Jeszcze nie wiem gdzie spędzę Sylwestra
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Zdeklasowani znowu
Lekko nie będzie
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Dobrze czasem się oderwać
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież29 listopada 2015, 22:17
Gdynia :3
Odpisz
3 stycznia 2015, 14:41
Ja w tilburgu
Odpisz
2 stycznia 2015, 01:54
W Tegucigalpie.
Odpisz
1 stycznia 2015, 17:41
Byłam w Gdyni..trochę we Wrocławiu.
Odpisz
1 stycznia 2015, 13:50
Gdynia, bo tam podróżują po całym świecie
Odpisz
1 stycznia 2015, 11:14
ja Gdynia
Odpisz
31 grudnia 2014, 17:01
A ja będę podróżował i będę na wszystkich.
Odpisz
1 stycznia 2015, 02:06
@DeadExtreme: ja też
Odpisz
1 stycznia 2015, 11:08
@DeadExtreme: xD
Odpisz
1 stycznia 2015, 02:06
W Gdyni czyli w Polsacie
Odpisz
31 grudnia 2014, 17:53
W domu.
Odpisz
31 grudnia 2014, 17:41
w taszkiencie
Odpisz
31 grudnia 2014, 17:53
@kobraj11: nie bo w Baku
Odpisz
31 grudnia 2014, 17:42
Ogłaszam iż dzisiejszego dnia nie śpimy!
Odpisz
31 grudnia 2014, 17:27
na polsacie
Odpisz
31 grudnia 2014, 17:19
Ja u cioci!
Odpisz
30 grudnia 2014, 11:47
WooooooooooooW jaka ocena : )
Odpisz
31 grudnia 2014, 17:21
@Arrow1223: nie pisz komentarzy do swojego obrazka, chyba że odpowiadasz na jakiś...
Odpisz
30 grudnia 2014, 11:32
Ja w Gdyni ( Bo mieszkam )
Odpisz
31 grudnia 2014, 17:03
@polandball1: Piona, nie Ty jeden.
Odpisz