Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ładne rzeczy
Fergus
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież21 grudnia 2023, 21:48
lepiej pograć w lmfaoXD
Odpisz
24 lipca 2015, 10:54
już wszyscy gadają o LOL'u a co z CJ'tem
Odpisz
29 grudnia 2014, 20:24
LOL to gówno.
Odpisz
29 grudnia 2014, 20:34
@kajtekk: GImby i tak cię Zhejcą, Bo nie wiedzą, ze można nie lubieć czegoś czego oni lubią.
Odpisz
29 grudnia 2014, 20:35
@kajtekk: tak
Odpisz
29 grudnia 2014, 20:40
można, ale nie trzeba się z tym obnosić.
Odpisz
29 grudnia 2014, 20:46
Można czegoś nie lubić. Ale nie trzeba mówić na to "gówno", jeśli się tego nie lubi.
Odpisz
29 grudnia 2014, 20:48
Wytłumacz mi dlaczego akurat gimbaza?
Odpisz
29 grudnia 2014, 20:49
@kajtekk: super ...gram w lola ale nie będe hejtował bo szanuje czyjeś zdanie :)
Odpisz
29 grudnia 2014, 20:51
@kajtekk: to nie graj
Odpisz
30 grudnia 2014, 09:00
@Henzej: Taaaaa fajnie -.- Mówie że lol to gówno i mam grać? Wolę dotę albo smite'a.
Odpisz
30 grudnia 2014, 11:14
A nie-gimby też go zhejcą, bo tylko gimby uważają, że jak czegoś nie lubią, to od razu to jest gówno.
Odpisz
30 grudnia 2014, 16:36
@kajtekk: Dota ssie Dawac hejty (Za 5 sekund rozpocznie się kłótnia).
Odpisz
31 grudnia 2014, 17:05
@Niszczyiel: (kłótnia)
Odpisz
10 stycznia 2015, 16:08
powiem coś nigdy nie grałem w lola a nawet nie widziałem w internecie
Odpisz
8 lutego 2015, 14:21
@kajtekk: Ty się tam urodziłeś *o*
Odpisz
19 kwietnia 2015, 22:01
@kajtekk: RACJA !!
Odpisz
13 stycznia 2015, 19:37
Masz rację.
Odpisz
29 grudnia 2014, 20:45
lubie lola!
Czekam na hejty!
Odpisz
30 grudnia 2014, 01:45
@Henzej: No to się nie doczekasz.
Odpisz
29 grudnia 2014, 23:31
Jakoś próbuję wytłumaczyć sobie tą sytuację, ale moja wyobraźnia wywala bluescreena z braku sensownych pomysłów.
Odpisz
29 grudnia 2014, 20:49
czyżby to nie był Pasza
Odpisz
29 grudnia 2014, 23:10
@barteqx8: raczej izak jak coś
Odpisz
29 grudnia 2014, 20:49
-Synu wstawaj !Dzielimy sie opłatkiem.
-Nie wku*wiaj mnie matka ja tu platyne wbijam !
Odpisz
29 grudnia 2014, 20:17
Ciągle o tej wigilii było minęło.
Odpisz