niż nam się wydaje.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (9)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (9)
Avatar
Konto usunięte

7 marca 2015, 17:51

@szakal1: Stary/Nowy Sącz? Rytro?

Avatar szakal1

7 marca 2015, 19:55

W promieniu 20 km od Nowego Targu.

Avatar Derpina20

26 stycznia 2015, 08:51

jeja poprawi ci humor

Avatar misterminister

25 grudnia 2014, 00:37

widząc ten obrazek pomyślałem aby spalić kilka opon

Avatar
Konto usunięte

25 grudnia 2014, 08:47

@misterminister: Rozpalmy ognisko. Najlepiej w lesie.

Avatar pafik

25 grudnia 2014, 09:43

a po drodze spalmy tęcze (tak symbolicznie tylko benzyna i kilka zapałek co by tam za długo nie siedzieć)

Avatar Dark123456

29 grudnia 2014, 12:12

@misterminister: spalmy ciebie

Avatar bettygrof

27 grudnia 2014, 15:11

oco z tym chodzi?

Avatar szymon115

26 grudnia 2014, 21:50

na tym obrazku widnieje jedna z najważniejszych zasad zycia..... ze zawsze trzeba sobie radzic.....

Avatar Stasiek121

24 grudnia 2014, 21:59

Czeka nas to czy tego chcemy czy nie. Zabrzmi to śmiesznie ale to jest naturalne. Jeżeli będzie nas za dużo na tej planecie to "natura" zabije większość z nas byśmy znowu byli w małych grupkach, potem jest nas więcej i więcej i znowu nas zabija :) i tak w kółko, a to wojna a to choroba itp..

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (9)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (9)
Avatar
Konto usunięte

25 grudnia 2014, 18:46

Ja też nie jestem specjalistą, ale biorę to ,,na chłopski rozum''. Masz dwie łapki w górę, uczniu!

Avatar
Konto usunięte

26 grudnia 2014, 00:19

Dziękuję, mistrzu! :D

Avatar Kakamnx

25 grudnia 2014, 17:21

pracuj dla wody żeby móc oddychać (da faq?)

Avatar filipozopl

25 grudnia 2014, 16:06

eeee...fajna maska

Avatar
Konto usunięte

25 grudnia 2014, 11:51

Dla mnie to jest nieprawda... Tlenu na ziemi nie zabraknie nawet jak wytna wszystkie drzewa, bo największymi producentami tlenu są OCEANY. Bez roślin człowiek umarły z głodu a nie z braku tlenu...

Avatar sxx2000

25 grudnia 2014, 11:52

H2O to woda -_-

Avatar
Konto usunięte

25 grudnia 2014, 13:02

@sxx2000: a co woda ma do oddychania?

Avatar MrKotowski

25 grudnia 2014, 11:12

co jeśli ona czy on ma takie oczy od wdychania tlenu??

Avatar Ergon12

25 grudnia 2014, 10:08

"Work 4 H2O".... Serio? Będziemy oddychać wodą?

Avatar Terminus223

25 grudnia 2014, 10:44

@Ergon12: Ten english, chodzi o pracę za wodę.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Brawo za czujność!

Rel

Płać pan

To się nie może nie udać

To musiało być męczące

Jesteś wybrańcem panie profesorze

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka