Moje najmroczniejsze lęki: Wolne krzesło
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Fajnie że odpowiedzieli
Nie są aż takie pyszne
Angielskie śmieszki
Pozdrawiam świetliki
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież26 stycznia 2020, 23:17
Spirit defend 100
Odpisz
27 marca 2016, 19:51
Ja krzesło zawsze dosuwam do biurka taki mam dziwny odruch i nie wiem czy tylko ja tak robię :)
Odpisz
5 kwietnia 2017, 20:56
@pieszel101: Ja też tak mam *pjona*
Odpisz
17 października 2015, 22:35
O nie! Obok mojego łóżka stoi krzesło!
Odpisz
1 stycznia 2015, 13:20
Jak ja czasami nie mogę zasnąć, to słyszę dziwne jęki z pokoju rodziców! :( I słyszę, jak ktoś krzyczy: "Dochodzę!"...czy to możliwe, że duch ich odwiedza i ich o tym informuje?
Odpisz
7 stycznia 2015, 15:31
xD
Odpisz
9 lutego 2015, 10:41
na twoim miejscu bym o tym nie mówiła głośno
Odpisz
2 kwietnia 2015, 13:08
( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
11 marca 2015, 14:42
Ja w to wierze, jedyne krzesło w moim pokoju to krzesło od komputera, które trochę skrzypi, czasem kiedy leże w łóżku, komputer jeszcze jest włączony, to słysze te skrzypienie i ruszanie myszką, przywykłem, albo to tylko moja wyobraźnia, bo mówiąc szczerze, jestem naprawde strachliwym człowiekiem :d
Odpisz
1 stycznia 2015, 01:08
...dlatego właśnie w moim pokoju nie ma pustych krzeseł :P Są zasypane ciuchami, butami, książkami etc.
Tak...tak to sobie będę usprawiedliwiała ; to ochrona przed potworami ;____;
Odpisz
5 lutego 2015, 17:37
@NiebieskaKrolowa: U mnie w pokoju też , i się nie boje bo jestem ja , siostra i dwóch braci ;-;
Odpisz
1 stycznia 2015, 10:19
borze ludzie to ma bić zabawne a nie jakieś wymysły n horroru!
Odpisz
1 stycznia 2015, 01:16
Na krześle siedzi tylko Stalin a obok mój pra pra dziadek. Nie mam powodów do niepokoju.
Odpisz
31 grudnia 2014, 23:10
Ja się boję że na kogoś siadam :o
Odpisz
31 grudnia 2014, 21:03
u mnie w salonie w nocy, jak nikogo tam niema to słychać przerzucanie gazet i czyjeś kroki
Odpisz
31 grudnia 2014, 21:18
@kawtkawt: Za dużo razy oglądałeś "Obecność".
Odpisz
31 grudnia 2014, 21:20
@szakal1: tak się składa,że jestem przysłowiowym boi-dupą i tylko raz oglądałam horror z siostrą ale wyłączyłyśmy bo nudny był : \
Odpisz
31 grudnia 2014, 21:21
@kawtkawt: Ja za to słysze głuche brzdęknięcia w nocy i rano odkrywam że gitara znowu spadła bo stojak ponownie pękł.
Odpisz
31 grudnia 2014, 21:41
to weź wymień ten stojak bo ci się gitara rozpie**oli
Odpisz
31 grudnia 2014, 23:04
@kawtkawt: Meh, jest wzmocniona od środka, niemalże pancerna.
Odpisz
31 grudnia 2014, 23:05
@kawtkawt: Ja co noc słyszę z pokoju moich rodziców ryk potwora , albo ojciec chrapie .
Odpisz
31 grudnia 2014, 22:34
jeja mnie namierza wszystko o mnie
Odpisz
31 grudnia 2014, 21:32
Admin to się wszystkiego boi no ja nie wiem
Odpisz