Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar darcus

25 grudnia 2014, 21:59

Odkąd zacząłem pokazywać światu jaki naprawdę jestem coraz więcej ludzi mnie nie toleruje. Nie polecam iść w moje ślady.

Avatar
Konto usunięte

25 grudnia 2014, 23:26

@darcus: Gdyż nie chodzi o to, aby jak najwięcej ludzi Cię tolerowało, ale o to, abyś odnalazł tę garstkę, która zaakceptuje Cię dokładnie takim jakim jesteś : )

Avatar darcus

26 grudnia 2014, 00:47

Wiem przecież. Dlatego ciągle zachowuję się tak, jakim jestem naprawdę, a nie pozuję. Mam gdzieś tych hejcicieli, którzy przypuszczają na mnie ataki.

Avatar
Konto usunięte

26 grudnia 2014, 00:59

@darcus: Naprawdę cieszy mnie, że to wiesz ^^ Ja polecam iść w Twoje ślady innym. Jest to droga trudna i pełna wielu wyrzeczeń, lecz jest to droga właściwa ; )

Avatar darcus

26 grudnia 2014, 01:03

Nie polecaj tego ludziom, dlatego że najczęściej przedkładają oni interakcje z innymi osobami nad własne szczęście.

Avatar
Konto usunięte

18 lipca 2018, 20:06

@darcus: aha

Avatar kaka77

25 grudnia 2014, 22:03

Gdybym pokazał jaki jestem ludzie uznali by mnie za psychodelicznego zje**.

Avatar VanQuisch

25 grudnia 2014, 22:47

@kaka77: A gdybym ja zdją z siebie te wszystkie blokady (zakazy, zachamowania, itd.) to pewnie już dawno przekroczył bym magiczną liczbę 1000 ofiar lub leżałbym zastrzelony przez służby bezpieczeństwa międzynarodowego.

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 25 grudnia 2014, 23:22

@VanQuisch: Nie jest tak prosto zabić 1000 ludzi ; ) Żeby to zrobić musiałbyś być na tylę mądry, aby nie pisać tego komentarza - ludzka chęć pokazania drugiej osobie czegoś zaskakującego Cię zdradziła i zrobiłaby to ponownie w przyszłości. Polecam przeczytać książki o Hannibalu Lecterze ; )
Ta sama chęć kazała mi napisać ten komentarz.

Avatar kaka77

25 grudnia 2014, 23:41

@VanQuisch: A ja mam na przykład takie wrażenie że wszyscy na około to idioci ._. Albo mam ochotę pojechać do takiej jednej laski i wygarnąć jej wszystko co zmieniło sie w moim życiu na gorsze... 3 lata życia zmarnowane. I czasami słyszę w głowie dziwne głosy, ale to chyba normalne. Piszę to serio-nie dla łapek w dół czy w górę-ot tak, pochwalić się .-.

Avatar Sebzer

26 grudnia 2014, 00:19

@VanQuisch: me too

Avatar VanQuisch

27 grudnia 2014, 21:03

Gdybym chciał tego dokonać, to bym tego nie pisał :D

Avatar VanQuisch

27 grudnia 2014, 21:06

@kaka77: Zważając na dzisiejsze czasy, to nie jest wrażenie. To czysta prawda.

Avatar ePiotrek2003

18 kwietnia 2016, 10:27

@VanQuisch: to porwij samolot i przyłącz się do isis

Avatar znaki2

26 grudnia 2014, 18:01

To na pierwszym obrazku przypomina mi ditto ;-;

Avatar kolkav5

26 grudnia 2014, 10:59

I tak rodzą się dziwni ludzie.

Avatar blanki

26 grudnia 2014, 10:20

Teraz to zrozumiałem tak naprawdę jestem kwadratem z rękami.

Avatar
Konto usunięte

26 grudnia 2014, 07:53

Cóż‚ dlatego teraz mam 12 hejterów...

Avatar
Konto usunięte

26 grudnia 2014, 06:58

Gdybym tak robił to połowa chciałaby spalić mnie na stosie, a druga rzucić na pożarcie lwom.

Avatar
Konto usunięte

26 grudnia 2014, 01:09

@darcus: Spokojnie ^^ Wiem, co robię ; )

Avatar Sebzer

26 grudnia 2014, 00:18

,,nie"
nikt.nie zgadnie kogo cytuje...

Avatar XpiterekX

25 grudnia 2014, 23:11

Świat nie chciałby ujrzeć prawdziwego mnie...

Avatar Quint

25 grudnia 2014, 22:20

Co z tego że większość ludzi jest nietolerancyjna. :|

Avatar
Konto usunięte

25 grudnia 2014, 22:18

Spłonąłbym na stosie już pierwszego dnia.

Avatar Szaka

25 grudnia 2014, 21:29

Bardzo motywujące

Avatar mikirider

25 grudnia 2014, 21:45

@Szaka: nooo...

Avatar DeadExtreme

25 grudnia 2014, 21:27

Przekaz zawarty w czymś śmiesznym... Mhh... Ciekawe...

Avatar kawtkawt

25 grudnia 2014, 21:17

ludzie by mnie nienawidzili

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Frustrujące

Były nóżki, nie ma nóżek

Płać pan

Niezniszczalne

Młodzi gniewni

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka