Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Pilne
Znak czasów
Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie
Tymi się chodzi
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież8 kwietnia 2017, 14:04
a
Odpisz
22 czerwca 2018, 15:50
@FanNinjaKiwi222: popie**olilo cie
Odpisz
22 czerwca 2018, 15:51
Odpisz
22 czerwca 2018, 16:20
@FanNinjaKiwi222:
Odpisz
28 grudnia 2014, 20:01
Nie Przypominaj mi , proszę.
Odpisz
2 stycznia 2015, 18:01
Przypomnienie >:)
Odpisz
2 stycznia 2015, 18:47
*Zawał.*
Odpisz
30 stycznia 2015, 19:58
Przypominam!
Odpisz
28 marca 2015, 08:33
przypomonam!!!
Odpisz
22 czerwca 2018, 14:54
Przypominam
Odpisz
22 czerwca 2018, 15:22
przypominam
Odpisz
22 czerwca 2018, 15:49
@Szortek: @Szortek Coś ci typie mówiłem o emotikonach
Odpisz
28 grudnia 2014, 22:35
Mam 10 lat grałem w Mario ,ale nie wiem co to robi 😐
Odpisz
28 grudnia 2014, 22:38
@adampolska: Bo to z Mario Kart i to cholerstwo wystrzelone pędzi wprost do bolidu z pierwszym miejscem i BAM trafia Cię przed metą i nie możesz się ruszyć i z 1 miejsca trafiasz na 5
Odpisz
28 grudnia 2014, 22:45
@BOOMBOOX: Aaa akurat w mk (Mario kart) nie grałem
Odpisz
2 stycznia 2015, 10:03
@adampolska: Po co piszesz skrót a potem pełną nazwę? :o
Odpisz
2 stycznia 2015, 10:16
@Quint: LoL nie wiem
Odpisz
2 stycznia 2015, 10:42
@Quint: Nie ma od tego żadnego skrótu, /facepalm.
Odpisz
16 sierpnia 2016, 14:20
@adampolska: Aha.
Odpisz
17 marca 2018, 15:54
@Archeologwinternetach: Aha
Odpisz
22 czerwca 2018, 14:53
@Grzechoooo: Aha
Odpisz
22 marca 2015, 09:23
Nawet niebieska skorupa mnie nie powstrzyma. Ja nigdy nie przegrywam.
Odpisz
10 marca 2016, 19:47
@trojan2001: IZAK!?
Odpisz
20 marca 2016, 10:49
@SharpNeedle: Eee... Co?
Odpisz
20 marca 2016, 11:08
@trojan2001: "Ja nigdy nie przegrywam."
Izak zawsze wygrywa.
Odpisz
20 marca 2016, 19:16
@SharpNeedle: Okej, dzięki za doinformowanie.
Odpisz
2 stycznia 2015, 10:45
Dlatego gram w smk (super mario kart)
Odpisz
19 stycznia 2015, 21:51
@nalorek1972: wiedziałem że będą hejty :D
Odpisz
3 marca 2015, 22:05
@nalorek1972: Fajny avatar
Odpisz
2 stycznia 2015, 13:27
A chciałam kupić Wii U
Odpisz
Edytowano - 2 stycznia 2015, 13:44
@MDDawid1: Nick MDDawid1 a piszesz "chciałam"...
Odpisz
2 stycznia 2015, 14:39
@megabolt22: Może obojniak?
Odpisz
2 stycznia 2015, 16:33
@MDDawid1: WTF jakim qurwa cudem napisałem chciałam QQ
Odpisz
Edytowano - 2 stycznia 2015, 11:58
Kontynuuj czytanie komentarzy, tu nic nie było.
Odpisz