Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Waffle

20 lipca 2018, 18:32

Nie rozumiem, czy to ma jakieś głębsze znaczenie, nawiązania? Ja bym nie przepuścił. Ani to śmieszne, ani ładne...

Avatar Ya0itril

19 sierpnia 2017, 13:10

Lubię grać na multi a nie na botach, bo boty myślą a gracze nie

Avatar Myszklas

22 listopada 2016, 14:21

mam pytanie jak nazywa się czcionka na której jest kolor czerwony (ta tak jakby z gta)

Avatar
Konto usunięte

8 stycznia 2017, 22:38

@Myszklas: comic new arial

Avatar Myszklas

11 stycznia 2017, 15:06

thx

Avatar
Konto usunięte

22 stycznia 2015, 16:27

no prawda jak grałem w plazma burst 2 to ciongle mnie zabijali ale zrozumiałem że trzeba sie kampić i być sniperem

Avatar
Konto usunięte

10 stycznia 2015, 12:52

ja ja na początku kariery tf2 bylem cągle na botach

Avatar Maxii

Edytowano - 31 grudnia 2014, 23:00

Dokładnie.

Avatar
Konto usunięte

30 grudnia 2014, 14:11

Życiowe... Tyle że w cs nie ma singleplayer'a... Jedynie z botami ale to nie jest to samo... ;-;

Avatar
Konto usunięte

30 grudnia 2014, 22:11

Jak nie to samo. We wszystkich grach (single player) wrogami steruje sztuczną inteligencja. (PC)

Avatar
Konto usunięte

31 grudnia 2014, 13:14

Tyle że boty... To są kompletne debile zwłaszcza w cs'ie na lokalnym. Często zasuwają w grupce w jedno miejsce. A ruchy ich są łatwo przewidywalne w przeciwieństwie do graczy.

Avatar
Konto usunięte

31 grudnia 2014, 21:51

Zależy jaka trudność.

Avatar
Konto usunięte

26 grudnia 2014, 21:22

Ja tam się wpier.dalam we wrogów ze strzelbą:)
Polecam Counter Strike na przeglądarkę- to jedna z najlepszych gier na jeja.

Avatar Sebzer

27 grudnia 2014, 20:14

Grałeś kiedyś w cod2/5? nie wiesz co to prawdziwa strzelanka multi jak w to nie grałeś :)

Avatar
Konto usunięte

27 grudnia 2014, 20:27

@Sebzer: Prawdziwa strzelanka to jest u ciebie w domu.

Avatar Sebzer

27 grudnia 2014, 20:48

kurde... rozgryzłeś mnie. A sprobuj strzelic bez tłumika zaraz sasiedzi narzekaja.

Avatar TheSticks

30 grudnia 2014, 14:07

@Sebzer: CALL OF DUTY DOBRĄ STRZELANKĄ ?! HAHAH

Avatar bylejakbylegdzie

30 grudnia 2014, 14:46

@TheSticks: o ile singleplayer po 2 części nic nowego do gry nie wnosi to multi jest dosyć niezłe choć takie nawalanki mulitplayer jak w cod daje również wiele innych gier co dają to samo

Avatar fil341

30 grudnia 2014, 22:21

@TheSticks: kampania dupna ale multi fajne (no przynajmniej w advanced warfare i modern warfarach po części pomiezy tymi dwoma nie grałem (w BO 1 też nie)

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Jesteś wybrańcem panie profesorze

Kiedyś to był bardzo dobry serial

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Dwa oblicza

Dobrze czasem się oderwać

Powodzenia

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka