Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Jeszcze jak
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
To będzie bolało
Co za przypadek
Ch-chesz wyparować...?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież27 grudnia 2014, 11:29
Ja jestem kobietą
Odpisz
5 lipca 2021, 14:09
@AmkaPL: jednak po kilku latach zdałam sobie sprawę, że jestem graczem
Odpisz
7 września 2020, 18:15
Ej a gracze mobilni się liczą?
Odpisz
28 sierpnia 2017, 13:22
a gdzie gó*no zwane feministką?
Odpisz
8 lutego 2018, 22:41
@Filipsss: według biologów z (jakas znana uczelnia) stworzenie zwane feministkami należy do rasy ludzkiej
a po ich narządach rozrodczych udowodniono ze są kobietami
co nie zmienia faktu że to podludzie :p
Odpisz
8 lutego 2018, 22:42
dokładnie :D
Odpisz
8 lutego 2018, 22:42
przy okazji było to przełomowe odkrycie na miarę stulecia
Odpisz
31 stycznia 2017, 16:57
było
Odpisz
26 maja 2016, 08:06
This third stamp is USB.
Odpisz
27 grudnia 2014, 11:24
Jestem graczem ;-;.....Czyli nie kobietą? D:
Odpisz
27 grudnia 2014, 11:57
@Juli826: Czyli jesteś Kobietą Graczem. Proste :P
Odpisz
27 grudnia 2014, 11:59
^^
Odpisz
27 grudnia 2014, 13:59
Kobiety-gracze to tylko legenda.
Odpisz
28 grudnia 2014, 13:51
@Juli826: ani chłopakiem?
Odpisz
4 stycznia 2015, 18:55
@VanQuisch: Bzdura! Tylko że kobiety gracze zwykle grają w gry takie jak "The Sims" a nie w fps'y chyba że jest inna.
Odpisz
11 stycznia 2015, 21:44
@kajtekk: Po uno: to był sarkazm
Po duo: Moja koleżanka gra w lola, kiedyś mnie nawet namawiała bym zagrał z nią.
Odpisz
11 stycznia 2015, 21:53
@VanQuisch: Człowieku, słuchasz mnie? ZWYKLE grają w takie gry jak "The Sims" ZWYKLE! Są kobiety gracze które grają w lola albo czasami nawet w Battlefield'a.
Odpisz
11 stycznia 2015, 22:38
@kajtekk: Skąd masz takie dane?
Odpisz
12 stycznia 2015, 14:15
@VanQuisch: Bo mam siostrę bliźniaczkę gracza.
Odpisz
30 stycznia 2015, 16:17
@kajtekk: Nie ma to jak opierać swoje badania ogólno społeczne na jednej osobie.
Odpisz
5 lipca 2015, 06:59
@kajtekk: serio???? Widziałem dziewczynę grającą w Combat 3. Była nawet ze mną w drużynie.
Odpisz
19 stycznia 2015, 10:42
Zaliczam się do gracza :D
Odpisz
27 grudnia 2014, 15:04
nerd*
Odpisz
27 grudnia 2014, 11:33
Już czekam na wprowadzenie toalet dla graczy
Odpisz
27 grudnia 2014, 11:44
@CEzikMaj: Gdzie na drzwiach toalet byłyby ekrany, a na podłodze Xbox. Przy pisuarach pad wystawałby z ściany i można by było celować do przeciwników z Battlefielda swoim moczem. :)
Odpisz
27 grudnia 2014, 12:31
Gdzie PS4? Gdzie PeCet?
Odpisz
27 grudnia 2014, 11:29
gracz
Odpisz
27 grudnia 2014, 11:21
jestem graczem... to znaczy że... kim jestem?
Odpisz
27 grudnia 2014, 09:39
Jeśli strzałka w symbolu mężczyzn ma symbolizować penisa, to zobaczcie jakie długie mają gracze.
Odpisz
27 grudnia 2014, 10:18
@Niewierny69: I to aż trzy!
Odpisz
27 grudnia 2014, 09:48
,,Było" ehh to już jest nudne a zwłaszcza na Hajsownikach Gimpusia
Odpisz
27 grudnia 2014, 09:18
Nie piszcie że było bo się spam zrobi pod większością obrazków
Odpisz
27 grudnia 2014, 09:37
@MrStick: To że coś było, to nie znaczy że większość obrazków była.
Odpisz
Edytowano - 27 grudnia 2014, 09:25
U niektórych to dwupłciowość ;D
Odpisz