Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Fajnie że odpowiedzieli
Można, tylko trzeba wstawać rano
Mało znany szczegół
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
To musiało być męczące
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież29 grudnia 2016, 16:12
Po lewej ja, po prawej większość moich koleżanek. :v
Odpisz
17 lipca 2023, 20:58
@Taczkajestfajna: zdjęcie na dowud
Odpisz
1 grudnia 2015, 16:27
Pamiętacie to? http://www.obrazki.jeja.pl/152559,kreskowka-kontra-anime.html
Odpisz
25 lipca 2015, 13:29
Odpisz
28 kwietnia 2015, 19:08
Odpisz
31 grudnia 2014, 12:45
Nie wiem co się stało... Nie ma żadnych hejtów i flamewarów typu : "o mój posze mlp to pajka tla malych cieci 2/10 ". Trochę dziwnie.
Odpisz
6 stycznia 2015, 20:07
@miszczuyoda: "o mój posze mlp to pajka tla małych dzieci" już jest ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
6 stycznia 2015, 21:06
@olunia9920: Nie bylo 2/10 xd
Odpisz
20 marca 2015, 21:55
@miszczuyoda: 1/5 bo się skraca
Odpisz
31 grudnia 2014, 00:32
są cycki jest impreza!
Odpisz
31 grudnia 2014, 00:58
@Michalwi: Będą cycki będzie pompa.
Odpisz
31 grudnia 2014, 10:58
będzie minigan będzie rojo
Odpisz
31 grudnia 2014, 10:59
będzie minigan będzie rojo
Odpisz
25 stycznia 2015, 10:37
będzie pompa będzie cs
Odpisz
27 grudnia 2014, 10:08
tak jak skomentowałem dawno temu filmik na okładce "obrazki" powtorze jeszcze raz.
..... japonczycy maja NASRANE w łebach...
Odpisz
30 grudnia 2014, 23:05
@szymon115: Okładce? ;-;
Odpisz
31 grudnia 2014, 00:12
@szymon115: To że inaczej coś postrzegasz nie oznacza że od razu ktoś ma źle w głowie. My za to jesteśmy najsmutniejszym narodem, gdy nadchodzi Wigilia i narodził się zbawiciel my jesteśmy wtedy 100x smutniejsi i to jest wku*wiające. NIGDY SIĘ NIE CIESZYMY. Ja nie pasuję do tego społeczeństwa smutasów ku*asów.
Odpisz
31 grudnia 2014, 10:58
@Mnich1: Chodź zrobimy razem rebelię!
Odpisz
1 stycznia 2015, 01:10
Łiii.
Odpisz
25 stycznia 2015, 10:37
a che do tej leberi
Odpisz
4 stycznia 2015, 09:36
Gdzie ośmiornica?
Odpisz
30 grudnia 2014, 23:05
W USA jest Jeja.pl? :|
Odpisz
31 grudnia 2014, 10:40
@Slenderowiec2012: tak ale tam nikt nic nie kuma z jeja
Odpisz
4 stycznia 2015, 07:36
@Slenderowiec2012: Jejagames :P
Odpisz
2 stycznia 2015, 15:09
ta...zawsze to musi być większe...
Odpisz
1 stycznia 2015, 20:41
Japonia.
Odpisz
1 stycznia 2015, 18:25
Japonia-zawsze zboczona
Odpisz
31 grudnia 2014, 23:55
Zepsułem 69 momentów huehuehuehue!!!!!
Odpisz
31 grudnia 2014, 21:34
Troche dziwne, no ale to jest w Japonii
Odpisz
31 grudnia 2014, 20:43
Hah,od razu wiedziałam że chodzi o cycki xD
Odpisz