Stwórz sobie własny zegar
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Młodzi gniewni
Ikony
Angielskie śmieszki
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
To musiało być męczące
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież2 marca 2019, 14:39
Ktoś wchodzi do domu poje** który ma takie coś
<Ale ch*jowy masz ten zegar
(Zagadka)
Odpisz
31 marca 2019, 14:42
@ASIMOW_2: genialne
Odpisz
1 stycznia 2015, 18:30
Kupił bym
Odpisz
31 grudnia 2014, 17:25
Za**biste
Odpisz
31 grudnia 2014, 02:10
wsadz tam dilda lub penisy
Odpisz
31 grudnia 2014, 15:57
@Cherrie: Wyjdź TERAZ!
Odpisz
18 czerwca 2017, 09:25
@Cherrie: Jak się czujesz, po tylu latach od napisania tego?
Odpisz
20 czerwca 2017, 14:32
@xAzumiKx: Te pytanie nie było do mnie, ale... MAM NADZIEJĘ, ŻE ZDECHNIESZ W MĘCZARNIACH, ARCHEOLOGU.
Odpisz
20 czerwca 2017, 15:24
@handlash: :)
Odpisz
13 stycznia 2018, 16:42
@handlash: Witajcie.
Odpisz
11 lutego 2018, 09:26
@LazyBone: CZY TY SIE ŚMIERCI NIE BOISZ?
Odpisz
11 lutego 2018, 15:24
@handlash: Nie. Obojętne mi czy umrę.
Odpisz
13 lutego 2018, 14:06
@LazyBone: Meh, w sumie mi też.
Odpisz
8 maja 2018, 18:33
@Cherrie: ktoś coś mówił o odkopach?
Odpisz
12 lipca 2018, 23:45
@blacha3434: Wybierz numer od 1 do 362.
Odpisz
13 lipca 2018, 02:23
@handlash: 400
Odpisz
25 lipca 2018, 17:38
@handlash: 3,(33)
Odpisz
28 lipca 2018, 02:39
@Czarny777: ułamek okresowy? myślisz, że jesteś taki sprytny?! no więc dobrze, rozdzielę to na dwie liczby, 3 i 33... tortury które zostaną użyte na tobie to:
Zadawanie ciosu obuchem siekiery w czaszkę głowy.
Zadawanie ciosów bagnetem w plecy.
Odpisz
28 lipca 2018, 02:40
@Czarny777: btw to ja Ciebie skądś kojarzę, ale nie wiem skąd
Odpisz
28 lipca 2018, 09:37
@handlash: Pewnie gdzieś w komentarzach mnie widziałeś
Odpisz
26 grudnia 2018, 23:23
@Czarny777: siemko what'up
Odpisz
27 grudnia 2018, 00:08
wszystko dobrze a u ciebie?
Odpisz
27 grudnia 2018, 00:18
@Czarny777: cierpie na bezsenność w wyniku stresu ale tak to okej
Odpisz
30 grudnia 2014, 22:03
coś długo mu zajeło zmienianie z gałązek na ołówki
Odpisz
30 grudnia 2014, 21:23
Naprawdę COKOLWIEK? ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
Odpisz
30 grudnia 2014, 20:35
Można tam wsadzić cokolwiek? A co gdyby ta... Dobra, lepiej się zamknę...
Odpisz
30 grudnia 2014, 20:18
O boże.... wsadzić tam creepera....
Odpisz
30 grudnia 2014, 21:22
@wszystko_jedno: Minecraft D; płaczę
Odpisz
30 grudnia 2014, 21:32
@Dovahkiin: Czemu?
Odpisz
30 grudnia 2014, 22:11
@wszystko_jedno: Bo to kiedyś była gra w miarę dobra, a teraz...
Odpisz
30 grudnia 2014, 23:01
@Dovahkiin: Microsoft ją kupił :P
Może coś poprawią...
Odpisz
31 grudnia 2014, 00:37
@Slenderowiec2012: A czy Microsoft kiedyś coś przeją a potem to poprawił/ulepszył?
Odpisz
31 grudnia 2014, 00:40
@Dovahkiin: To graj na starych wersjach. I po problemie 20% antyminecraftowców, a jeśli ich nie będzie to te galaretowate 80% nie będzie usiłowało nadal hejcić by się wtopić w tłum ,,fajnych ludzi".
Odpisz
Edytowano - 31 grudnia 2014, 00:58
@VanQuisch: Jeśli mam być szczery to nie wiem. Nie jestem żadnym fanem Microsoftu i nie śledzę ich poczynań marketingowych.
Odpisz
31 grudnia 2014, 08:07
@VanQuisch: Ale mam problem z tym jak chciałbym obejrzeć coś na yt albo z kimś pograć. Plus denerwuje mnie to, że gdy wejdę na yt to cały czas wyskakuje blow lub pingwin czy inni.
Odpisz
31 grudnia 2014, 10:51
@Dovahkiin: To po prostu na to nie zwracaj uwagi. A co do grania z kimś, ja tak mam z WoT-em. Wbijam na 15 min. na klanowego TS-a i chcąc nie chcąc zostają na 1,5h bo mało chętnych na twierdze.
Odpisz
31 grudnia 2014, 11:02
@Slenderowiec2012: A nie słyszałeś o Google+? Dodawanie komentarzy na telefonach to była męczarnia, ale udało się to im naprawić. Lecz ostatnio jak kuzyn kupił nowy telefon, to nawet Gandalf by nie ogarną tej magii z problemem przenoszenia kont.
Odpisz
31 grudnia 2014, 13:31
@Dovahkiin: Microsoft nie wspiera modderów ;-;.Pozatym te update'y niszczące klimat ;-;
Odpisz
31 grudnia 2014, 13:41
@POOTIS: wiem
Odpisz
31 grudnia 2014, 13:43
@Dovahkiin: Przykre ;-;
Odpisz
30 grudnia 2014, 19:04
A jakby wsadzić tam...
Miecze świetlne.
Jak myślałeś o czymś "takim"...
PIĘĆ ZDROWASIEK, BEZBOŻNIKU!
Odpisz
30 grudnia 2014, 20:03
@figaro19: hmm, pierwszy o tym pomyślałeś, więc jeśli dałbyś radę tam wsadzić...to już twoje zmartwienie.
Odpisz