Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

1 stycznia 2018, 00:55

Niemozliwe ze tylko 3 osoby zgineły poza atmosferą ziemską. Wiele osób zgineło zwierzęta rowniez. Ale wiekszosc smierci sa tuszowane.

Avatar Lumin

30 grudnia 2014, 14:48

coś mi się tu nie zgadza... skoro Jowisz jest 2 i pół razy większy od wszystkich planet w naszym układzie razem wziętych...to jak niby mógł by się zmieścić między ziemią a jej księżycem ???

Avatar kamil10201

11 października 2016, 17:14

Avatar InexTheLemon

6 czerwca 2017, 23:42

@Lumin: objętościowo większy

Avatar piotr360

4 marca 2015, 10:58

wiecie co to za czarna plama na jowiszu, to jest cień księżyca europa

Avatar Predator_PL

3 marca 2015, 18:32

rozwaliło mnie to ziarenko piasku D:

Avatar KapitanOczywisty

25 grudnia 2014, 22:50

Kto wygrał pojedynek ?

Avatar Myszkapl

29 grudnia 2014, 17:17

@KapitanOczywisty: Oczywiście, że ja (ale jaki pojedynek?)

Avatar KapitanOczywisty

29 grudnia 2014, 22:25

@Myszkapl: Około 4,5 miliarda lat temu z Ziemią zderzył się obiekt o wielkośći marsa

Avatar Myszkapl

Edytowano - 30 grudnia 2014, 11:04

@KapitanOczywisty: Cóż... istnieję, ty istniejesz, Ziemia istnieje, tego czegoś nie widać (no chyba że teraz jest księżycem) chyba Ziemia wygrała.

Avatar
merkury1

30 grudnia 2014, 11:15

@Myszkapl: Planety zremisowały, bo Ziemia i Tea (bo tak ta planeta się nazywała) się połączyły, a pozostałe części stworzyły Księżyc, lecz teraz planeta nazywa się Ziemia.

Avatar druid6

29 grudnia 2014, 18:49

siódmy i ósmy obrazek od końca tam nie powinno pisać proton tylko foton

Avatar Egzi01

29 grudnia 2014, 21:53

@druid6: chciałem to napisać ;-;

Avatar ChickenEatsRainbows

29 grudnia 2014, 20:58

Ku*wa, zapomniałam że mam astrofobie i kliknęłam w ten obrazek... o.O

Avatar
Konto usunięte

29 grudnia 2014, 20:34

W końcu coś ciekawego, a nie jakiś kolejne debilne zdjęcie z futrzakami. 5/5

Avatar PanSowa12

29 grudnia 2014, 19:24

nuuuuuudaaaaa

Avatar Jamal007

29 grudnia 2014, 19:36

@PanSowa12: Troche wiedzy dobrze ci zrobi

Avatar
Konto usunięte

29 grudnia 2014, 20:45

@Jamal007: Dla niego już za późno.

Avatar MrWonny

30 grudnia 2014, 00:01

@Jamal007: dobrzr ci zrobi ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Avatar
Konto usunięte

29 grudnia 2014, 17:13

Boję się

Avatar handlash

29 grudnia 2014, 19:04

Czemu? Że cos może znowu pierd.....walnie w Ziemie?

Avatar
Konto usunięte

29 grudnia 2014, 19:09

@handlash: Tak

Avatar handlash

29 grudnia 2014, 19:14

Nie końca swiata nie będzie. :P

Avatar KubiX326

29 grudnia 2014, 18:52

Bardzo ciekawe :) Więcej takich ciekawostek.

Avatar mrofpower

29 grudnia 2014, 17:44

wow

Avatar
Konto usunięte

29 grudnia 2014, 17:21

1. Nie każde jądro gwiazdy osiąga taką temp. są np. brązowe karły które nie przekraczają temp. 25 stopni Celsjusza
2. Nie burza a antycyklon :)
4. 2,2 miliony lat świetlnych to nie "jedynie" :)
Poza tym bardzo fajne ciekawostki, zapraszam do mojej grupy :)

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (5)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (5)
Avatar CityOfAngel

29 grudnia 2014, 19:01

:P

Avatar
Konto usunięte

29 grudnia 2014, 21:35

3 obrazek jest dobry.

Avatar Mnich1

29 grudnia 2014, 17:11

Nic nowego...

Avatar Sebzer

29 grudnia 2014, 17:08

PADŁEM ZE ŚMIECHU

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Jesteś wybrańcem panie profesorze

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką

Tacy to pożyją

Powodzenia

Pilne

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka