Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar lilMateuszeq

5 maja 2021, 15:20

Zazdroszcze

Avatar Knietjan

9 października 2020, 14:55

Wiem że używanie emotek na jeja to gorzej jak grzech ale 😍😍😍

Avatar lucas123

2 lutego 2016, 16:33

dziadek wie co dobre

Avatar chemiabla

26 lutego 2020, 12:44

@lucas123: tak

Avatar kamil10201

16 lipca 2016, 12:20

Nie mam dziadka ;(

Avatar Kawento

11 września 2018, 23:19

@kamil10201: Współczuję Ci.

Avatar
Konto usunięte

19 września 2018, 13:38

@kamil10201: Łączę się w bólu, ja tak samo mam.

Avatar Kakofonix

12 kwietnia 2019, 19:03

@kamil10201: *odkop* Ja też :' -(

Avatar chomusuke

15 kwietnia 2019, 09:57

@Kakofonix: ja także

Avatar snajpercat

29 sierpnia 2018, 13:46

ja kupuję sobię gameboya

Avatar mrauczur

21 maja 2018, 13:44

zazdroszczę

Avatar CoolSceleton95

12 kwietnia 2018, 20:43

Cieszył bym się jak poje**ny

Avatar FURMON

11 grudnia 2017, 22:24

Zazdroszczę stary

Avatar blacha3434

29 października 2017, 10:35

zazdroszczę dziadka

Avatar Flawless

31 grudnia 2014, 14:42

Źle?I to na dodatek od dziadka?Ciesz się!

Avatar Krzyzak_Ball

23 maja 2017, 19:42

@Flawless: A czy jest napisane że mu się nie podoba? Jest tylko tytuł "Prezent świąteczny od dziadka", widzisz żeby były tu jakieś wyrazy niezadowolenia?

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 31 grudnia 2014, 14:31

GB color w wersji pikachu i pokemon yellow?! przesz to najlepszy prezent!

Avatar DawidThePlayer

31 grudnia 2014, 16:06

Toż to unikat! Marzę o takim ;--;.

Avatar Krzyzak_Ball

23 maja 2017, 19:39

@DawidThePlayer: Jaki unikat co ty gadasz? Wiele razy widziałem na Alledrogo tak pomalowane Game Boy`e.

Avatar Masellko

19 listopada 2016, 20:56

Ja bym się cieszył

Avatar jaccku321

Edytowano - 25 kwietnia 2016, 20:59

O kuźwa, piszczałbym ze szczęścia. Dla porównania - Epoka CS:GO popłakała by się - ze smutku i wkur***nia. I dodała by coś w stylu "SUKA BLJET"

Avatar lucas123

2 lutego 2016, 16:33

jak to wygląda bo chciałbym to sobie kupić (pls)

Avatar PikaPikaPikaGirl

1 lutego 2016, 20:04

Pokemon! :D

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar gracz360
Dodane przez: gracz360

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

Dobrze czasem się oderwać

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Młodzi gniewni

Dwa oblicza

Lekko nie będzie

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka