Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Nie po oczach
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Jeszcze jak
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież2 stycznia 2015, 20:17
Fuck Logic
Odpisz
7 marca 2017, 22:25
@benben7: Witaj benbenie z przeszlosci
Odpisz
7 marca 2017, 22:29
@TheSuspect: no elo
Odpisz
2 stycznia 2015, 17:10
Dodatkowo nie posiadam programu Skype, Internetu i komputera a rozmówca istnieje tylko w mojej głowie.
Odpisz
2 stycznia 2015, 13:34
Ledżit :D
Odpisz
2 stycznia 2015, 12:47
Też tak zrobiłem. Prawie to zrobiłem, ale się powstrzymałem. Ale zabawa przednia :).
Odpisz
2 stycznia 2015, 00:42
zaznaczył wszystko a potem "żadne z powyższych" :P
Odpisz
2 stycznia 2015, 08:56
@popek9001: to się nazywa troll
Odpisz
1 stycznia 2015, 23:05
A potem większość reportów jest taka. I jak tu mają naprawiać? ._.
Odpisz
1 stycznia 2015, 23:09
Ja zawszę jakość rozmowy zaznaczam bardzo zła, a problemów żadnych.
Odpisz
Edytowano - 1 stycznia 2015, 23:04
Podczas rozmowy która nie została nawiązana słychać było opóźnione echo i szum, głos obu rozmówców, którego nie było słychać, był zniekształcony i nienaturalny, a słowa urywane i zanikały, po czym połączenie zostało przerwane. Dodatkowo wystąpił żaden z powyższych i inny (No problem) problem.
Odpisz
1 stycznia 2015, 21:03
Połączenie nie zostało nawiązane, po czym się przerwało.
Odpisz
1 stycznia 2015, 21:10
@Omeg12: Nie słyszałem rozmówcy. Jego głos był nienaturalny, a słowa zanikały.
Odpisz
1 stycznia 2015, 21:57
@rakso: słychać było echo XD
Odpisz
1 stycznia 2015, 22:25
@Omeg12: Podczas rozmowy występowały opóźnienia, ale nie ma problemów.
Odpisz
30 grudnia 2014, 16:17
trolololollololo
Odpisz
30 grudnia 2014, 19:17
@kamykPL: skype troll version?
Odpisz
30 grudnia 2014, 21:45
@FluffiePuff: I don't know
Odpisz
31 grudnia 2014, 09:09
@kamykPL: Shut up and polish banana.
Odpisz
Edytowano - 31 grudnia 2014, 09:46
2x cie zauważam. No ale chojrak. i w sam sylwester. tak jak ja XD
Odpisz