"Posiedź jeszcze, pooglądaj internety"
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Dobry sposób na spędzanie wolnego czasu
To się nie może nie udać
Hobby dla faceta
Kiedyś to był bardzo dobry serial
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Miło z ich strony, śliczne są
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież7 stycznia 2015, 00:01
No właśnie ...
Odpisz
6 stycznia 2015, 23:49
Mam tak teraz :-\
Odpisz
6 stycznia 2015, 23:50
@Ewusia11: Ale u mnie jedt o godzine wcześniej 😳
Odpisz
6 stycznia 2015, 19:22
meh.
Odpisz
6 stycznia 2015, 17:03
jutro do szkoły ;-;
Odpisz
6 stycznia 2015, 17:29
@mooped: Niektórzy już wczoraj musieli ;-;
Odpisz
6 stycznia 2015, 17:44
Niektórzy już w piątek ;_;
poniedziałek + zerówka (przed pierwszą lekcją) + cała Warszawa (oprócz jednego liceum) ma wolne
Odpisz
6 stycznia 2015, 17:48
@rakso: Miałeś 2. lekcje? Współczuję... Ale w sumie, dobrze wiedzieć, że inni mieli gorzej :)
Odpisz
6 stycznia 2015, 17:53
Jeśli przez "2. lekcje" rozumiesz 5+7 lekcji (piątek i poniedziałek), to tak.
Przedstawiona przeze mnie sytuacja spotkała koleżankę z klasy, więc nie było aż tak źle.
Odpisz
Edytowano - 6 stycznia 2015, 17:57
@rakso: Nie, chodziło mi o 2. lekcje, w sensie drugiego (stycznia) lekcje :D
Odpisz