Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

3 stycznia 2016, 18:15

Lut es deat

Avatar VeryMary

25 czerwca 2015, 08:52

WAT

Avatar
Konto usunięte

4 stycznia 2015, 20:28

Dziewczyna+krótkie włosy=chłopak
Chłopak+długie włosy=dziewczyna
Logika tego komiksu jest straszna ;-;

Avatar wilsonXcuddyXhouse

10 lutego 2015, 20:47

wiesz co...mam krótkie włosy. nie za krótkie nie za długie. kiedyś jak byłam trochę mała (tak 6-8 lat), byłam z mamą w Piotrze i Pawle. zachciało mi się do toalety. wchodzę do dziewczęcej a tam pani sprzątaczka mu ku*wa mówi że dla chłopców obok! no i co zrobisz? nic nie zeobisz.

Avatar
Konto usunięte

11 lutego 2015, 19:20

@wilsonXcuddyXhouse: Ja gdy byłam w czwartej klasie miałam włosy scięte do uszu. Byłam wtedy dumną uczestniczką zajęć pływackich. Więc jak na basenowicza przystało poszłam po nuemr od szatni. Owszem dostałam, ale do męskiej i dość szybko zauważyłam pomyłkę szatniarki ;) Kiedy wróciłam przebiegł pomiędzy mną, a szatniarką mniej więcy taki dialog:
-Bo, proszę pani...ja, to znaczy, bo pani dała mi zły numer, do męskiej.
Szatniarka odchyliła okulary i przyjrzała mi się dokładnie.
-A ty jesteś chłopiec, czy dziewczynka?
I co zrobisz? Nic nie zrobisz :)

Avatar wilsonXcuddyXhouse

12 lutego 2015, 12:23

co oni myślą że już dzeci są transwestytami?

Avatar
Konto usunięte

12 lutego 2015, 19:57

@wilsonXcuddyXhouse: Kto wie? *muzyczka z "Z Archiwum X"*

Avatar wilsonXcuddyXhouse

13 lutego 2015, 11:07

nie mam telewizji...

Avatar
Konto usunięte

13 lutego 2015, 19:07

@wilsonXcuddyXhouse: Ja też nie, i co z tego? :)

Avatar wilsonXcuddyXhouse

13 lutego 2015, 20:40

nie oglądam archiwum x...

Avatar Michalwi

6 stycznia 2015, 15:18

Avatar
Konto usunięte

5 stycznia 2015, 15:33

ja rozumiem myślcie nielogicznie

Avatar crazenata

5 stycznia 2015, 10:30

okej to my się powoli wycofamy i udamy że nigdy tego nie widzieliśmy.....

Avatar damianno2000

5 stycznia 2015, 10:00

Wut?

Avatar
Konto usunięte

4 stycznia 2015, 19:33

Już dawno stwierdziłem... Ten autor tych komiksów to bierze jakieś prochy przed tworzeniem... ._.

Avatar
Konto usunięte

4 stycznia 2015, 20:42

Aż mi się przypomniał ten z gównem na włosach.

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 4 stycznia 2015, 20:42

Weszło dwa razy.

Avatar NieMaKota

5 stycznia 2015, 02:25

Wiesz może co to za seria?I gdzie można to przeczytać?

Avatar
Konto usunięte

5 stycznia 2015, 07:56

@NieMaKota: Niestety nie. Może ktoś inny to wie.

Avatar UnderBird

Edytowano - 4 stycznia 2015, 20:50

Przypomina mi się How about man ?

Avatar majki909

4 stycznia 2015, 19:18

Co oni ku*wa robią?!

Avatar Slenderowiec2012

Edytowano - 4 stycznia 2015, 19:21

@majki909: Dołączam się do pytania!

Avatar EmoZioma1

4 stycznia 2015, 19:57

@majki909: Udają, że są debilami i się wzajemnie ośmieszają.

Avatar majki909

4 stycznia 2015, 19:58

@EmoZioma1: "Udają" że SĄ debilami

Avatar EmoZioma1

4 stycznia 2015, 20:13

@majki909: Nie wiem jak można się za kogoś przebierać..ja bym takiego czegoś nigdy nie zrobiła.

Avatar majki909

4 stycznia 2015, 20:14

@EmoZioma1: Ja też ;>

Avatar
Konto usunięte

4 stycznia 2015, 19:15

Mind fuck :>

Avatar figaro19

4 stycznia 2015, 19:03

Co ku*wa?

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Lekko nie będzie

Typowy NPC

Najwspanialszy spośród przedmiotów

Jakby trochę nie fair

Nie są aż takie pyszne

Zdeklasowani znowu

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka