Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Flawless

1 stycznia 2015, 19:57

*chlip* u mnie ledwo co napadało 1,5 cm a dziś sie już stopił...*chlip*

Avatar LaysPaprykowe

1 stycznia 2015, 20:38

@Flawless: U mnie też się dziś stopił *płacz w kącie*

Avatar
Konto usunięte

2 stycznia 2015, 08:42

@LaysPaprykowe: *Dołącza się ;-;*

Avatar Marcin14

2 stycznia 2015, 12:03

@Flawless: fajnie jakby u mnie w ogóle był śnieg.

Avatar Flawless

2 stycznia 2015, 14:42

@Marcin14: U mnie był ale co z tego.

Avatar darcus

2 stycznia 2015, 13:55

Nienawidzę śniegu... Między innymi właśnie dlatego.

Avatar MaciekPL123

1 stycznia 2015, 19:30

lubie deptać ten śnieg :3

Avatar FantasticBook

1 stycznia 2015, 19:46

@MaciekPL123: Wydaje wtedy taki fajny dźwięk.

Avatar
Konto usunięte

1 stycznia 2015, 19:57

@FantasticBook: Ciap ciap :)

Avatar FantasticBook

1 stycznia 2015, 22:49

Lub coś takiego jak chrup chrup. :D

Avatar SamurajSonia

2 stycznia 2015, 02:52

@MaciekPL123: ja uwielbiam ^^

Avatar elvis9989

2 stycznia 2015, 00:27

u mnie ani grama śniegu :/

Avatar goodspeed_98

1 stycznia 2015, 21:28

Ja takich dni szczególnie nienawidzę zawsze muszę dojeżdżać do szkoły autobusem zamiast motocyklem.

Avatar chojnek

1 stycznia 2015, 20:24

NAJGORSZE sa te cieple po ktorych w nocy jest ujemna tempertura

Avatar
Konto usunięte

1 stycznia 2015, 19:35

u mnie przez to pełno lodu x.x

Avatar kaka77

Edytowano - 1 stycznia 2015, 19:28

Ja tam kocham roztopy :)

Avatar ALKATRAZ

1 stycznia 2015, 19:09

kurde, jestesmy położeni tam, gdzie jest najwieksze zawilgocenie,

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Trochę to nie fair wobec pozostałych

Dobrze czasem się oderwać

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

Nie są aż takie pyszne

Pozdrawiam świetliki

Najbardziej realistyczny spośród modów

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka