Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niegrzeczny Oskarek
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Cóż za brak szacunku
Angielskie śmieszki
Co to takiego?
Najbardziej realistyczny spośród modów
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież15 września 2024, 15:16
Jej ale fajny ziemniak
Odpisz
20 sierpnia 2017, 09:38
Bedzie banicja
Odpisz
27 czerwca 2020, 15:43
@Iphonix: Nie będzie bo jest na głównej
Odpisz
27 czerwca 2020, 22:33
a
Odpisz
27 czerwca 2020, 15:41
🅱️🅾️rno
Odpisz
29 grudnia 2014, 22:58
Rwałbym jak dziki tę ostatnią panienkę. Chyba azjatka bo taka żółta?
Odpisz
11 stycznia 2015, 09:55
ta pierwsza lepsza
Odpisz
24 października 2016, 20:41
to ziemniak
Odpisz
30 grudnia 2014, 01:45
5318008
Odpisz
6 stycznia 2015, 08:45
@mmatik: 5-3+1+8-0-0-8 = 3
Illuminati ma 3 boki.
Illuminati confirmed.
Odpisz
2 stycznia 2015, 16:12
Jak zobaczyłam tego ziemniaka to miałam ochotę z nim zrobić...
Odpisz
11 stycznia 2015, 09:53
@Emi111234: małe kartofelki?
Odpisz
30 grudnia 2014, 22:39
Warto było czekać :) Dla ziemnioka wszystko xD
Odpisz
30 grudnia 2014, 21:43
Po prostu dodano im wielkie cycki, krótkie spódniczki i podkolanówki.
Odpisz
30 grudnia 2014, 18:54
Ziemniak był najlepszy B-)
Odpisz
29 grudnia 2014, 19:55
Te pierwsze obrazki nic takiego,ale ziemniak... Taki seksiak! Masakra! Jak można być tak seksownym?
Odpisz
29 grudnia 2014, 21:25
@wiki22: Po prostu...trzeba być ziemniakiem.
Odpisz
30 grudnia 2014, 18:09
@KlamliwyLukas14: no racja
Odpisz
30 grudnia 2014, 17:38
Za ten ziemniak daje do ulub. :D
Odpisz
29 grudnia 2014, 20:09
Jej ziemniak! zawsze chciałem takeigo ! ;D
Odpisz
30 grudnia 2014, 11:03
@Michalwi: takiego... ortografia
Odpisz
30 grudnia 2014, 11:16
nie ortografia tylko literówka
Odpisz
30 grudnia 2014, 13:18
Rospisałem sie ;_;
Odpisz
29 grudnia 2014, 23:22
gazetki playboya wersja dla dzieci
Odpisz
27 grudnia 2014, 13:16
Pamiętam te komiksy ale zapomniałem nazwiska autora.
Ktoś pomoże.
Odpisz
Edytowano - 29 grudnia 2014, 20:14
@Niewierny69: Przecież autorów masz wypisanych na większości.
Odpisz
29 grudnia 2014, 20:39
@DawidThePlayer: Sorry, coś odwróciło moją uwagę.
Odpisz
29 grudnia 2014, 21:10
@Niewierny69: Hłehłe...
Odpisz
29 grudnia 2014, 23:10
@Niewierny69: Czyżby ziemniak xD
Odpisz
29 grudnia 2014, 22:25
Takie bajki to ja rozumiem.
Odpisz