Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar patryko1234

26 stycznia 2020, 23:17

Spirit defend 100

Avatar pieszel101

27 marca 2016, 19:51

Ja krzesło zawsze dosuwam do biurka taki mam dziwny odruch i nie wiem czy tylko ja tak robię :)

Avatar
Konto usunięte

5 kwietnia 2017, 20:56

@pieszel101: Ja też tak mam *pjona*

Avatar
Konto usunięte

17 października 2015, 22:35

O nie! Obok mojego łóżka stoi krzesło!

Avatar
MaciekzPolski

1 stycznia 2015, 13:20

Jak ja czasami nie mogę zasnąć, to słyszę dziwne jęki z pokoju rodziców! :( I słyszę, jak ktoś krzyczy: "Dochodzę!"...czy to możliwe, że duch ich odwiedza i ich o tym informuje?

Avatar Arrow1223

7 stycznia 2015, 15:31

xD

Avatar wilsonXcuddyXhouse

9 lutego 2015, 10:41

na twoim miejscu bym o tym nie mówiła głośno

Avatar
Konto usunięte

2 kwietnia 2015, 13:08

( ͡° ͜ʖ ͡°)

Avatar CityOfAngel

11 marca 2015, 14:42

Ja w to wierze, jedyne krzesło w moim pokoju to krzesło od komputera, które trochę skrzypi, czasem kiedy leże w łóżku, komputer jeszcze jest włączony, to słysze te skrzypienie i ruszanie myszką, przywykłem, albo to tylko moja wyobraźnia, bo mówiąc szczerze, jestem naprawde strachliwym człowiekiem :d

Avatar NiebieskaKrolowa

1 stycznia 2015, 01:08

...dlatego właśnie w moim pokoju nie ma pustych krzeseł :P Są zasypane ciuchami, butami, książkami etc.
Tak...tak to sobie będę usprawiedliwiała ; to ochrona przed potworami ;____;

Avatar
Konto usunięte

5 lutego 2015, 17:37

@NiebieskaKrolowa: U mnie w pokoju też , i się nie boje bo jestem ja , siostra i dwóch braci ;-;

Avatar
Konto usunięte

1 stycznia 2015, 10:19

borze ludzie to ma bić zabawne a nie jakieś wymysły n horroru!

Avatar kaka77

1 stycznia 2015, 01:16

Na krześle siedzi tylko Stalin a obok mój pra pra dziadek. Nie mam powodów do niepokoju.

Avatar PAULIOX

31 grudnia 2014, 23:10

Ja się boję że na kogoś siadam :o

Avatar kawtkawt

31 grudnia 2014, 21:03

u mnie w salonie w nocy, jak nikogo tam niema to słychać przerzucanie gazet i czyjeś kroki

Avatar szakal1

31 grudnia 2014, 21:18

@kawtkawt: Za dużo razy oglądałeś "Obecność".

Avatar kawtkawt

31 grudnia 2014, 21:20

@szakal1: tak się składa,że jestem przysłowiowym boi-dupą i tylko raz oglądałam horror z siostrą ale wyłączyłyśmy bo nudny był : \

Avatar
Konto usunięte

31 grudnia 2014, 21:21

@kawtkawt: Ja za to słysze głuche brzdęknięcia w nocy i rano odkrywam że gitara znowu spadła bo stojak ponownie pękł.

Avatar kawtkawt

31 grudnia 2014, 21:41

to weź wymień ten stojak bo ci się gitara rozpie**oli

Avatar
Konto usunięte

31 grudnia 2014, 23:04

@kawtkawt: Meh, jest wzmocniona od środka, niemalże pancerna.

Avatar Bilolus1

31 grudnia 2014, 23:05

@kawtkawt: Ja co noc słyszę z pokoju moich rodziców ryk potwora , albo ojciec chrapie .

Avatar
Konto usunięte

31 grudnia 2014, 22:34

jeja mnie namierza wszystko o mnie

Avatar seboludek

31 grudnia 2014, 21:32

Admin to się wszystkiego boi no ja nie wiem

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Fajnie że odpowiedzieli

Nie są aż takie pyszne

Angielskie śmieszki

Pozdrawiam świetliki

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka