Jak ktoś mnie pyta co będę robił w Sylwestra
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie są aż takie pyszne
Były nóżki, nie ma nóżek
Równi i równiejsi
Powodzenia
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Lekko nie będzie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież31 grudnia 2014, 23:54
Wygląda jak mój kolega‚ ma 12 lat.
Odpisz
31 grudnia 2014, 16:59
Grać w lola Xd
Odpisz
31 grudnia 2014, 16:57
będę grać w fnafa
Odpisz
Edytowano - 31 grudnia 2014, 16:18
będę grał w gre
a w jaką?
tomb raider
Odpisz
31 grudnia 2014, 15:13
Będę świętował z Polsatem albo z TVP.
Odpisz
Edytowano - 31 grudnia 2014, 15:08
"Będę grał w grę."
Odpisz
31 grudnia 2014, 15:11
*Dziennikarka* A w jaką? xD
Odpisz
31 grudnia 2014, 15:12
@Juli826: W chińczyka
Odpisz
31 grudnia 2014, 15:13
@Juli826: "Tomb Rajder".
Odpisz
31 grudnia 2014, 15:10
Swiętował z kumplami z PB i KAT.
Odpisz
31 grudnia 2014, 15:08
Ta mina mówi sama za siebie hehehe.
Odpisz
29 grudnia 2014, 16:32
JAK SIĘ MNIE KTOŚ PYTA CO BĘDE ROBIŁ W SYLWESTRA
Odpisz
29 grudnia 2014, 16:31
Poprawka
Odpisz