memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
31 grudnia 2014, 23:36
Haha, u mnie zaczęli strzelać o 13 :D
Odpisz
1 stycznia 2015, 12:14
@GrejfrutPL: tak wcześnie?!
7 stycznia 2015, 20:09
@ziomek2009: No , taka sytuacja :D
9 lutego 2016, 14:59
@GrejfrutPL: U mnie jeszcze do dzisiaj strzelają...
31 grudnia 2014, 17:37
Mój pies teraz co chwilę pod biurko przybiega bo jakieś debile petardy puszczają ._.
31 grudnia 2014, 19:08
Tempe dekle , żeby tak w sylwestra ?
31 grudnia 2014, 19:12
@Bilolus1: Ale chyba dopiero po północy się puszcza?
31 grudnia 2014, 19:30
Nie koniecznie , w ciągu całego dnia , bardzo dużo osób w mojej okolicy puszcza już o 17 .
2 stycznia 2015, 21:16
@Bilolus1: u mnie sylwester jest chyba przez cały rok tylko w kółko te strzały słychać
1 stycznia 2015, 13:46
To nie jest śmieszne -,-
1 stycznia 2015, 11:19
jak bym widział mojego psa
1 stycznia 2015, 01:00
szczesliwego nowego *siuu* *jebs *
31 grudnia 2014, 16:02
Niestety tró... Biedne zwierzaki w czas nowego roku .-.
31 grudnia 2014, 18:04
@Kzyeki: nwm czemu ale podoba mi się twoje "tró" jest takie inne ;-;
było c:
31 grudnia 2014, 16:10
@Meuflagiator2000: Dokładnie.
31 grudnia 2014, 16:15
na ostatnim sylwestrze dodali :P i tak co roku "tradycja"
31 grudnia 2014, 17:54
@Meuflagiator2000: Jak Kevin na święta.
31 grudnia 2014, 18:03
@monho25: nie przypominaj mi xD
Edytowano - 31 grudnia 2014, 16:04
Nie lubię fajerwerków :/ ciągle mi popiół do oczu wpada.
31 grudnia 2014, 16:08
To trza w domu się chować.
31 grudnia 2014, 16:40
pod kocem
Edytowano - 31 grudnia 2014, 17:10
schowaj się w bunkrze z poduszek
31 grudnia 2014, 16:11
W 2015 roku idź do przodu krok po kroku niechaj fiskus cię nie dręczy, niech komornik cię nie męczy, niech rodzina żyje w kupie, resztę miej głęboko d**ie!
31 grudnia 2014, 16:03
No tak...Tak pomyślą tylko psy.
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież31 grudnia 2014, 23:36
Haha, u mnie zaczęli strzelać o 13 :D
Odpisz
1 stycznia 2015, 12:14
@GrejfrutPL: tak wcześnie?!
Odpisz
7 stycznia 2015, 20:09
@ziomek2009: No , taka sytuacja :D
Odpisz
9 lutego 2016, 14:59
@GrejfrutPL: U mnie jeszcze do dzisiaj strzelają...
Odpisz
31 grudnia 2014, 17:37
Mój pies teraz co chwilę pod biurko przybiega bo jakieś debile petardy puszczają ._.
Odpisz
31 grudnia 2014, 19:08
Tempe dekle , żeby tak w sylwestra ?
Odpisz
31 grudnia 2014, 19:12
@Bilolus1: Ale chyba dopiero po północy się puszcza?
Odpisz
31 grudnia 2014, 19:30
Nie koniecznie , w ciągu całego dnia , bardzo dużo osób w mojej okolicy puszcza już o 17 .
Odpisz
2 stycznia 2015, 21:16
@Bilolus1: u mnie sylwester jest chyba przez cały rok tylko w kółko te strzały słychać
Odpisz
1 stycznia 2015, 13:46
To nie jest śmieszne -,-
Odpisz
1 stycznia 2015, 11:19
jak bym widział mojego psa
Odpisz
1 stycznia 2015, 01:00
szczesliwego nowego *siuu* *jebs *
Odpisz
31 grudnia 2014, 16:02
Niestety tró... Biedne zwierzaki w czas nowego roku .-.
Odpisz
31 grudnia 2014, 18:04
@Kzyeki: nwm czemu ale podoba mi się twoje "tró" jest takie inne ;-;
Odpisz
31 grudnia 2014, 16:02
było c:
Odpisz
31 grudnia 2014, 16:10
@Meuflagiator2000: Dokładnie.
Odpisz
31 grudnia 2014, 16:15
na ostatnim sylwestrze dodali :P i tak co roku
"tradycja"
Odpisz
31 grudnia 2014, 17:54
@Meuflagiator2000: Jak Kevin na święta.
Odpisz
31 grudnia 2014, 18:03
@monho25: nie przypominaj mi xD
Odpisz
Edytowano - 31 grudnia 2014, 16:04
Nie lubię fajerwerków :/ ciągle mi popiół do oczu wpada.
Odpisz
31 grudnia 2014, 16:08
To trza w domu się chować.
Odpisz
31 grudnia 2014, 16:40
pod kocem
Odpisz
Edytowano - 31 grudnia 2014, 17:10
schowaj się w bunkrze z poduszek
Odpisz
31 grudnia 2014, 16:11
W 2015 roku idź do przodu krok po kroku niechaj fiskus cię nie dręczy, niech komornik cię nie męczy, niech rodzina żyje w kupie, resztę miej głęboko d**ie!
Odpisz
31 grudnia 2014, 16:03
No tak...Tak pomyślą tylko psy.
Odpisz