Kiedy pierwszy raz gram na multiplayer
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Kiedyś to był bardzo dobry serial
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Dwa oblicza
Dobrze czasem się oderwać
Powodzenia
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież20 lipca 2018, 18:32
Nie rozumiem, czy to ma jakieś głębsze znaczenie, nawiązania? Ja bym nie przepuścił. Ani to śmieszne, ani ładne...
Odpisz
19 sierpnia 2017, 13:10
Lubię grać na multi a nie na botach, bo boty myślą a gracze nie
Odpisz
22 listopada 2016, 14:21
mam pytanie jak nazywa się czcionka na której jest kolor czerwony (ta tak jakby z gta)
Odpisz
8 stycznia 2017, 22:38
@Myszklas: comic new arial
Odpisz
11 stycznia 2017, 15:06
thx
Odpisz
22 stycznia 2015, 16:27
no prawda jak grałem w plazma burst 2 to ciongle mnie zabijali ale zrozumiałem że trzeba sie kampić i być sniperem
Odpisz
10 stycznia 2015, 12:52
ja ja na początku kariery tf2 bylem cągle na botach
Odpisz
Edytowano - 31 grudnia 2014, 23:00
Dokładnie.
Odpisz
30 grudnia 2014, 14:11
Życiowe... Tyle że w cs nie ma singleplayer'a... Jedynie z botami ale to nie jest to samo... ;-;
Odpisz
30 grudnia 2014, 22:11
Jak nie to samo. We wszystkich grach (single player) wrogami steruje sztuczną inteligencja. (PC)
Odpisz
31 grudnia 2014, 13:14
Tyle że boty... To są kompletne debile zwłaszcza w cs'ie na lokalnym. Często zasuwają w grupce w jedno miejsce. A ruchy ich są łatwo przewidywalne w przeciwieństwie do graczy.
Odpisz
31 grudnia 2014, 21:51
Zależy jaka trudność.
Odpisz
26 grudnia 2014, 21:22
Ja tam się wpier.dalam we wrogów ze strzelbą:)
Polecam Counter Strike na przeglądarkę- to jedna z najlepszych gier na jeja.
Odpisz
27 grudnia 2014, 20:14
Grałeś kiedyś w cod2/5? nie wiesz co to prawdziwa strzelanka multi jak w to nie grałeś :)
Odpisz
27 grudnia 2014, 20:27
@Sebzer: Prawdziwa strzelanka to jest u ciebie w domu.
Odpisz
27 grudnia 2014, 20:48
kurde... rozgryzłeś mnie. A sprobuj strzelic bez tłumika zaraz sasiedzi narzekaja.
Odpisz
30 grudnia 2014, 14:07
@Sebzer: CALL OF DUTY DOBRĄ STRZELANKĄ ?! HAHAH
Odpisz
30 grudnia 2014, 14:46
@TheSticks: o ile singleplayer po 2 części nic nowego do gry nie wnosi to multi jest dosyć niezłe choć takie nawalanki mulitplayer jak w cod daje również wiele innych gier co dają to samo
Odpisz
30 grudnia 2014, 22:21
@TheSticks: kampania dupna ale multi fajne (no przynajmniej w advanced warfare i modern warfarach po części pomiezy tymi dwoma nie grałem (w BO 1 też nie)
Odpisz