Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Dobrze czasem się oderwać
Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob
Fajnie że odpowiedzieli
Dobry sposób na spędzanie wolnego czasu
Jakby trochę nie fair
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież4 stycznia 2015, 20:20
Spokojnie Polska sobie by poradziła z III Rzeszą.
Odpisz
5 stycznia 2015, 13:35
@dustin2001: HAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAH..............HAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAH.
Odpisz
5 stycznia 2015, 18:13
@Piotresiek: Jakby się przygotować.
Odpisz
5 stycznia 2015, 19:03
@dustin2001: HHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAH
Odpisz
5 stycznia 2015, 19:23
@Piotresiek: Nie doceniasz Mnie i Moich rodaków.
Odpisz
5 stycznia 2015, 21:02
@dustin2001: Nie ma czego doceniać. Polscy woje stracili jaja po 1795 roku.
Odpisz
6 stycznia 2015, 11:32
@Piotresiek: A GROM? A 1939? Powstania? Cud nad Wisłą?
Odpisz
6 stycznia 2015, 12:10
@dustin2001: Grom to tylko jednostka specjalna. 1939 to porażka. Powstania to samobójcze ataki niszczące kraj. "Cud" nad Wisłą to szturchnięcie które spowodowało Katyń.
Odpisz
20 grudnia 2016, 16:08
@dustin2001: Historia pokazała, że jednak nie
Odpisz
20 grudnia 2016, 17:56
@CzarnyGoniec: Historia pokazała, że tak.
Odpisz
20 grudnia 2016, 22:24
@dustin2001: Znaczy
Polska vs III Rzesza? Niekoniecznie...
Kiedy?
Odpisz
21 grudnia 2016, 14:02
@CzarnyGoniec: Koniec II Wojny Światowej zawdzięczamy wielu narodom.
Polacy broniliby się o wiele dłużej, wsparcie by nawet dotarło, ale strzał w plecy...
Odpisz
21 grudnia 2016, 18:41
@dustin2001: Czyli nie zdarzyło się, żebyśmy sami poradzili sobie z III Rzeszą. Z sojusznikami - jak najbardziej.
Kampania wrześniowa była przegrana już przed 17 września
Odpisz
21 grudnia 2016, 20:04
@CzarnyGoniec: Nie możemy stwierdzić, czy byśmy sobie poradzili.
Moim zdaniem tak, Twoim nie.
Polacy w tamtym okresie robili rzeczy na pierwszy rzut oka niemożliwe.
Bez sojuszników faktycznie byłoby ciężko, ale nadal możliwe, gdyby nie ta Rosja.
Odpisz
21 grudnia 2016, 20:12
@dustin2001: Polacy robili rzeczy na pierwszy rzut oka niemożliwe? Nie przypominam sobie.
Nie było żadnej realnej opcji na zwycięstwo, nawet z samymi Niemcami
Mieli ponad dwa razy więcej dział, ponad cztery razy więcej czołgów, ponad dwa razy więcej żołnierzy i jakieś pięć razy więcej samolotów.
Nie wspominając już o przewadze w jakości sprzętu oraz przygotowaniu do wojny
Ale... no jeśli twierdzisz, że to było do wygrania... i jak napisałeś "spokojnie by sobie poradziła" to nie będę Cię od tego na siłę odwodził.
Myślę jednak, że nie ma racjonalnych ku temu przesłanek
Odpisz
21 grudnia 2016, 21:25
@CzarnyGoniec: Racjonalność?
To coś, co zostało wtedy odrzucone.
Bitwa o Anglię i dywizjony 303-304. Słaby sprzęt, a najwięcej mieli zestrzelonych.
Zdobycie pewnego klasztoru we Włoszech, nazwa góry wypadła mi z głowy.
Westerplatte.
Tamten post, nie ma przecinka.
Spokojnie, Polska sobie by poradziła z III Rzeszą.
Nie mówię, że na spokojnie. To byłoby cholernie ciężkie i prawie niemożliwie. Z racjonalnego punktu widzenia, kampania wrześniowa powinna zakończyć się w następnym tygodniu po jej rozpoczęciu.
Odpisz
6 czerwca 2018, 10:30
@dustin2001: ale potrzebowała ameryki angli i tym podobne
Odpisz
6 czerwca 2018, 16:26
@kapitanborys: Potrzebowała kogokolwiek, kto by zaatakował Niemcy od tyłu.
No i atak radziecki. Gdyby go nie było, a nasi sojusznicy zaatakowali zachodnie Niemcy, to mogłoby być o wiele inaczej.
Odpisz
12 marca 2020, 15:07
@dustin2001: odkop
Odpisz
12 marca 2020, 16:00
@Drag_on:
Tak. Je**ć Anglię. Rozpoczęła II WŚ.
Na Rusków nikt nie leciał, więc to nie było wywiązywanie się z traktatu pomocy.
Odpisz
Edytowano - 9 grudnia 2016, 21:03
DLA WSZYSTKICH IDIOTÓW KTÓRZY SIĘ PYTAJĄ CIEMU POLŚKA JEST CIERWONO BIALA?
Ponieważ kieeedyś polska czyli polandball był ścigany przez 3 rzeszę więc polska zmieniła kolory na odwrót żeby niemcy jej nie rozpoznały THE END
a i to itak nic nie dało bo potem japonia zaczęła polskę ścigać
Odpisz
24 października 2015, 19:53
a kto wygra ten pojedynek?
Odpisz
1 listopada 2015, 20:15
ROSJA!
Odpisz
2 listopada 2015, 10:41
czyli słowacja bez tarczy to jest
ROSJA
Odpisz
2 listopada 2015, 15:24
:_; (poci się)
Odpisz
4 listopada 2015, 14:14
xD
Odpisz
24 czerwca 2015, 18:16
Dawać ku*wa Smoleńsk!
Odpisz
4 stycznia 2015, 13:16
Nie wiem dlaczego, ale zawsze się zastanawiam czemu Polandball jest czerwono biały, a nie biało czerwony. Wytłumaczy mi ktoś bo nie ogarniam 😦
Odpisz
4 stycznia 2015, 13:30
@Leila: witam w klubie też tego nie rozumiem dlaczego zamiast polski jest monako.
Odpisz
4 stycznia 2015, 13:35
@Leila: Bo autor, który tworzył Polandballa jest idiotą i pomieszały mu się kolory.
A teraz się usprawiedliwia, że tak miało być - żenujące.
Odpisz
4 stycznia 2015, 13:54
@Leila: To jest celowe :)
Odpisz
4 stycznia 2015, 14:01
@chupacabra001: Dziękuję i też tak uważam
Odpisz
4 stycznia 2015, 17:32
@Leila: Wersja była taka że Polandball ukrył się przed Naziballem zmieniając kolory. Niestety nie do wszystkich gimbopatriotycznych móżdżków to dociera.
Odpisz
4 stycznia 2015, 19:37
@JedenPrawdziwyAdmijin: Muszę Cię rozczarować, bo to "wyjaśnienie" powstało zdecydowanie później.
Odpisz
5 stycznia 2015, 10:47
@crazenata: no nie wiem ... Można zaśpiewać piosenkę do upewnienia : polska biało-czerwoni polska biało-czerwoni ..itd
Odpisz
6 stycznia 2015, 15:49
@chupacabra001: no racja, a może poprostu jest ślepy
Odpisz
1 lutego 2015, 11:34
@Leila: dzien dobry jestem doktorwojna i mówie ze k***** zawsze gdy obrazek z pb to k**** musi k******* ktos to napisac
Odpisz
30 listopada 2015, 15:50
@JedenPrawdziwyAdmijin: mi dociera najpierw biało-czerwony a teraz obojetnie jak zrobie
Odpisz
5 stycznia 2015, 10:44
To nie polska to monako ..
Odpisz
3 stycznia 2015, 17:51
Synu mówiłem ci żebyś nie jednoczył się z moim bratem!
Odpisz
4 stycznia 2015, 07:28
@ziomek2009: Jak on mnie z Ameyką zmusił fich dich. Nie chciałem, ale że mi w łeb przywalali jak Blitzkriegiem ja am Frankreich, więc wyjścia I nicht haber.
Odpisz
4 stycznia 2015, 08:04
@korobov: Ameryka... ja od 1918 miałem wrażenie że nas nie lubią
Odpisz
5 stycznia 2015, 08:38
@ziomek2009: EEE, po 1919 pozwolili nam nazywać naszego Szampana Szampanem, więc nie jest tak źle.
Odpisz
5 stycznia 2015, 10:35
@korobov: w sumie
Odpisz
5 stycznia 2015, 10:30
co za tępy gimbus tworzy te wypociny???
Odpisz
5 stycznia 2015, 10:36
@dzinx: ty
Odpisz
4 stycznia 2015, 11:46
Fail, Reichtangle jest prostokątne, III Rzesza nie.
Odpisz
4 stycznia 2015, 11:31
Err... Prostokątna nie jest III Rzesza ale balle jak najbardziej dobrze narysowane.
Odpisz
4 stycznia 2015, 11:19
a gdzie rozbiory?
Odpisz
1 stycznia 2015, 14:08
Eee... Naziball to ball nie Reichtangle ze swastyką
Odpisz
30 grudnia 2014, 15:14
na ostatnim rysunku brakuje zsrr
Odpisz
30 grudnia 2014, 15:46
@Sebzer: Prawda
Odpisz