Najgorsze podczas zimy...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Dobrze czasem się oderwać
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Nie są aż takie pyszne
Pozdrawiam świetliki
Najbardziej realistyczny spośród modów
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież1 stycznia 2015, 19:57
*chlip* u mnie ledwo co napadało 1,5 cm a dziś sie już stopił...*chlip*
Odpisz
1 stycznia 2015, 20:38
@Flawless: U mnie też się dziś stopił *płacz w kącie*
Odpisz
2 stycznia 2015, 08:42
@LaysPaprykowe: *Dołącza się ;-;*
Odpisz
2 stycznia 2015, 12:03
@Flawless: fajnie jakby u mnie w ogóle był śnieg.
Odpisz
2 stycznia 2015, 14:42
@Marcin14: U mnie był ale co z tego.
Odpisz
2 stycznia 2015, 13:55
Nienawidzę śniegu... Między innymi właśnie dlatego.
Odpisz
1 stycznia 2015, 19:30
lubie deptać ten śnieg :3
Odpisz
1 stycznia 2015, 19:46
@MaciekPL123: Wydaje wtedy taki fajny dźwięk.
Odpisz
1 stycznia 2015, 19:57
@FantasticBook: Ciap ciap :)
Odpisz
1 stycznia 2015, 22:49
Lub coś takiego jak chrup chrup. :D
Odpisz
2 stycznia 2015, 02:52
@MaciekPL123: ja uwielbiam ^^
Odpisz
2 stycznia 2015, 00:27
u mnie ani grama śniegu :/
Odpisz
1 stycznia 2015, 21:28
Ja takich dni szczególnie nienawidzę zawsze muszę dojeżdżać do szkoły autobusem zamiast motocyklem.
Odpisz
1 stycznia 2015, 20:24
NAJGORSZE sa te cieple po ktorych w nocy jest ujemna tempertura
Odpisz
1 stycznia 2015, 19:35
u mnie przez to pełno lodu x.x
Odpisz
Edytowano - 1 stycznia 2015, 19:28
Ja tam kocham roztopy :)
Odpisz
1 stycznia 2015, 19:09
kurde, jestesmy położeni tam, gdzie jest najwieksze zawilgocenie,
Odpisz