Prezent świąteczny od dziadka
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Dobrze czasem się oderwać
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Młodzi gniewni
Dwa oblicza
Lekko nie będzie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież5 maja 2021, 15:20
Zazdroszcze
Odpisz
9 października 2020, 14:55
Wiem że używanie emotek na jeja to gorzej jak grzech ale 😍😍😍
Odpisz
2 lutego 2016, 16:33
dziadek wie co dobre
Odpisz
26 lutego 2020, 12:44
@lucas123: tak
Odpisz
16 lipca 2016, 12:20
Nie mam dziadka ;(
Odpisz
11 września 2018, 23:19
@kamil10201: Współczuję Ci.
Odpisz
19 września 2018, 13:38
@kamil10201: Łączę się w bólu, ja tak samo mam.
Odpisz
12 kwietnia 2019, 19:03
@kamil10201: *odkop* Ja też :' -(
Odpisz
15 kwietnia 2019, 09:57
@Kakofonix: ja także
Odpisz
29 sierpnia 2018, 13:46
ja kupuję sobię gameboya
Odpisz
21 maja 2018, 13:44
zazdroszczę
Odpisz
12 kwietnia 2018, 20:43
Cieszył bym się jak poje**ny
Odpisz
11 grudnia 2017, 22:24
Zazdroszczę stary
Odpisz
29 października 2017, 10:35
zazdroszczę dziadka
Odpisz
31 grudnia 2014, 14:42
Źle?I to na dodatek od dziadka?Ciesz się!
Odpisz
23 maja 2017, 19:42
@Flawless: A czy jest napisane że mu się nie podoba? Jest tylko tytuł "Prezent świąteczny od dziadka", widzisz żeby były tu jakieś wyrazy niezadowolenia?
Odpisz
Edytowano - 31 grudnia 2014, 14:31
GB color w wersji pikachu i pokemon yellow?! przesz to najlepszy prezent!
Odpisz
31 grudnia 2014, 16:06
Toż to unikat! Marzę o takim ;--;.
Odpisz
23 maja 2017, 19:39
@DawidThePlayer: Jaki unikat co ty gadasz? Wiele razy widziałem na Alledrogo tak pomalowane Game Boy`e.
Odpisz
19 listopada 2016, 20:56
Ja bym się cieszył
Odpisz
Edytowano - 25 kwietnia 2016, 20:59
O kuźwa, piszczałbym ze szczęścia. Dla porównania - Epoka CS:GO popłakała by się - ze smutku i wkur***nia. I dodała by coś w stylu "SUKA BLJET"
Odpisz
2 lutego 2016, 16:33
jak to wygląda bo chciałbym to sobie kupić (pls)
Odpisz
1 lutego 2016, 20:04
Pokemon! :D
Odpisz