Witamy na krańcu internetów
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Angielskie śmieszki
Najwspanialszy spośród przedmiotów
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Ostry ten sędzia
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Nie idź!
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież23 grudnia 2020, 18:41
To ta sama twarz?
Odpisz
12 marca 2016, 13:25
To kraniec internetów? To chyba mało widzieliście ; , ;
Odpisz
18 czerwca 2015, 14:14
Ehhh... Czemu internecie? :'< *Płacze w koncie*
Odpisz
22 marca 2015, 15:39
to już koniec internetów?!*płacze
Odpisz
21 lutego 2015, 21:30
NO nie wierzę ....
Odpisz
7 lutego 2015, 21:33
acziment get:na koniec swiata i jecze dalej ( doczyj do krancow internetow)
Odpisz
29 stycznia 2015, 22:16
OMG
Odpisz
6 stycznia 2015, 07:15
to dwie inne twarze
Odpisz
30 grudnia 2014, 19:49
myślałam, że tło też będzie się ruszać ;w;
Odpisz
30 grudnia 2014, 21:51
@noszkurnawszystkozajete: no bo sie rusza bp to iluzja optyczna
Odpisz
26 grudnia 2014, 17:24
To ledwie półmetek.
Odpisz
30 grudnia 2014, 19:24
A nie początek?
Odpisz
30 grudnia 2014, 17:56
Takiej fazy nie miałem od czasów nawdychania się smecty przez rurę od mopa
Odpisz
Edytowano - 30 grudnia 2014, 17:19
ten na poczatku to lech walesa albo ferdynand kiepski
Odpisz
30 grudnia 2014, 17:53
@krzyzowka: Spłoń.
Odpisz
30 grudnia 2014, 17:54
to nie średniowiecze
Odpisz
30 grudnia 2014, 18:05
@krzyzowka: A szkoda.
Odpisz
30 grudnia 2014, 18:06
no widzisz :x
Odpisz
30 grudnia 2014, 17:02
A ja to co?
Odpisz
27 grudnia 2014, 00:47
*snifffff... yeaaaaahthat's a goood shit you've got there
Odpisz
25 grudnia 2014, 17:49
Widziałem już :D
Ktoś napisze: Co nas to obchodzi?
Odpisz
25 grudnia 2014, 18:10
?izdohcbo ot san oC
Odpisz
Edytowano - 25 grudnia 2014, 18:58
D: żuj mełaizdiw
Odpisz
25 grudnia 2014, 19:48
@wiki9595: Rozumiem, że "mełaizdiw" to jakiś rodzaj gumy do żucia? :D
Odpisz
25 grudnia 2014, 21:56
Dokładnie.
Odpisz
26 grudnia 2014, 16:44
@wiki9595: ten avatar z napisem ,,nrin" swietnie podsumowuje twój kom.
Odpisz
30 grudnia 2014, 18:00
czemu tyle hejtów za fajny kom?
Odpisz
30 grudnia 2014, 19:29
@Oliwka406: Że niby mój? ;-;
Odpisz
31 grudnia 2014, 14:55
Tak twój. Mnie to rozśmieszyło c;
Odpisz
31 grudnia 2014, 16:05
@Oliwka406: Lel, cud ;-; Robim śffiento!
Odpisz
31 grudnia 2014, 20:28
Nie zrozumiałam ani jednego słowa, ale te słowa mnie zbawią ;_;
Odpisz
31 grudnia 2014, 21:02
@Oliwka406: Kaczka.
Odpisz
31 grudnia 2014, 21:02
Kunkfat ^.^
Odpisz
31 grudnia 2014, 21:05
@Oliwka406: Morświn.
Odpisz
1 stycznia 2015, 08:11
Jednorożec *-*
Odpisz
1 stycznia 2015, 11:55
@Oliwka406: Dwugłowy jednorożec.
Odpisz
1 stycznia 2015, 19:33
Kangur z trzema nogami *-*
Odpisz
1 stycznia 2015, 20:01
@Oliwka406: Tak.
Odpisz
1 stycznia 2015, 21:07
Być może
Odpisz
2 stycznia 2015, 10:37
@Oliwka406: Przestańmy spamić ;-;
Odpisz
2 stycznia 2015, 20:59
Faktycznie ;_;
Odpisz