Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar dustin2001

4 stycznia 2015, 20:20

Spokojnie Polska sobie by poradziła z III Rzeszą.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (17)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (17)
Avatar Drag_on

12 marca 2020, 15:07

@dustin2001: odkop

Avatar dustin2001

12 marca 2020, 16:00

@Drag_on:
Tak. Je**ć Anglię. Rozpoczęła II WŚ.
Na Rusków nikt nie leciał, więc to nie było wywiązywanie się z traktatu pomocy.

Avatar Predator_PL

Edytowano - 9 grudnia 2016, 21:03

DLA WSZYSTKICH IDIOTÓW KTÓRZY SIĘ PYTAJĄ CIEMU POLŚKA JEST CIERWONO BIALA?
Ponieważ kieeedyś polska czyli polandball był ścigany przez 3 rzeszę więc polska zmieniła kolory na odwrót żeby niemcy jej nie rozpoznały THE END
a i to itak nic nie dało bo potem japonia zaczęła polskę ścigać

Avatar
Konto usunięte

24 października 2015, 19:53

a kto wygra ten pojedynek?

Avatar
arbuziec

1 listopada 2015, 20:15

ROSJA!

Avatar
Konto usunięte

2 listopada 2015, 10:41

czyli słowacja bez tarczy to jest
ROSJA

Avatar
arbuziec

2 listopada 2015, 15:24

:_; (poci się)

Avatar
Konto usunięte

4 listopada 2015, 14:14

xD

Avatar
Konto usunięte

24 czerwca 2015, 18:16

Dawać ku*wa Smoleńsk!

Avatar Leila

4 stycznia 2015, 13:16

Nie wiem dlaczego, ale zawsze się zastanawiam czemu Polandball jest czerwono biały, a nie biało czerwony. Wytłumaczy mi ktoś bo nie ogarniam 😦

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (8)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (8)
Avatar
Konto usunięte

1 lutego 2015, 11:34

@Leila: dzien dobry jestem doktorwojna i mówie ze k***** zawsze gdy obrazek z pb to k**** musi k******* ktos to napisac

Avatar
Konto usunięte

30 listopada 2015, 15:50

@JedenPrawdziwyAdmijin: mi dociera najpierw biało-czerwony a teraz obojetnie jak zrobie

Avatar Julcias77

5 stycznia 2015, 10:44

To nie polska to monako ..

Avatar ziomek2009

3 stycznia 2015, 17:51

Synu mówiłem ci żebyś nie jednoczył się z moim bratem!

Avatar korobov

4 stycznia 2015, 07:28

@ziomek2009: Jak on mnie z Ameyką zmusił fich dich. Nie chciałem, ale że mi w łeb przywalali jak Blitzkriegiem ja am Frankreich, więc wyjścia I nicht haber.

Avatar ziomek2009

4 stycznia 2015, 08:04

@korobov: Ameryka... ja od 1918 miałem wrażenie że nas nie lubią

Avatar korobov

5 stycznia 2015, 08:38

@ziomek2009: EEE, po 1919 pozwolili nam nazywać naszego Szampana Szampanem, więc nie jest tak źle.

Avatar ziomek2009

5 stycznia 2015, 10:35

@korobov: w sumie

Avatar dzinx

5 stycznia 2015, 10:30

co za tępy gimbus tworzy te wypociny???

Avatar ziomek2009

5 stycznia 2015, 10:36

@dzinx: ty

Avatar Hank1212

4 stycznia 2015, 11:46

Fail, Reichtangle jest prostokątne, III Rzesza nie.

Avatar
Konto usunięte

4 stycznia 2015, 11:31

Err... Prostokątna nie jest III Rzesza ale balle jak najbardziej dobrze narysowane.

Avatar domekyt

4 stycznia 2015, 11:19

a gdzie rozbiory?

Avatar MatiF

1 stycznia 2015, 14:08

Eee... Naziball to ball nie Reichtangle ze swastyką

Avatar Sebzer

30 grudnia 2014, 15:14

na ostatnim rysunku brakuje zsrr

Avatar
Konto usunięte

30 grudnia 2014, 15:46

@Sebzer: Prawda

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Dobrze czasem się oderwać

Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob

Fajnie że odpowiedzieli

Dobry sposób na spędzanie wolnego czasu

Jakby trochę nie fair

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka