Gdy ktoś obraża Twoją ulubioną kapelę
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Płać pan
Tacy sami, a ściana między nami
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Najbardziej realistyczny spośród modów
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież24 kwietnia 2016, 22:22
czy to coś na głowie to...?
Odpisz
6 stycznia 2015, 10:36
head hit 5000
Odpisz
29 grudnia 2014, 22:29
Nikt by nie obraził mojej ulubionej kapeli (czyli Breakout), bo każdy słucha badziewia i nawet jej nie zna.
Odpisz
30 grudnia 2014, 09:33
@Buras: Breakout ssie.
Odpisz
30 grudnia 2014, 11:44
@shark2199: you made my day
Odpisz
30 grudnia 2014, 13:02
@shark2199: Sam ssiesz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
30 grudnia 2014, 13:03
@erziest: Google tłumacz - zrobiłeś mi dzień?
Odpisz
30 grudnia 2014, 14:36
@Buras: w innym kontekście
Odpisz
29 grudnia 2014, 21:08
ja nie mam takich sytuacji, bo ani nie chwalę się swoją ulubioną muzyką, ani nie słucham czegoś popularnego co puszczają w radiu...
Odpisz
29 grudnia 2014, 21:15
@slenderr: To co dzisiaj jest popularne nie jest muzyką.
Odpisz
29 grudnia 2014, 21:22
@DawidThePlayer: prawidłowe podejście do popu ;p
Odpisz
29 grudnia 2014, 21:24
@slenderr: Dziękuję i łączę się w bólu związanym z częstym puszczaniem tego syfu :D.
Odpisz
29 grudnia 2014, 21:55
@DawidThePlayer: To czym jest? Bo jak dla mnie to jest muzyka, beznadziejna, ale jednak muzyka. Ma tekst, ma melodię, ma rytm=muzyka.
Odpisz
29 grudnia 2014, 22:30
Ten... Nie wiem czy ogarniasz, że to taki żart. Dzisiejsza "muzyka" jest tak beznadziejna, że nie nazywam tego muzyką.
Odpisz
29 grudnia 2014, 23:03
@DawidThePlayer: Czyli, że żart... W internecie nigdy nic nie wiadomo, dlatego wolę się upewnić :)
Odpisz
29 grudnia 2014, 23:07
@DawidThePlayer: Dlatego słucham rocka oraz piosenek metalo pochodnych :)
Odpisz
29 grudnia 2014, 23:41
@VanQuisch: No i prawidłowo! :)
Odpisz
30 grudnia 2014, 10:00
@DawidThePlayer: I dlatego słucham Trójki. :P
Odpisz
30 grudnia 2014, 11:12
@Nieznany_w_internecie: Prawilne radio.
Odpisz
30 grudnia 2014, 11:48
@VanQuisch: Co to znaczy "prawilne"? .-.
Odpisz
Edytowano - 30 grudnia 2014, 12:15
@Nieznany_w_internecie: Prawilny - dobry
(to dresiarski, mało znany slang więc znaczenia nie jestem do końca pewien)
Odpisz
29 grudnia 2014, 23:58
Czyli wykazujesz się swoją dojrzałością i wściekasz się jak 3 letnie dziecko tupiąc nóżką, zamiast podawać konkretne kontrargumenty? Zjawisko występujące często u przedstawicieli mango...., tudzież psychofanów hińskich bajek :|.
Odpisz
30 grudnia 2014, 10:02
Albo u belibers.
Odpisz
30 grudnia 2014, 11:31
@Diament2222: Nie wiem nie miałam nigdy z tymi ludźmi styczności :D.
Odpisz
30 grudnia 2014, 11:33
Mądrze prawisz.
Odpisz
30 grudnia 2014, 12:15
Ja miałam.
Odpisz
30 grudnia 2014, 11:13
WTF?
Odpisz
30 grudnia 2014, 06:27
ale rozje**ł mu kark ! :0
Odpisz
30 grudnia 2014, 01:03
ja słucham bardzo wielu gatunków muzycznych i nie mam jednej ulubionej kapeli...
Odpisz
29 grudnia 2014, 23:16
:(
Odpisz
29 grudnia 2014, 21:50
niech zgadne jakas film zrobony w sfm
Odpisz
29 grudnia 2014, 21:48
elf żyrafa
Odpisz
27 grudnia 2014, 22:25
to napewno team forest,takch pojbanych bugów w innych grach niema
Odpisz
29 grudnia 2014, 21:05
@thepolishguy: to chyba source film maker
Odpisz
29 grudnia 2014, 21:25
@gulpin: Postaci z Doty 2 :-)
Odpisz
29 grudnia 2014, 21:26
@thepolishguy: To postaci z DOTA 2
Odpisz
30 grudnia 2014, 08:18
@malaho2000: anti-mage i invoker
Odpisz