Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Najbardziej realistyczny spośród modów
Totalnie
Tymi się chodzi
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież31 sierpnia 2024, 23:21
Pieniądze
Odpisz
19 września 2022, 11:09
Tak
Odpisz
4 listopada 2019, 22:13
Moce bo dzięki nim bym mógł zarabiać bardzo dużoo kasy
Odpisz
27 lipca 2019, 21:15
Hajzzzzzig
Odpisz
27 lipca 2019, 10:16
super moc xd
Odpisz
30 czerwca 2018, 22:30
Super moc tworzenia wszystkiego nawet legalnych pieniędzy
Odpisz
26 lipca 2017, 13:10
Super moc
Odpisz
21 lutego 2017, 19:59
Super moc
Odpisz
10 lutego 2017, 16:26
kasa bo to też super moc
Odpisz
9 grudnia 2016, 20:53
Supermoc zarabiania 2 dolarów na sekundę
Odpisz
6 listopada 2016, 15:12
Moc respienia forsy
Odpisz
13 marca 2016, 21:35
Super moce , by zabić jb , za co dostałbym tyle hajsu że kupowałbym przechodzniom Iphon'y 7 .
Odpisz
1 marca 2016, 18:49
Nie wiem
Odpisz
9 lipca 2015, 12:15
Większość mówi "super-moce", ale powinni się zastanowić, bo:
a)scenariusz jeśli jesteś chłopakiem
-dostajesz super-moce
-chcesz to zachować w tajemnicy, ale i tak w końcu wszystko wychodzi na jaw
-zaczynasz zgrywać jakiegoś bohatera, bądź złoczyńce by inni cię podziwiali
-szybko jednak zorientowujesz się że nie jest to takie proste
-ściga cię policja, służby specjalne i wojsko bo potencjalnie "jesteś zagrożeniem"
-zabijają cię, a na zwłokach jeszcze długo robią eksperymenty
b)scenariusz jeśli jesteś dziewczyną
-dostajesz super-moce
-chcesz to ukryć, ale i tak wyjawiasz to po cichu swojej BFF
-ona cię wydaje
-zaczyna cię ścigać policja, służby specjalne i wojsko, bo jesteś "potencjalnie niebezpieczna"
-próbujesz wszystko wyjaśnić, pokazać że jesteś dobra, ale nikt ci nie wierzy
-musisz się ukrywać, twoje życie to ciągłe pasmo niepowodzeń, jesteś samotna, opuszczona, załamujesz się psychicznie, wciąż musisz uciekać
-łapią cię i robią na tobie bolesne eksperymenty
-uciekasz
-znów się ukrywasz, przez resztę życia jesteś odludkiem, wciąż się chowasz, a gdy postanawiasz się ujawnić na nowo cię łapią, znów uciekasz i na takiej monotonii kończysz swój żywot nieszczęśliwa
No i tak to by zapewne było, choć istnieje cień szansy że dołączyłbyś/dołączyłabyś do swych prześladowców i całe życie był/była bronią, więc tak czy siak byłbyś/byłabyś nieszczęśliwy/nieszczęśliwa.
No i co? Z kasą byłoby ci lepiej...
(Choć ja i tak wybrałabym moc, to zbyt kuszące)
Odpisz
29 grudnia 2015, 15:17
@Scarlett_Potens: jak bym wybrał super-moce i bym miał także moc nieśmiertelnośći
Odpisz
6 listopada 2015, 18:30
moce
Odpisz