Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Angielskie śmieszki
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Nigdy na to nie wpadną
Lekko nie będzie
Nie są aż takie pyszne
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież2 marca 2021, 16:43
Odpisz
1 stycznia 2015, 18:21
TIME TO KILL SOMEBODY.
Odpisz
1 stycznia 2015, 18:21
@ChickenEatsRainbows: Chcesz wiertarkę?
Odpisz
1 stycznia 2015, 18:29
Okej, najpierw zamorduję ciebie...
Odpisz
1 stycznia 2015, 18:33
@ChickenEatsRainbows: NIE! >:( Ja zamorduję ciebie. A potem całą populację ludzką na tej planecie! :D
Odpisz
1 stycznia 2015, 18:36
*złowieszczy śmiech*
Odpisz
2 stycznia 2015, 20:41
Sory, za późno. Już wydziurawiłam ci brzuch plus serce. Baj Baj, Iluminati :3
Odpisz
2 stycznia 2015, 22:45
@ChickenEatsRainbows: >:D Hahahaha! Jestem Terminatorem nowej generacji nie możesz mnie zabić!
Odpisz
3 stycznia 2015, 13:43
Mnie też.
Odpisz
30 stycznia 2015, 20:01
@ChickenEatsRainbows: *krzyczy* A ja mogę Cię zabić?
Odpisz
31 stycznia 2015, 21:23
@Zoroark: Mnie się nie da zabić. A chcesz zostać zabity?
Odpisz
31 stycznia 2015, 23:11
@ChickenEatsRainbows: Jestem Pokemonem na Jeja... Nie możesz mnie zabić! *Biegnie jak Foxy aby Cię ugryźć*
Odpisz
1 lutego 2015, 18:41
@Zoroark: Gryź ile chcesz, ale mnie nie zabijesz.
Odpisz
10 września 2015, 15:14
@Zoroark: Lubisz Fnaf bo napisałeś o Foxy'm bo ja lubie Fnaf
Odpisz
5 listopada 2016, 17:45
@vanesska8: Reaktywacja role-playing'u!
Odpisz
30 czerwca 2018, 20:52
@piard: *Sonic użył Spindasha!* To super efektywne!
Odpisz
30 czerwca 2018, 21:15
@MegaSonicMan: *używa bomby nuklearnej i zabija wszystkich niczym Gandhi* There. Już nie ma reaktywacji roleplayu :-)
Odpisz
30 czerwca 2018, 21:27
@ChickenEatsRainbows: Ale Mega Man przeżył i *anihiluje całe życie odpowiadające na komentarze pod tym postem*
Odpisz
17 sierpnia 2016, 08:00
tajemnica dzieciństwa
Odpisz
16 marca 2016, 08:20
wyglądają jak dzieci
Odpisz
28 lipca 2015, 16:11
ruska mafia
Odpisz
14 czerwca 2015, 22:17
Luigi wygląda jakby miał 19 lat, a Mario 16. (Chociaż Mario jest starszy.)
Odpisz
1 czerwca 2015, 17:44
Od razu wydają się młodsi...
Odpisz
1 stycznia 2015, 20:22
skądś znam te twarze...
Odpisz
1 stycznia 2015, 22:13
Skąd?
Odpisz
2 stycznia 2015, 10:44
mi Mario z Bobem Budowniczym kojarzy xd
Odpisz
3 stycznia 2015, 22:01
@kanapusia: i o to chodzi. jeszcze bym dopisała że młodsza siostra strażaka sama ogląda :D
Odpisz
1 stycznia 2015, 16:17
wyglądają jak synowie maria i luigiego xd
Odpisz
1 stycznia 2015, 19:14
@seweryn111: wychodzi ze byli gejami
Odpisz
1 stycznia 2015, 20:41
@wilsonXcuddyXhouse: waaaat? to by nie mieli dzieci a już na pewno takich co by przypominali rodziców (zawsze w końcu jest adopcja) szybciej by to znaczyło ze po prostu nie wdali sie w matki, genetycznie przewyższyły cechy ojców, osobno u rodziców mario juniora i luigiego juniora
po co sie tak spisałem? i tak tego juz nikt nie przeczyta ;-;
Odpisz
1 stycznia 2015, 21:08
@seweryn111: Ja przeczytałem .-.
Odpisz
2 stycznia 2015, 00:15
@Szymon123PL: achievement czytania przydlugich komentarzy osiągnięty, trzymaj za to strzałke ^
Odpisz
2 stycznia 2015, 14:44
@seweryn111: Ja jeśli się wezmę to napiszę jeszcze raz taki ;-;
Odpisz
3 stycznia 2015, 12:46
@Szymon123PL: weź się tato xd
Odpisz
2 stycznia 2015, 15:00
I o 50 lat młodziej.
Odpisz
2 stycznia 2015, 13:01
To Ebaya sprawka!
Odpisz
2 stycznia 2015, 12:44
to nie oni
Odpisz
2 stycznia 2015, 01:26
Odpisz
1 stycznia 2015, 23:51
Matko Św.! Spalić to coś na stosie!
Odpisz
1 stycznia 2015, 19:11
ZABIĆ TO ZANIM ZŁOŻY JAJA *wyciąga miotacz ognia* GIŃ!!!
Odpisz