Znalazłem autoportret sprzed 10 lat...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Zdeklasowani znowu
Deal życia
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Były nóżki, nie ma nóżek
Rel
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież18 czerwca 2015, 19:18
zjarany Zbychu XD
Odpisz
4 stycznia 2015, 13:51
Co on wtedy brał?
Odpisz
3 stycznia 2015, 17:24
Zbyszany Zjarek
Odpisz
3 stycznia 2015, 11:01
mogło być gorzej... mogłeś być rudy, czy coś ;p
Odpisz
3 stycznia 2015, 10:48
Marcin kto ci wpie**olił?
Odpisz
3 stycznia 2015, 09:00
wygląda jak zjarany zbyszek po wpie**olu
Odpisz
3 stycznia 2015, 08:14
ktoś mi powie ile autor obrazka ma lat?
Odpisz
3 stycznia 2015, 11:11
30 xd
Odpisz
Edytowano - 3 stycznia 2015, 11:16
dzięki XD czyli autor tą pracę robił w wieku 20 lat, ja mam 15 i bym zrobił to lepiej XD
Odpisz
29 grudnia 2014, 20:08
ładne jak na 10 lat
Odpisz
29 grudnia 2014, 20:27
@gulpin: *SPRZED 10 lat, to nie znaczy że musiał mieć 10:) (mógł mieć np. 15) xD
Odpisz
29 grudnia 2014, 20:32
@Tyngacz: faktycznie, nie zauważyłem
Odpisz
3 stycznia 2015, 09:29
@gulpin: albo 30 lat
Odpisz